Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Co do nowego materiału o Emhyrze, to czekamy teraz na wersję z polskim dubbingiem :troll:


EDIT:
Setny pooost :3
A na forum od samego początku :rly?:
 
Hmmm...





Cesarz zmiennym jest.
 
Obie wersje dobre na swój sposób. Redzi mu troche latek dodali może po to żeby głos się lepiej komponował z twarzą.
 
Więcej zmarszczek i chyba troche zmienione usta. Oczywiście są to zmiany kosmetyczne, mało istotne, ale mimo wszystko ten pierwszy wydawał mi się lepszy :).
 
Jak dla mnie różnią się jedynie oświetleniem. Nie wiem, gdzie tam dostrzegacie jakąkolwiek zmianę.

Różnice są bardzo wyraźne. Coś nie tak z Twoim monitorem. Na nowej wersji twarz ma więcej fałdów, za to o wiele mniej szczegółową teksturę i plastikową fakturę... tak jak wszystko wokół - też jest plastikowe. Na nowej wersji brakuje wielu cieni. Tło (ściany) zostało zmienione lub usunięto część efektów świetlnych. Nieznacznie przeprojektowano wisior cesarza.
 
Różnice są bardzo wyraźne. Coś nie tak z Twoim monitorem. Na nowej wersji twarz ma więcej fałdów, za to o wiele mniej szczegółową teksturę i plastikową fakturę... tak jak wszystko wokół - też jest plastikowe. Na nowej wersji brakuje wielu cieni. Tło (ściany) zostało zmienione lub usunięto część efektów świetlnych. Nieznacznie przeprojektowano wisior cesarza.

Albo jest inna pora dnia mistrzu... :D
 
Ale to nie jest ten sam moment.
Nie porównywałem nawet screenów, tylko fragmenty z materiałów, które cytował Hostile. Widać zmiany, drobne, ale jest więcej detali mimiki. Fakt, jest inne oświetlenie, które niektóre detale wyostrza. Może dodatkowo w obu przypadkach były po prostu inne ustawienia graficzne?
 
Niby dlaczego z pożyczek, golenia i zmiany rozmiaru HUD-a mieliby skorzystać wszyscy? To też są opcjonalne pierdoły, żeby zwiększyć możliwości gry. Doprawdy nie rozumiem jak można bronić braku możliwości wyboru.

I ze wszystkich tych rzeczy zrezygnowałbym z miejsca w zamian za możliwość zalockowania kamery. Już w W2 zachowanie tejże podczas walki psuło mi grę, a co dopiero teraz, gdy odjeżdża na taki dystans. Ja zwyczajnie nie chcę w crpg'u grać z kamerą rodem z gier akcji pokroju Shadow of Mordor, czy Batmanów. Mam gdzieś czy daje to lepszy ogląd pola walki, bo ani o coś takiego nie prosiłem, ani tego nie potrzebuję. Jeśli komuś się to rozwiązanie podoba, to dobrze, ale niech każdy ma sposobność grać, jak mu wygodnie.
Już pal licho możliwość dostosowania kamery, byle tylko dało się zalockować eksploracyjną również na czas walki. Bo mi nie robi różnicy czy kamera odjeżdża na kilka, kilkanaście, czy może kilkadziesiąt metrów. Sęk w tym ze w ogóle odjeżdża i zmienia perspektywę, gdzie mi zależy na tym, coby właśnie tego nie robiła. Chcę normalną, tradycyjną kamerę, podobną do tej z W1 (nie chodzi o ustawienie w tej samej pozycji tylko o zachowanie).

A co do Charlesa, jest to naprawdę bardzo dobry aktor, ma świetny tembr głosu i chętnie posłuchałbym jak wciela się w Emhyra, jednak na przeszkodzie stoi pewien istotny szkopuł. Charles nie mówi po polsku*, a W3 gram po polsku. Innej opcji póki co nie przewiduję.

*A może tak w ramach rekompensaty polscy gracze dostaną Zamachowskiego jako Jaskra? Bo nigdy nie jest za późno, by naprawić błąd tej miary, co obsadzenie roli barda.
 
Last edited:
Top Bottom