Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Ale wiesz, że dyskusja dotyczy screenów pokazujących jakiś budynek w Oxenfrucie? Ty piszesz o tym tak, jakby chodziło o poważne spoilery fabularne. Nikt, nawet najmniejszych, tutaj nie wrzucił. Tylko statek na wodzie i Geralta idącego w kierunku budynku. No litości.

W W2 w sumie też nie było wiadomo wielu spoilerów fabularnych(był jeden poważny i fragmenty zlepek innych co i tak pod koniec się okazało że to jednak było sporo, no i było wiadomo że historia się rozgałęzia) ale były pokazane miejscówki, typu Vergen i gdy pierwszy raz tam dotarłem to już wiedziałem o tym wszystko. Ogólnie teraz szansa na to jest mniejsza, ale lepiej dmuchać na zimne. A teraz kłócimy się, jakby wsadzenie czegoś w spoiler naprawdę wymagało wielkiego wysiłku i wyrzeczeń.
 
Również obejrzałem wszystkie materiały. Tutorial- wiem o nim praktycznie wszystko, prolog- znamy mapę, główny quest, kilka pobocznych i dużo lokacji. Ale jeśli rozchodzi się o resztę świata, to nie ma tego tak wiele- widzieliśmy Kaer Morhen z daleka, kilka budynków Novigradu i mały kawałek Skellige. Do tego wiemy o queście z niedźwiedziami. To chyba nie jest zbyt wiele jak na grę o takich rozmiarach.
 
Jaskier przykładowo jest blondynem, Triss ma kasztanowe włosy, Ciri jak była mała miała popielate. Dużo jest takich rzeczy, no i najważniejsze co do lokacji. Może ciężko w to uwierzyć, ale ludzie mają różne skojarzenia gdy czytają opisy w książkach i mogą to wszystko inaczej zinterpretować.

To że "Ciri" jest na portrecie jako białowłosa może świadczyć tolko o tym że:
To fałszywa dziewczynka którą podsunięto Emhyrowi
 
To że "Ciri" jest na portrecie jako białowłosa może świadczyć tolko o tym że:
To fałszywa dziewczynka którą podsunięto Emhyrowi

Były screeny na których Geralt był z Ciri w Kaer Morhen i Ciri miała dokładnie ten sam kolor włosów co Geralt, mnie to aż tak nie razi jak niektórych, ale to jest jednak dowód że różne osoby mogą mieć inne wyobrażenie na temat tego co przeczytają
 
Mi się wydaje że to po prostu uproszczenie bo jak wyjaśnić nowym graczom że Ciri w retrospekcji ma inne włosy niż +/- 10 lat później
 
Wydaje się że natknąłem się na info odnośnie tego motywu i jest dostępnych tylko dla tych którzy zamówili wersję cyfrową w ps store. Źródła raczej nie znajdę więc warto poczekać na jakieś oficjalne info.
 
@Berninio Wnętrza wyglądają kapitalnie.:clap:
Też bardzo mi się podobają. Od wiejskiej chaty z malunkami na ścianach do pałaców z obrazami i rynsztunkiem żołnierskim.
Tutaj jeszcze trochę screenów z tamtego materiału:

Wydaje się że natknąłem się na info odnośnie tego motywu i jest dostępnych tylko dla tych którzy zamówili wersję cyfrową w ps store. Źródła raczej nie znajdę więc warto poczekać na jakieś oficjalne info.
Tak, też czytałem, że jest on dostępny tylko dla tych, którzy złożyli zamówienie na cyfrowy preorder. A wygląda zacnie: https://www.youtube.com/watch?v=zJtO_lsnWKY
 

Attachments

  • witcher-15.jpg
    witcher-15.jpg
    157.4 KB · Views: 34
  • witcher-6.jpg
    witcher-6.jpg
    218.7 KB · Views: 37
  • witcher-3.jpg
    witcher-3.jpg
    105.2 KB · Views: 33
  • witcher-13.jpg
    witcher-13.jpg
    219.7 KB · Views: 44
  • witcher-12.jpg
    witcher-12.jpg
    173 KB · Views: 34
Motywu nie ma w PS Store od samego początku - pisałem o tym również, z chęcią go zakupię, ale jak go nie ma to jak :D z pustego nawet Salomon nie naleje :p

możesz sprawdzić sam - przefiltrowane na PS4:
https://store.playstation.com/#!/pl...c:pl-pl:pdc-ps3-services-detail:buy now::null

Właśnie sobie przypomniałem, że był jeden motyw ale był powiązany z zakupem gry na PSN i tylko w określonych terytoriach. Niestety nie wiem czy pojawi się coś więcej. Nie jest to wykluczone.
 
Ja bym kupił na pewno, chociaż żona nie wiem jak by zareagowała ale Triss lubi z W2 bo grała więc nie powinno być problemu :)
 
Top Bottom