Wiedźmin 3: platformy

+
Coś czuje, że porządnego materiału z konsol nie zobaczymy do premiery, ponieważ gra wygląda tam paskudnie (lub słabo, jak kto woli) i nie chcą popsuć sobie sprzedaży.
 
Chcecie powiedzieć że do tej pory ani jeden materiał nie był pokazany z konsol ?
Niedobrze :/
 
Coś czuje, że porządnego materiału z konsol nie zobaczymy do premiery, ponieważ gra wygląda tam paskudnie (lub słabo, jak kto woli) i nie chcą popsuć sobie sprzedaży.
Podobno ekipa PSX Extreme widziała gre na PS4 i nie jest tak źle jak mogło by sie wydawać...
@Psyhe no jeszcze nie ma.. podobno "soon" zobaczymy materiał od Playstation Polska.. tylko, ze oni to samo mówią juz tak od poniedziałku..
 

To nie są screeny z PS4. Widać na nich Hairworks.
Jeżeli jakikolwiek screen miałby być z PS4 to tylko ten:
 
@Nars

Wiesz...a potem Microsoft przeprasza bo się okazuje że grali na PC tak naprawdę
Nie zdziwiłbym się jakby to było oszustwo małe ;)
 
@Nars

Wiesz...a potem Microsoft przeprasza bo się okazuje że grali na PC tak naprawdę
Nie zdziwiłbym się jakby to było oszustwo małe ;)

Jak na twitterze bodajże pojawiły się screeny z PC oznaczone jako xbox'owe Marcin od razu stwierdził, że są z PC, a wadliwie oznakowany wpis usunięto i sprostowano. W tym sam dniu. Kwestia minut. Powyższe stage demo jest grane na xboxsie one, co też na forum potwierdził Marcin. To, że MS ma problemy z oznaczaniem materiałów, to już nie wina Redów.
 
Last edited:
Dla jasności nie Redom zarzucam mataczenie tylko Microsoftowi właśnie.
Zmyliły mnie wpisy kolegów którzy pisali że do tej pory nie pokazano żadnego materiału z konsol.
 
Dla jasności nie Redom zarzucam mataczenie tylko Microsoftowi właśnie.
Zmyliły mnie wpisy kolegów którzy pisali że do tej pory nie pokazano żadnego materiału z konsol.

Oficjalnie publice i zapisu z konsoli nie było pokazanych. Filmik z XO jest z pokazu dla prasy..
 
Nars, przecież to jest grane na PC. Wszędzie kłamstwa.

Masz jakieś dowody poza swoim głębokim przekonaniem? Bo w tej chwili zarzucasz konkretnej osobie kłamstwo, a bez jakichkolwiek twardych dowodów na poparcie swojej tezy, zahaczasz o pomówienie.

Oficjalnie publice i zapisu z konsoli nie było pokazanych. Filmik z XO jest z pokazu dla prasy..

To materiał z pokazu E3. Świat mógł go oglądać na żywo, na otwartym dla wszystkich chętnych kanale Twitch'a.
 
To materiał z pokazu E3. Świat mógł go oglądać na otwartym dla wszystkich chętnych kanale Twitch'a.

A to przepraszam, zmylił mnie opis filmiku.. albo zle go zrozumiałem, ale tak czy siak, nie ma czystego gameplayu z konsol. A ten jest jeden a z PC jest tona..
 
Last edited:
Masz jakieś dowody poza swoim głębokim przekonaniem?

Dowody Redzi sami pokażą, kiedy pokażą materiały z konsol. Poza tym, to nie pierwszy raz by był, kiedy Microsoft pokazywał jakiś gorący tytuł na panelu Xboxa, a potem się okazywało, że za kurtyną stoi PC, na którym rzeczywiście odpalali grę. Pogooglaj, są nawet fotki :)
 
Top Bottom