Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Może jednak się wyłamią i dadzą 9,5/10?

Nie wiem czy taka ocena (najwyższa możliwa nota) nie jest nadużywana - bo głośny tytuł/po polski produkt (nie potrzebne skreślić).
 
Szczerze powiedziawszy zastanawiam się jaką ocenę CDA wystawi trzeciej odsłonie Wiedźmina - jedno jest pewne, obok tego tytułu nie da się przejść obojętnie. Pozostaję nam tylko czekać do kolejnego numeru. Imho wtedy będzie można porównać nasze wrażenia z gry z ich. Z drugiej strony, współczuje autorowi, który ją napisze - coś czuje, że stanie się wkrótce adresatem wzmożonej ilości korespondencji :)
 
@daromark.385

To by było głupie.
Raz RED'zi od dawna obiecywali pokazanie wersji z PS4 (na poprzedni tydzień, a teraz na ten), a dwa.... za dwa tygodnie premiera, a gra dawno w tłoczni i już nic nie zmienią.
 
RED'zi mają umowę z microsoftem i myślę że to jest główny powód komplikacji jeśli chodzi o publikacje materiałów z konsol. Czemu(jeśli) microsoft blokuje materiały z konsol... nie wiadomo;) myślę że wersje konsolowe mogą wyglądać faktycznie gorzej i liczą że bardzo pozytywne recenzje(na które wszyscy liczymy) trochę rozmyją temat grafiki który obecnie jako że wszystko inne zostało już obgadane bardzo mocno by się zaznaczył w mediach. Jest też opcja że na Xboxie wygląda to gorzej niż na PS4 nie tylko z powodu rozdzielczości(coś gdzieś jakaś plota była) i jak najbardziej chcą odwlec publikację materiałów;)
 
Co się odwlecze to nie uciecze.

Już za dwa tygodnie poznamy całą prawdę - nawet ci, którzy asekuracyjnie nie kupili gry.
 
Ja o wersję na PS4 przestałem się martwić wraz z najnowszymi materiałami. Wiedźmin 3 jest bardzo ładny, ale to nie jest grafika zdolna zrobić większy rozłam między PC-tami i konsolami. Z resztą ile razy musimy to jeszcze przerabiać? Przed premierą co drugiej gry ludzie kłócą się, że różnice między konsolami a PC-tami są TAAAAAKIE.
Potem gra wychodzi, a różnice są takie
Najbardziej widoczne w Wiedźminie będą zapewne duperele od Nvidi, rozdzielczości i ilości klatek, czyli jak zawsze.
 
Najbardziej widoczne w Wiedźminie będą zapewne duperele od Nvidi, rozdzielczości i ilości klatek, czyli jak zawsze.

Tyle, że okupione wymaganiami "jak nigdy".

Nawet nie przeszkadza mi ten downgrade, przepraszam ta optymalizacja, jeśli konfiguracja zalecana starczy na płynną grę ze wszystkim w Full HD. A wiemy, że tak nie będzie.
 
Top Bottom