Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Czemu na kolekcjonerce jest screen z Geraltem i biesem, który już dawno nie jest aktualny, i grafika wygląda inaczej? :p
 
Dobra, zamówiłem dźwig i Stara z plandeką. Mogę odbierać kolekcjonerkę nawet jak śnieg spadnie.
 
To, moim zdaniem, nie jest feralne pudełko z gry, tylko pewnie jakiś prototyp. Nie wierzę, żeby pudełko miało 50x50x50cm...
 
Kurierzy to chyba będą musieli ciężarówkami rozwozić te paki bo w zwykłym dostawczaku już przy jednej sztuce może się robić ciasno. :p

@gojlad
Raczej mało prawdopodobne żeby prototypy kolekcjonerek trafiły akurat do Niemców. :p
 
Last edited:
Z tą niespodzianką sam jestem ciekawy. Może dodatkowa zawartość? Pre-Load z goga? Może specjalna muzyczka przy otwarciu, quiz żeby móc w ogóle odebrać paczkę... ciekaw jestem! Mam do was pytanie z innej beczki - macie takie wrażenie moi drodzy panowie, że jakakolwiek ta gra nie będzie nie spełni naszych oczekiwań bo 1.) Wyjdzie w końcu, od tak długiego czasu będziemy mogli polozyc na nią swoje głodne łapska 2.) Będzie to nadal gra, w którą będziemy grali na komputerze...

Ja się tego właśnie boję, że my fanatycy wydajacy na grę 3x tyle co kosztuję żeby mieć dodatkową zawartość zostaną zabici przez własne oczekiwania... :/
 
Last edited:
Niespodzianka to pewnie kurier przebrany za wiedźmina, ewentualnie dwie panie: jedna przebrana za Triss, a druga za Yennefer, a wybrać będzie można tylko jedną... oczywiście paczkę ;)
 
Z tą niespodzianką sam jestem ciekawy. Może dodatkowa zawartość? Pre-Load z goga? Może specjalna muzyczka przy otwarciu, quiz żeby móc w ogóle odebrać paczkę... ciekaw jestem!
A o co chodzi z tą niespodzianką? To tylko przy paczkomatach? Ja wybrałem kuriera, bo stwierdziłem, że nie chce mi się pakować w auto po północy i jeździć do paczkomatu jak mogą mi przynieść do domu :p
 
A o co chodzi z tą niespodzianką? To tylko przy paczkomatach? Ja wybrałem kuriera, bo stwierdziłem, że nie chce mi się pakować w auto po północy i jeździć do paczkomatu jak mogą mi przynieść do domu :p

Nikt oprócz cdp.p nie wie co bedzie tą niespodzianką.. zobaczymy maja powiedzieć "wkrótce" .
 
Przed Świętami było tak, że niektóre paczkomaty były już zapełnione i od rana do późnych godzin wieczornych przy paczkomacie stał gość przebrany na Mikołaja i wydawał paczki. Możliwe zatem, że tutaj zrobią coś podobnego podczas premiery od północy do świtu ;)
 
Z pewnością w moim małym mieście będzie stał jakiś koleś na dworcu przy paczkomacie dla 3 osób :p
 
Zastanawiam się ilu u mnie będzie zapaleńców pod paczkomatem o północy?
Stoi w takim miejscu, w którym o tej porze raczej przypadkowe osoby się nie kręcą.
 
Jaka była liczba wszystkich edycji kolekcjonerskich dostępnych na CDP? 10000 tak jak (chyba) przy drugiej części?
 
Z pewnością w moim małym mieście będzie stał jakiś koleś na dworcu przy paczkomacie dla 3 osób :p

Nie zdziwiłbym się, gdybym był u mnie w mieście jedyna osoba, która się o północy wybierze do paczkomatu po kolekcjonerke, więcej, w ogóle po grę, więc też nie liczę na żadne bajery :)
 
Gdzieś czytałem (nie mogę teraz znaleźć źródła), że kolekcjonerek było 9 tysięcy.
Nie wiem tylko czy to liczba na wszystkie platformy, czy na każdą z nich.
 
Top Bottom