Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
Pewien gracz z Zjednoczonych Emiratów Arabskich potwierdza, że pełną wersję Wiedźmina 3 można już zakupić w jednym z najbardziej znanych sklepów. Nic dziwnego, ponieważ to już nie pierwszy raz, kiedy ten sklep dopuszcza się sprzedaży pełnej wersji gry przed premierą.
 
Szkoda że nie ma odwróconego pudełka. Z tyłu zazwyczaj jest napisane z jaką wersją gry mamy do czynienia.
Gdyby to był pre-order to pod logiem PS4 byłaby czerwona ramka z napisem "PRE-ORDER" jak to zazwyczaj bywa.

Mi to nie do końca przypomina pudełko z grą od PS4, bardziej jak jakis ofoliowany plakat/reklama
Ale kto ich tam wie tych szejków
To nie przypomina plakatu/reklamy z żadnej strony. Wygląda jak zwykłe pudełko z grą.
 
Nawet jakby już u nas sprzedawali pudełka z wersji PC, to i tak nie było by draki że ktoś wcześniej zagra bo się nie da.
 
Ja jestem. Gra na konsoli nie ma żadnego zabezpieczenia, dlatego do recenzentów trafiają PS4 z zainstalowanym już Wiedźminem.

No to może być grubo jeśli można grać.
Chociaż czytałem że recenzje na PS 4 są tylko na Debug-kitach, więc nie wiem, różne rzeczy w necie mogą sobie ludzie pisać,
 
Last edited:
Kuboniuszu, skąd ten screen z cudnie wyglądającym Jaskrem? :)

EDIT: Dobra, już wiem. No to Redzi pocisnęli lekko ze spoilerami, ja bym tego na facebooku nie publikowała na ich miejscu...
 
Top Bottom