Wiedźmin - Kompendium o świecie gier

+
Nie rozumiem Cię SMiki. Mieli zmienić granice na jedną grę? Od początku mieli takie a nie inne, wolę, żeby byli konsekwentni, niż żeby ruchy płyt tektonicznych zmieniły rozmieszczenie państw i granic.

Konsekwentni w czym? Z dostępnych na Amazonie stron kompendium jasno wynika (notka o Daukach i Wożgorach), że Kovir i Liga w świecie Redów istnieją w tych samych granicach, co u AS-a.

A tak na całkiem poważnie -Kto na to zwraca uwagę? :p
Cóż, istnienie państw i ich granic to jednak dość istotny element lore.

---------- Zaktualizowano 16:07 ----------

W sumie może bardziej przemawiający do @PATROL a argument: w obu poprzednich grach brwi były szare. Na pewno chcesz bycia konsekwentnym? :p
 
Szare byłyby ok. :p

Rzeczpospolita ON też była teoretycznie jednym państwem, a historycy często symbolicznie ją na mapach dzielą.
 
Więc nic nie stałoby na przeszkodzie, by granice obu "federacji" dodatkowo zaznaczyć grubszą albo przerywaną krechą, pozostawiając jednocześnie granice wewnętrzne. Wilk syty, owca cała.

Tylko że i tak brakuje tam paru ksiąstewek :p
 
Wiedźmin 3 nocna premiera a Kompedium

Witam, czy ktoś się orientuje czy podczas nocnej premiery w sklepach Saturn będzie możliwość kupienia książki "Wiedźmin. Kompendium o świecie gier." (na stoisku z książkami sklepu Saturn) oprócz kupna gry Wiedźmin 3 ?
 
Chappelle spalił kogoś na stosie?
nevermind

---------- Zaktualizowano 08:41 ----------

O, jednak informacje z genealogii nie zostały pominięte :)
 
Last edited:
Trochę żałuję, że nie będzie edycji limitowanej w polskiej wersji, te przypinki wyglądają bardzo ładnie.
Niemniej jednak zwykłą edycją też się zainteresuję :)
 
Z tego co zauważyłem na szybko, wpisy z kompendium pokrywają się z artbookiem z kolekcjonerki.

Tak, tak właśnie rozpakowuje kolekcjonerkę :D:D
 
NIE CZYTAJCIE KOMPENDIUM PRZED UKOŃCZENIEM GRY!! !! Wertowałem sobie czytając na chybił-trafił wybrane strony i nadziałem się na końcówkę W3.
O masz, a ja właśnie zacząłem dziś czytać, pierwszy rozdzialik za mną, i tam na szczęście nic nie było. Dzięki za ostrzeżenie
 
NIE CZYTAJCIE KOMPENDIUM PRZED UKOŃCZENIEM GRY!! !! Wertowałem sobie czytając na chybił-trafił wybrane strony i nadziałem się na końcówkę W3.
To dopiero pod koniec książki jest, więc można czytać pierwsze pół, albo i więcej bez obawy przed spoilerami
 
W zasadzie można, bez psucia sobie zabawy, czytać do podrozdziału "Długie poszukiwania" na str. 173. Od tego momentu mamy masę spoilerów dotyczących W3. :)

---------- Zaktualizowano 16:10 ----------

Ja narazie nie będę dalej czytać. :)
 
NIE CZYTAJCIE KOMPENDIUM PRZED UKOŃCZENIEM GRY!! !! Wertowałem sobie czytając na chybił-trafił wybrane strony i nadziałem się na końcówkę W3.

Spoilery znaczące zawiera tylko końcówka chyba. Wszystkie działy oprócz ostatniego (historii Geralta) można czytać bez obaw, choć niektóre arty wspominają o zawartości trójki.

Kompendiumowi recenzyjkę nawet odstrzelę, ale w wolnym czasie.
 
@theta77
Byłbym zapomniał, one szczerbizm - w Krwi była wzmianka o tym, że w Warowni nie trenowano nowych wiedźminów od ćwierć wieku. Kompendium z kolei informuje, że od czasu pogromu, jednak nie może być to prawdą - pogrom nastąpił ponad pięćdziesiąt lat przed narodzinami Triss, a więc nie można połączyć obu wydarzeń.
 
Zapytam tuta. Pewnie wiele osób już o to pytało, ale nie umiem się tego doszukać, a pamięć też już nie ta. @Marcin Momot, macie w planach wydanie oficjalnego polskiego poradnika do gry?
 
Zapytam tuta. Pewnie wiele osób już o to pytało, ale nie umiem się tego doszukać, a pamięć też już nie ta. @Marcin Momot, macie w planach wydanie oficjalnego polskiego poradnika do gry?
Też się nakręciłem na ten poradnik, ale z braku nadziei, że powstanie polska wersja kupiłem angielską za 100zł. Kolekcja W3 musi być :p
 
Dalej nikt nic nie słyszał czy są może plany wydania jakiegoś oficjalnego poradnika w języku polskim do W3? Najlepiej w takiej formie jak ten od wydawnictwa Prima ;)

Ponawiam pytanie które zadał @W_Wallace, @Marcin Momot macie jakieś plany z tym związane?
 
Nie jestem Marcinem, ale ponieważ też interesuje mnie ta sprawa, to napiszę, że nic w internetach nie słychać na ten temat. Nie licząc oczywiście poradników online. :)
 
Nie ma planów na PL wersję poradnika - nie udało by się wyrobić na premierę a teraz jest już pełno video w sieci.
 
Top Bottom