Przerwanie instalacji - błąd -10

+
Mi się jakoś udało skopiować ten plik po 3 godzinach próbowania, niestety wrzucić nie dam rady bo mam za słabego neta i zanim by się to zuploadowało to już prawie każdy zdążył by grę pobrać z GOGu poza tym to chyba nie byłoby legalne. :p
 
Może i byłbym zadowolony, ale na pewno nie w 100%. Co jak co ale za taką kwotę to wymagam aby produkt był w 100% sprawny i kompletny. (zasłanienie się GOGiem nie zadowala mnie w żadnym wypadku.)
 
Mi nie wyrzuciło błędu, ale nie mogłem zaktualizować gry na GOG Galaxy, co chwila "instalation failed", w końcu jakimś cudem się udało.
 
Hmm, mi się przed chwilą udało zrzucić plik 3.bin, teraz zrzucam 4.bin.

Co mi pomogło:

Zrestartowałem 2 razy komputer. Plik bin.3 udało się skopiować na HDD. Po zrzuceniu pliku bin.3, plik bin.4 nie dawał się zrzucić (błąd odczytu), zrestartowałem komputer, wysunąłem i wsunąłem napęd. I plik 4.bin właśnie skończył się kopiować na mój komputer.


Wow. To chyba o drugiej płycie Wiedźmina 3 powinna być książka Stanisława Lema - Filozofia przypadku :troll:
Być może płyta musi trochę 'pochodzić' w napędzie.

@edit za cholerę nie wrzucę tych plików na żaden serwer, prędzej bym pobrał wiedźmina 10 razy. (mam za słaby internet)
 
Last edited:
A więc tak na szybko.. większość osób ma problem z płytą nr 2. Paczka do mnie przyszła sprawdziłem wszystkie płyty (są czytelne w 100%) lecz gromy spadną na tłocznie. Płyta nr 2 jest tak wytłoczona że podczas sprawdzania jej czytelności na laptopie całe biurko mi się trzęsło .Zauważyłem że płyta nr 2 jest źle wytłoczona. Spójrzcie na spoiny.. Da się wyczuć palcem to że nie jest równo i płyta wywołuje w napędzie wibracje.
Na szczęście mi czyta płyty w 100% lecz takie buczenie może w końcu zniszczyć płytę. Mniej szczęścia mają Ci którym się ona zapowietrzyła przez to że została źle wytłoczona i wyskakuje błąd odczytu przez napęd...Jedynie płyta nr 3 była wytłoczona w sposób w który nawet jej nie słyszałem przy teście odczytu, reszta troszkę brzęczała druga najgłośniej.To jest problem globalny i jestem ciekaw jakie oświadczenie w związku z tym wyda CDPR ..
 
Smutne jest to jak ktoś czeka na grę i nie piraci jej oraz nie pobiera wcześniej z internetu po prostu chcę jak prawdziwy gracz dostać grę i ja zainstalować... ale niestety dostaję się uszkodzony nośnik i klapa :( Ostatni raz zamawiam Preordery od CD-Projekt z Wiedźminem 2 też miałem takie problemy...
 
@Geralt21 możliwe, że jeszce 4.bin będzie niezbędny do dokończenia instalacji.

@Drzemor faktycznie, moja płyta ma tę samą wadę. Ale jak pisałem wyżej, udało mi się skopiować jej zawartość na HDD. A co jest jeszcze zabawniejsza płyta 3 i 4 też mają ten sam problem, z tym, że o wiele mniejszy.
 
Last edited:
@Drzemor
U mnie na płycie numer 1 tak jest ale akurat ta działa bez zarzutów, dwójka jest "czysta" a sprawia problemy także to raczej nie koniecznie to może być powodem.
 
@Geralt21 możliwe, że jeszce 4.bin będzie niezbędny do dokończenia instalacji.

@Drzemor faktycznie, moja płyta ma tę samą wadę. Ale jak pisałem wyżej, udało mi się skopiować jej zawartość na HDD. A co jest jeszcze zabawniejsza płyta 3 i 4 też mają ten sam problem, z tym, że o wiele mniejszy.
plik bin 4 skopiowałem a powiesz mi jak kopiować to na HDD ??
 
Nie no poracha... w tym waszym oficjalnym kanale każecie se wysłać Dxdiag...
i co? Załączam, i co?>

Błąd podczas przesyłania danych. Załączony plik może być zbyt duży.

No to już chyba są kpiny!
 
Last edited:
Tak swoją drogą, z GOGa ciągnie się niesamowicie wolno, widać, że oblegany mocno teraz :D

Na chama próbuję po raz kolejny z tej DVD 2 instalować (reszta plików na HDD).
Napęd wyje jak by miał odlecieć...
 
Top Bottom