Żółta karta dla CD PROJEKT RED

+
Żółta karta dla CD PROJEKT RED

Witam

przeglądając forum nie da się nie zauważy że bugi gonią bugi pomijając te związane z problemami technicznymi które są zależne od wielu czynników

ale te które uniemożliwiają przejście niektórych misji albo ich nie zaliczenie to już jest karygodne niedbalstwo zwłaszcza ze premiera gry była

kilkakrotnie przesuwana w celu dopracowania i usunięcia błędów. Czarę goryczy przelała chyba błąd z nienaliczaniem expa gdzie dla wielu graczy

weekend jest jedyna możliwością spędzenia kilku dodatkowych godzin z gra. Widać ze redzi nie uczą się na błędach konkurencji i zrobili to samo co ubi

z Assassin Creed; Unity gdzie gra stał się grywalna dopiero po pół roku od premiery. Jak widać najważniejsza jest kasa a nie dobro klienta .

Pozdrawiam
 
Bardzo konstruktywna krytyka, ogólnie mówiąc to jedyne bugi po ponad 150h gry jakie znalazłem to karygodny błąd nie pozwalający mi zdobyć jednej karty, i błędny wpis w dzienniku o nieukończeniu questa którego ukończyłem.

A tak na poważnie, to jeszcze nigdy w historii gier się nie zdarzyło żeby gra tej wielkości została wydana bez ani jednego błędu, nie ma takiej możliwości aby studio mogło przetestować grę na tysiące sposobów (wyobraź sobie ile jest możliwości przejścia gry i tak kolejność questów też ma znaczenie). Więc zamiast bezsensownego hejtu proponowałbym napisać na forum z czym i jaki masz problem i spokojnie poczekać na patch. Jasne zgadzam się gra nie jest wolna od błędów, ale jest w zupełności grywalna a patche i tak wychodzą dość często jak na produkcję tego kalibru (głównie rozmiar i wieloplatformowość).
 
@szeryf1944

A może skończyłbyś płakać? Z tego, co widzę, to po prostu przeglądnąłeś cały dział, wybrałeś każdego możliwego buga, z jakim kto miał styczność i zebrałeś je do kupy, stwierdzając, że gra jest niegrywalna. Co z tego, że nikt nie miał tych wszystkich błędów na raz (i mieć nie będzie). Gra to istnie AC: Bugity (za takie stwierdzenie to na stosie powinni palić).

Największy błąd z jakim się spotkałem polegał na tym, że jakaś postać nie chciała się ruszyć, ale wystarczało wczytanie gry, żeby to naprawić. A błąd z expem został źle zrozumiany przez większość graczy. Ponieważ szare zadania NIGDY nie dają expa - i tak ma być.
 
Wildze ze kolega khesi nie odwiedzał anglojęzycznego forum tam tez jest sporo ludzi nie zadowolonych z powodu błędu z doświadczeniem, Na pewno problemu nie widzą osoby które się uczą w koniec za miesiąc wakacje to się niema czym martwic ale dla osób dla których czas jest towarem deficytowym to jest istotny problem Po za tym pisałem ze chodzi o bugi z misjami a nie o konfiguracyjne
 
Hmmm ... gram już ponad 30 h i na większe bugi nie napotkałem - nie licząc problemów technicznych z wysypywaniem się gry do pulpitu.
AC Unity u mnie nie miał żadnych bugów w dniu premiery i osobiście uważam, że patche bardziej popsuły grę, niż jej pomogły.
 
Tak poza tematem, to można gdzieś sprawdzić ile godzin się grało? W Galaxy pokazuje mi cały czas 2 h w My Activity.
 
Gra ograna gdzieś plus minus 100 h
Póki co napotkane błędy.

Lewitujący kupiec w Novigradzie, lewitująca bawiaca się dziewczynka.
Gra 2 razy zawiesiła się na wczytywaniue.
Raz chciałem wejść a raczej wskoczyć gdzieś gdzie nie było to przewidziane i Geralt chodził w powietrzu.

ŻADNYCH bugów związanych z zadaniami nie uświadczyliśmy pomijając ten fakt z brakiem expa.

Ogólnie żałuję że nie odpuściłem sobie forum bo czytajac to wszystko gram że tak powiem z "duszą na ramieniu"

Pozdrawiam
 
Do Falandera

widzę ze gimbaza przeszła do ataku. Podałem przykład asasyna jako ogólny

Jeszcze raz powtarzam ze chodzi o misje z bugami które uniemożliwiając dalsza grę a niepowodujące wysyp gry
z forum wynika ze dużo osób odpuści sobie wiedźmina do czasu pojawienia się poniedziałkowego patcha naprawiającego błąd z doświadczeniem a osoby na wczesnym etapie gry prawdopodobnie zaczną jeszcze raz a błąd z doświadczeniem w grze rpg to mistrzostwo świata. Przeczytałem dział ale może źle zrozumiałem wiec proszę o wyjaśnienie bądza link do właściwego posta
 
Gra ograna gdzieś plus minus 100 h
Póki co napotkane błędy.

Lewitujący kupiec w Novigradzie, lewitująca bawiaca się dziewczynka.
Gra 2 razy zawiesiła się na wczytywaniue.
Raz chciałem wejść a raczej wskoczyć gdzieś gdzie nie było to przewidziane i Geralt chodził w powietrzu.

ŻADNYCH bugów związanych z zadaniami nie uświadczyliśmy pomijając ten fakt z brakiem expa.

Ogólnie żałuję że nie odpuściłem sobie forum bo czytajac to wszystko gram że tak powiem z "duszą na ramieniu"

Pozdrawiam

To forum to jeden wielki płacz. Ja mam za sobą 60h rozgrywki, jestem od wczoraj w Skellige i zachwycam się wszystkim. Pomniejsze bugi po prostu olewam, bo gra oferuje tak dużo, że nie zwracam na nie uwagi.

Ba, nawet zgłaszam na forum je, bo oczywiście ich nie może być i jak najszybciej powinny być usunięte.
 
@Sobtainer

To że to forum to jeden wielki płacz lament i ból pupy to ja wiem od dawna :wat:

Ale ludzie też zgłaszają poważne problemy z bugami w zadaniach.
Gdzie nie mogą ich ukończyć, to mnie martwi ;)
 
Moje bugi: 2 lewitujące drzewa, jedno wywalenie do pulpitu, lewitujący bandyta i chwilowa zmiana nazw znaków wiedźmińskich na cyferki. Gram 50 godz. Jak na tak gigantyczny świat uważam, że to jest nic. Przy grach po stokroć mniejszych spotyka się więcej błędów.

Ja stawiam Redom bukiet kwiatów, zamiast żółtej kartki.
 
Twórca tematu przesadza i to mocno. Jaki bug exp ? Nawet jeśli za jakies zadanie mi go nie naliczyło to nawet tego nie zauważyłem, W3 to taka gra w której nawet na wyższych poziomach trudności kombinując pokona się potwora o 10 poziomów "mocniejszego" to nie DIABLO i całe szczęście. Chyba jedyny zarzut jaki do tego produktu mam to właśnie to że niektóre aspekty mechaniki walki są zbyt "diablopodobne", pewnie jakich "menager z dupy" wlazł z buciorami w proces tworzenia by gra była dla szerszego grona odbiorców i wyszło jak wychodzi zawsze gdy ludzie nie znający się narzeczy przeszkadzają fachowcom w robocie :p. Kanon z prozy Sapkowskiego poszedł się ... picie eliksirów w czasie walki brrrrr... :)
 
to jest post z angielskiego forum z opisem niektórych zadań i braku doświadczenia

I see a lot of people asking which quests triggers it and which is safe to do. So I can post my findings from my original posts when I started to suspect something was wrong:


Finished the Get junior quest. No experience for that one. Missed 500 xp Suggested level 12 / My level 16

Finished Count Reuven's Treasure quest. No experience for that one. Missed 50 xp Suggested level 12 / My level 16

Finished Matter of life and Death side quest. No experience for that one. Missed 100 xp Suggested level 12 / My level 16

Finished Now or never side quest. Got experience for that one. Suggested level 14 / My level 16

Finished The play is the thing. No experience for that one. Missed 100 xp Suggested level 11 / My level 16

Finished A poet under preassure. No experience for that one. Missed 1000 xp Suggested level 13 / My level 17

Finished Eye for eye quest. Got 50 xp for that one. Suggested level 12 / My level 17

Finished Redania's most wanted. No experience for that one. Missed 100 xp Suggested level 12 / My level 17

Finished Family blade . No experience for that one. Missed ?? xp. Suggested level 15 / My level 20

Finished The king is dead - long live the king. No experience for that one. Missed 600 xp. Suggested lvl 16 / My level 21


Other strange occurrences:

Finished Sword and dumpling quest (Master blacksmith). Got 18 xp for that one (2x 9xp). Suggested lvl 24 / My level 14

FInished The Nithing quest. I got 25 xp for that one even though it was greyed out.

The problem has be present for me since the day one patch and I have probably missed several quests along the way. I only started paying attention after I wondered why I did not level up. Then I started writing down my XP before and after completing quest and noticed that I did not get any. I then checked youtube playthroughs of the same quest and cross referenced the experience they gained.

do Tonerden
a na jakim poziomie grasz moze na easy ?
 
@szeryf1944

Wielki płacz praktycznie o nic. Całą grę od początku do końca na patchu 1.04 ukończyłem z maksymalnym poziomem trudności. Błąd czy nie błąd, w żaden sposób nie blokuje możliwości ukończenia gry niezależnie od stopnia trudności.

Imleritha spokojnie pokonałem z poziomem 24 mając do dyspozycji olej przeciwko istotom magicznym i szereg eliksirów. Eredina z kolei pokonałem z poziomem 29. Da się? No da się.

A porównywanie W3 do AC: Unity... idź pan w ****. Unity to jeden wielki, niezoptymalizowany bug i nawet patche tego nie zmieniły.
 
@szeryf1944

"Krew. pot i łzy" na "Droga ku zagładzie" jestem za leniwy,a wszystko poniżej ma taki poziom że używanie czegokolwiek poza mieczem i LPM jest przerostem formy nad treścią.
 
Last edited:
Nie płacz bo wile osób się zemną zgodzi ze w każdej chwili mogą trafić na coś co uniemożliwi dalsze granie bo grę której premiera była przekładana aby się pozbyć jak największe ilość błędów została wypuczona z błędami które maja istotny wpływ na grę. a do osób które przeszły grę i nie znalazły bugów w zadaniach chciałbym się zapytać czy podeszli by do zadania wiedząc ze nie dostana za wykonanie go nie zostaną nagrodzeni przez grę
 
Jeszcze kilka postów o tym, że ktoś płacze, jest gimbazą albo się nie zna, a polecą nie tylko te posty, ale i cały temat.

Chcecie dyskutować, to róbcie to na poziomie, za czepianie się personalne, wymądrzanie i tupanie nogą będą leciały posty, a z czasem i ich autorzy. Chcecie być traktowani poważnie, to piszcie poważnie. Adresuję zarówno krytykujących, jak i broniących gry.

---------- Zaktualizowano 19:11 ----------

Powtórzę: proszę skończyć z wzajemnymi zaczepkami.
 
Top Bottom