Wiedźmin 3: edycja kolekcjonerska

+
Chyba będę musiał znaleźć kogoś, kto mi pomaluje twarz Geralta, bo jak na razie to najsłabszy element.

U mnie figurka jest cała.
 
Chyba będę musiał znaleźć kogoś, kto mi pomaluje twarz Geralta, bo jak na razie to najsłabszy element.

U mnie figurka jest cała.

Możesz pochwalić się jak wygląda twarz u ciebie? Bo jak oglądam nieliczne zdjęcia tego elementu od innych, to dochodzę do wniosku, że malowanie jest niesamowicie nierówne, a u mnie akurat jest OK, poza piękną kroplą żywicy na środku twarzy.
 
@Lilim

 
U mnie wystarczy wysłanie im figurki. Najpewniej to zrobię jeszcze w tym tygodniu.
 

Attachments

  • ss+(2015-06-01+at+01.45.55).png
    ss+(2015-06-01+at+01.45.55).png
    13.1 KB · Views: 66
Czy ktoś może mi powiedzieć czym kierowali się twórcy podczas gdy stwierdzili że Talie kart do Gwinta należą się tylko osobom które kupują EK na xklocka? W czym gorsi są użytkownicy piecyków albo PSów że nie zasłużyli na miły dodatek do i tak dosyć drogiej kolekcjonerki
 
Czy ktoś może mi powiedzieć czym kierowali się twórcy podczas gdy stwierdzili że Talie kart do Gwinta należą się tylko osobom które kupują EK na xklocka? W czym gorsi są użytkownicy piecyków albo PSów że nie zasłużyli na miły dodatek do i tak dosyć drogiej kolekcjonerki

Umową z Microsoftem?
 
dziękuję za szybką odpowiedź w takim razie. i tak jest to dla mnie niezrozumiały wybieg no ale cóż, trzeba się będzie z tym pogodzić i mieć nadzieję ze wypuszczą w późniejszym czasie pełnoprawną karciankę bo z tego co widziałem to już chodziły takie słuchy
 
Największy błąd jaki popełnili, to że nie napisali, że to tylko dzięki Microsoft dodali te karty. Po prostu wynikało to z umowy. Jakby tak było to ewentualny hejt przeniósłby się na M$ a nie na REDów.
 
Największy błąd jaki popełnili, to że nie napisali, że to tylko dzięki Microsoft dodali te karty. Po prostu wynikało to z umowy. Jakby tak było to ewentualny hejt przeniósłby się na M$ a nie na REDów.

zgadzam się w 100%. dodatkowo ciekawy jestem jak ma się sprawa z moją reklamacją. odesłałem płyty do CDP 12 dni temu a odpowiedzi do tej pory ni widu ni słychu. mam nadzieję że paczka ''dziwnym trafem'' nie zaginie gdzieś w akcji
 
Moja kolekcjonerka dotarła 2 dni później, oczywiście napisałem do Cdp, czekałem na odpowiedź a dziś rano dostałem sms o statusie paczki z DPD, byłem zdziwiony o co biega, bo nic nie zamawiałem, około 10.00 podjechał kurier, zerkam na paczkę a tam "Wiedźmińskie Puzzle" w środku dodatkowo przeprosiny firmy DPD, no cóż jak się nie ma co się lubi to...

Ps. Myślałem że wymyślą coś bardziej oryginalnego, nie ma jak to w wieku 42 lat dostać puzzle, po prostu marzyłem o tym ;-)
 

Attachments

  • Puzle.jpg
    Puzle.jpg
    402.9 KB · Views: 43
Moja kolekcjonerka dotarła 2 dni później, oczywiście napisałem do Cdp, czekałem na odpowiedź a dziś rano dostałem sms o statusie paczki z DPD, byłem zdziwiony o co biega, bo nic nie zamawiałem, około 10.00 podjechał kurier, zerkam na paczkę a tam "Wiedźmińskie Puzzle" w środku dodatkowo przeprosiny firmy DPD, no cóż jak się nie ma co się lubi to...

Ps. Myślałem że wymyślą coś bardziej oryginalnego, nie ma jak to w wieku 42 lat dostać puzzle, po prostu marzyłem o tym ;-)

Dokładnie nie narzekaj bo pomyśl jaka firma by cokolwiek dawała w ramach rekompensaty? Myślę że prawie żadna,zwaliła by wszystko na firmę kurierską o tyle ;)
 
Panowie spokojnie, ciekawe jaka była by wasza reakcja jeśli zagralibyście w grę 48 godzin później, grę na którą czekaliście kilka lat?
Napisałem tylko że puzzle nie były moim marzeniem, wracając do całej sytuacji, rezerwację robiłem dawno temu, zapłaciłem za produkt który miał być dostarczony w terminie, ja ze swojej strony zrobiłem wszystko co do mnie należało i tyle. Tłumaczenie że firma kurierska zawaliła i ona ponosi tylko odpowiedzialność nie przemawia do mnie, ja zakupiłem produkt w CDP i z nimi miałem umowę, żeby była jasność, nic złego się nie stało, świat dalej istnieje, nie mam absolutnie żadnych roszczeń, pretensji, opisałem tylko swoje odczucie ;-)
 
Top Bottom