[Bug]Roche

+
Podbijam, ale tak trzeba. REDzi zaczynacie mówić o pierwszych rzeczach związanych z 1.07. Nie zapomnijcie o tym bugu z Rochem w jaskinii, który nie pozwala przejść Wątku Głównego. A naprawa takiego buga powinna być pierwsza w kolejce.
 
Ty może nie miałeś buga, ale inni mają. Bug z Rochem na moście może i jest naprawiony, jednak ja i inni przedmówcy(plus kilkanaście osób nie-polskojęzycznych nagrywających z tym bugiem filmik i inni, którzy o bugu nie wspomnieli) nie może nawet w jaskini z nim pogadać. Nie ma scenki z Hortensjo, nie odpala się pogadanka z Rochem, i nie możliwości ręcznej interakcji rozmowy z Vernonem, przez co Roche(i jego skrypty) nie ruszą się na most i wciąż w quest logu będzie wzmianka o pogadaniu z Vernonem w obozie partyzantów.
 
Mam ten problem bo dopiero teraz doszedlem do tego momentu, patch 1,7 obozu wczesniej nie odkrylem bo po podejsciu pod jaskinie pokazuje sie znacznik, nie odpala sie zadna cut scenka i jeszcze przed odpaleniem gry wyskakuje mi dziwne okno jakby brakowalo czegos w grze

dodam ze jest to bug kary godny, uniemozliwia przejscie glownego watku fabularnego, wiec wymagania dotyczace sprzedarzy produktu sa nie spelnione, dostajemy okrojony produkt (bubel) ktory powinien byc reklamowany

a dodam jescze save jesli ktos chcial by sprawdzic czy u niego dziala

http://www.filedropper.com/desktop_34
 

Attachments

  • 523523.jpg
    523523.jpg
    360.8 KB · Views: 60
  • AutoSave_5258a_7df35400_398a62b.png
    AutoSave_5258a_7df35400_398a62b.png
    64.9 KB · Views: 68
Last edited:
Panowie jak rozwiązać problem zbugowanego ROCHA w jaskini ? Gram na Patch 1.07 - większość questów pobocznych mam zrobionych wiech wcześniejszy save odpada .
 
Last edited:
nie zrobisz blad gry, brakuje pewnie skryptu w glownym kodzie, trzeba czekac na aktualizacje, jak nie to rzecznik praw konsumenta o zwrot kosztow za nie pelna gre
 
Dopiero teraz dopadłem patcha 1.07, ruszyłem z wielką nadzieją i jeszcze z większą siłą się odbiłem. Quest [Dorwać Juniora] część "Odwiedź Vernona Roche w obozie partyzantów" wciąż u nielicznych jest zbugowany.

Dalej nie odpala się scenka z Hortensjo, który nie chce wpuścić, na co Roche ochrzania Hortensja. Nie me scenki zatrzymania Geralta przez Hortensjo, nie ma więc rozmowy z Rochem. Nad samym Vernonem jest tylko zielony napis Vernon Roche(choć bardzo rzadko). Nie ma napisu "E - interakcja". Nie można samemu porozmawiać z Rochem. To jest bug w Queście Głównym.

Może mają go nieliczni, jednak ja nie miałem buga z podwójnymi mieczami na Skellige czy buga z lodowym olbrzymem na Undvik. Były to questy poboczne, które u niektórych sprawiały błędy, jednak wraz z 1.07 zostały naprawione. Jedyne co zostało "podobno"(nie mogę tego sprawdzić) z Rochem, to aktywność z nim po Queście [Dorwać Juniora]. Ale co mi po tym. Ja i inni nie mogą ukończyć GŁÓWNEGO ZADANIA. Jesteśmy nieliczni, ale czy to oznacza, że gorsi bo 2 miesiące od premiery i niecałe 2 miesiące od pierwsza posta w wątku, aktywność POROZMAWIAJ Z VERNONEM ROCHEM W OBOZIE PARTYZANTÓW jest niemożliwa do zrobienia, przez brak odpalenia cutscenki. I nie ważne jest czy Roche znajdziemy na własną rękę(kumpel znalazł sam Roche i ma tego buga) czy do obozu trafimy dzięki GŁÓWNEMU ZADANIU.

Chciałbym nie używać tego Capslocka, jednak ten bug musi być zauważony i potrzebuję waszego działania REDzi. Panowie, panie poświęćcie trochę czasu i zróbcie szybkiego hotfixa 1.8 gdzie ten bug w końcu będzie naprawiony.
 
Mam misję, w której mam zebrać towarzyszy do walki z Dzikim Gonem, jednym z towarzyszy jest Vernon Roche i to samo co u reszty - stoi u siebie w jaskini skubaniec i nie da się z nim gadać.
 
a probowal ktos moze na czystej grze bez patchy odpalac, czy savy z 1,7 dzialaja na czystej wersji?
 
Do momentu z jaskinią doszedłem w okolicach jak był patch 1.02 może 1.03, a save wstecz nie działają. Dziwię się tylko, że inni którzy mieli/mają ten błąd się już nie wypowiadają. Czyżby dało radę jakoś zmusić Roche do gadania. A od razu uprzedzam: czekanie godzina po godzinie, podróż na Skellige i z powrotem i inne pomysły nie zadziałały niezależnie od patcha.
 
Odpaliłem save, 2 poziomy niżej gdzie nie miałem znalezionego wcześniej znacznika przy jaskini i niestety nic . Chyba jedynie kolejny patch 1.08 w którym zostanie poprawiony ten błąd może przywrócić radość z gry .
 
No niestety, z Vernonem Roche jest związany MEGA BUG. Wszyscy o tym trąbią, CDProjekt o tym wie, próbuje nawet to w patchach naprawiać, ale im to nie idzie. Jest juz tysiące ludzi, którzy maja problem z ta postacią. W głównym wątku fabuły niestety nie da się wejść z nim w interakcję co uniemożliwia skończenie gry....

Narazie podpowiedzia jest wgranie wcześniejszych save'ów, ale sorry....to nie jest dla mnie rozwiązanie. Mam save (z wersji 1.06) w któym buga nie mam, jednak jest to jakieś 20h wcześniej niż jestem obecnie. Nie mam zamiaru przechodzić całej gry od nowa. Pozostałe podpowiedzi ludzi tez nie zadziałały.

Najbardziej denerwujące jest to, że nie ma nigdzie prawie reakcji ze strony CDP. Nie odpisuja na zgłoszenia do supportu, nie odpisuja na tym forum.

Nie jestem programistą, ale informatykiem, (co lepsze pracuję po sąsiedzku z nimi, budynek obok), i wiem, że wypuszczenie hot fixa nie jest trudne. A tu niestety wszyscy muszą czekać na kolejny patch. Ile tygodni?? nie wiadomo. Ludzie juz psioczą i odwracają się od marki i gry. I nawet nie chodzi tu o BUGa tylko o brak REAKCJI.
Inna sprawa, że patch 1.07 mial poprawić Vernona, ale jednak w wielu przypadkach tego nie zrobił. A co lepsze jednym naprawił, innym zepsuł :) i bądź tu mądry :)
 
ja dzisiaj dostalem dwa maile z suportu na ten temat, wiec jakas odpowiedz ich jest, lecz ktos kto proboje to naprawic nie daje sobie z tym rady
 
Najbardziej denerwujące jest to, że nie ma nigdzie prawie reakcji ze strony CDP. Nie odpisuja na zgłoszenia do supportu, nie odpisuja na tym forum.
28.07.2015 udzieliliśmy Panu odpowiedzi na Pańskie zapytanie do naszego Wsparcia Technicznego na adres pc_wsparcie@cdprojektred.com
Problemy z Roche'em zostaną rozwiązane w patchu 1.08, jest on już dostępny do pobrania na platformach PC.
 
28.07.2015 udzieliliśmy Panu odpowiedzi na Pańskie zapytanie do naszego Wsparcia Technicznego na adres pc_wsparcie@cdprojektred.com
Problemy z Roche'em zostaną rozwiązane w patchu 1.08, jest on już dostępny do pobrania na platformach PC.

A ja mam jeszcze większy bug - nigdzie nie mogę znaleźć Anais, choć przecież w moim zapisie jest królową Temerii. Ba, lepiej - bug sprawia, że nie ma nawet wzmianek o niej :|

Inny bug wykasował też wszystkie wzmianki o żonie cesarza. No co za wstyd :p
 
Właśnie nie pokazał mi się Roche w walce o Kaer Morhen, wszyscy nawet Lothe a jego nie ma...
Post automatically merged:

Właśnie nie pokazał mi się Roche w walce o Kaer Morhen, wszyscy nawet Lothe a jego nie ma... pucharek do kosza, platyna nie możliwa :(
Post automatically merged:


Post automatically merged:

IMG20231217135604.jpg
 
Last edited:
Top Bottom