Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

+
Hmm a co bylo nie tak z gogiem? Wczoraj kolo północy włączyłem i za chwile mialem zaktualizowane:)
A jak ktoś ma problemy z sobą i od daty ogloszenia patcha nie ma co robić i klika odśwież co 5 sekund, przek kilka / kilkanaście dni - oooo to tak, tacy mogą narzekac, zawsze narzekaja:) Sam mówiłem, ze brak terminu wydania łatki jest lipny, ale do życia nie jest mi potrzebna ani ona ani w3, ani nawet CDP :) Mamy lato na dodatek :)
 
@whitewarrior.194 - ale ja sie Ciebie nie pytam, czy mogę i powinienem:)
Co do samego patcha 1.07 - moim zdaniem ta "poprawa wydajności" coś im nie wyszła dobrze dla wszystkich, na dokładnie tych samych ustawieniach mam 3/4fps mniej a nie wiecej... Poza tym to co widać wyżej, czyli skrzynie (zbędne) i w dodatku na scenie :D Ciekawe co brali jak ją tam "kładli" ale w aptekach tego nie ma:)
Patrząc na fora światowe, większość narzeka na łatke, a to zły znak dla CDP - i przyda im się...
Skutecznie odepchnęli mnie od tej gry:)
Patch 1.07 załatwił sprawę :) Nie jest tragiczny, po prostu zmiany widoczne to minimalny spadek wydajności / skrzynie dla śmieciarzy - tylko po co skoro spora część rzeczy do craftingu/alchemi NIC nie waży :D Czekałem na patcha, i się doczekałem, więcej już nie będę, gry nie skończyłem, i raczej nie skończe :)
Trzeba żeby się nauczyli, że nie można sprzedawać wadliwego produktu ŚWIADOMIE" potem mydlić oczy pseudo DLC, i dodatkowo partaczyć sprawe co kolejny patch... Dodają zmiany do produktu za który człowiek płaci, i nie chce mieć tych dzicinnych zmian np. (skrzynie)
To jak bym kupił motocykl w salonie, np. suzuki gsxr 750 po czasie okazuje sie, ze ma wadę fabryczną, producent ją usówa niechcący psując coś innego (w nagrode dają mi DLC - nową nakrętkę na wentylek, w niebieskim kolorze) a przy następnej naprawie montują mi kufer na kask, na ścigaczu !!! jako patch 1.07
LUDZIE - nie wszyscy geralta w świecie znają, ale wszedzie ma wlasne skrzynie?? nawet tam gdzie nigdy nie byl??
powodzenia...
Ja wiem, ze nie da się wszystkim dogodzić, ale albo robią grę dla dzieci do 7 lat, wtedy jest ok
a nie takie coś, w takiej grze... dungeonsiege to czy diablo iii ?
 
Last edited:
Dlaczego właściwie nie ma żadnej oficjalnej wiadomości na temat zaistnienia tego patcha? Można było zrobić notkę informującą o tym, że patch będzie, można było o prawdopodobnej zawartości, a jak przyszło co do czego, to zapadła taka nieśmiała cisza. Nikt się z redów nie chce pochwalić?
 
dla potomnych: aby dzialal bieg Płotki musiałęm przywrócic sterowania do defaultowych i działa dopiero teraz


edit: we wklejonym kilka postó wyżej wątku 1.07 na Reddit ten mój bug nie jest wyssany z palca tylko jako
24 Horse stops gallop more often - Self explanatory... jest tam też coś z koniem u innych....
 
Last edited:
Nie chciałem narzekać, bo generalnie patch mi się podoba. Ale kto tam u Was wymyślił, żeby skrzynie Geralta pierdzielnąć na scenie w knajpie Jaskra? Mało tam pokoi?



Nie wiem co tu bardziej pasuje.... :LOL: czy o Matko Boska... ogólnie na pewno :facepalm:
 
Kto te patche robi, że aż mnie w oczy szczypie? Na prawdę po takim czasie, takie rzeczy?


Ja dałem radę nic trudnego ;)
 
Last edited:
Skutecznie odepchnęli mnie od tej gry:)
Patch 1.07 załatwił sprawę :) Nie jest tragiczny, po prostu zmiany widoczne to minimalny spadek wydajności / skrzynie dla śmieciarzy - tylko po co skoro spora część rzeczy do craftingu/alchemi NIC nie waży :D Czekałem na patcha, i się doczekałem, więcej już nie będę, gry nie skończyłem, i raczej nie skończe :)

Ja tam skończyłam i to na łatce 1.6. I nie narzekam, bo fabuła warta ukończenia, zlecenia też. I nie zauważyłam tak wielu błędów znowu. Może miałam szczęście? :)
Zanotowałam parę razy glitche graficzne, jedno zadanie z druidem, którego nie dało się "podnieść" (nic się nie działo po wybraniu opcji rozmowy, na łatce 1.7 zniknęło to zadanie po prostu), parę razy zacięcie sterowania (skoki postaci). A to wszystko na ponad 130 godzin gry.
Zresztą nie spotkałam jeszcze gry z otwartym światem, która byłaby w stu procentach bezbłędna. Im bardziej skomplikowany świat, tym więcej wpadek.

Na łatce 1.7 ja zanotowałam natomiast wzrost wydajności. Gram obecnie nawet z HW, co na początku nie było możliwe (przy czym tu chodzi o utrzymanie ok. 60 klatek, w 30 nie potrafię grać, podziwiam konsolowców, że na dużych TV to znoszą; dlatego przy spadku poniżej 50 klatek wyłączyłam HW), mimo karty raczej dobrej - GTX 970. Teraz mam blok na 60 klatek, spadki do maksimum 55 klatek przy włączonym HW na wysokich predefiniowanych ustawieniach i poziom 2. Będę teraz testować 4.

Skrzynia na scenie - cóż... Nie skomentuję, bo wszyscy widzą... ;) Tak, to jest wpadka.
Ogólnie wg mnie element wprowadzony na siłę, ale tego chciało wielu graczy tutaj, więc marudzenie na taką zmianę, bo ja jej nie potrzebuje, uważam za przesadę. Crafting bez wagi to już przesada. Tu mogę się zgodzić. Powinno być albo - albo.

Za to ciesze się z poprawy w zakładce inwentarza, przypinania receptur - to na duży plus.

Nie cieszą literówki za to. Czy są duże błędy - nie wiem. Jest na pewno nadal co poprawiać. W to nie wątpię.
 
Last edited:
U mnie jeśli chodzi o wydajność, to niestety pogorszyła sie nieco po 1.07. By być sprawiedliwym musze przyznać, że mam sprzęt ponizej wymagań minimalnych zatem każdy spadek o 5 klatek jest mocno odczuwalny (no nic co zrobić, zmniejszenie rozdziałki na 1600x900 problem redukuje, poza tym to już 3 przejscie gry więc na widoczki w HD się juz napatrzyłem). Alternatywny sposób poruszania się jest ok ale mam wrażenie, że na powierzchni wody Geralt porusza się teraz nieco bardziej bezwładnie.
 
Na wersji 1.06 ważyłem 149/160
Po instalacji 1.07 w którym to niby rzeczy do craftingu/alchemi NIC nie ważą, a uwierzcie MAM ICH DUUŻO.
A waga wciąż jest 149/160.
Czyli wychodzi na to, że to tylko zmiana w samym tekście? A komu to potrzebne?
 
tylko po co skoro spora część rzeczy do craftingu/alchemi NIC nie waży

Generalnie nie zgadzam się z Twoją opinią, a ton Twoich postów nie zachęca do dyskusji, ale tutaj muszę się zgodzić - o tym aspekcie wspominałem już po wyjściu patch notes. Kompletnie bez sensu.

Kto te patche robi, że aż mnie w oczy szczypie? Na prawdę po takim czasie, takie rzeczy?


Ja dałem radę nic trudnego ;)

Na to samo zwróciłem uwagę wczoraj i miałem to dzisiaj zgłosić jako bug. Tyle, że to po prostu zwykła niechlujność. Dział QA na dywanik ;)
 
Top Bottom