[przygoda] Prawa do Tronu - informacje, problemy, porady.

+
Status
Not open for further replies.

Keth

Ex-moderator
[przygoda] Prawa do Tronu - informacje, problemy, porady.

Jak wyżej. Na forum powstają coraz to nowe tematy o tej przygodzie, a informacyjnego, oficjalnego tematu dalej nie ma. Może autor przygody łaskawie nam wreszcie coś o niej napisze?
 
no i ja mam problem z tymi cholernymi wilkami jestem w ich jaskini a one ciagle sie respawnuja ! i nie mozna ich pokonac ;x a do pierscienia tez nie mizna bo jestem w czasie walki ;x mysle ze to blad tworcy
 
Wiedźmin w drodze do króla Foltesta, trafia na obrzeża Wyzimy i jak to zwykle w życiu bywa pojawiają się małe komplikacje z dostępem do miasta... W tak niewinny sposób rozpoczyna się przygoda na znanym już obszarze obrzeży Wyzimy, gdzie po krótkim czasie przyjdzie nam zadecydować o dalszych losach całej Temerii ;)Wszystkich zapraszam do gry, przygodę można pobrać z Thewitcher.comINSTRUKCJA INSTALACJIProces instalacji dla systemu operacyjnego Windows XP:Skopiuj plik ADV do Shared Documents/folder Wiedźmina/. Najlepiej znaleźć go klikając na mój komputer. Powinieneś zobaczyć już plik "m1_module.adv" w tym folderze. Jeśli plik się nie pojawił wybrałeś zły folder. Możesz spróbować użyć ścieżki C:\Documents and settings\All Users\Documents\WiedźminW przypadku Systemu Windows Vista będzie to Public\Public Documents\Wiedźmin folder.A tak przy okazji, pisałem PM do jednego z moderatorów z porśbą o zamieszczenie ww newsa w dziale Aktualności.
 
No dobra, skoro doczekaliśmy się oficjalnego zapowiedzenia Drogi do Tronu, no to pozostają pytania. Sam zrobiłeś wszystko(nie liczymy zapytania się kogoś jak uzyskać xxx)? Sam testowałeś? "Droga do Tronu - kulisy" - to by się przydało :)
 
Tak, jeśli nie liczyć małych porad zaczerpniętych na forum to cała przygoda jest wyłącznie moim dziełem.Spędziłem nad nią 200 - 300 godzin dokładnie to sam już nie wiem ;) Jeśli chodzi o samo wykonanie to niestety nie dodałem żadnych nowych modeli postaci, dźwięków, przedmiotów ani lokacji; bazowałem tylko na materiałach zapewnionych w grze. Powodem jest niewątpliwie fakt iż jestem pojedyńczą osobą ;) Czekam na komentarze odnośnie fabuły, gdyż wydarzenia w modzie są... dość niecodzienne ;)A jeśli chodzi o jaskinię wilków, to quest wymaga także szybkości walki. Ja bez problemów zdążyłem wybić wszystkie bestie i przejść przez portal. Sugerował bym Tryb grupowy ;)
 
taaaa ? i tu jestem ciekaw jak ! zabierajac 1 gora 4 hp to naprawde z jednym jest ciezko a jak uzywam aarda to dopiero moge sobie z takim poradzic przez za szybko sie respawnuja ! zabije 2 i one po minucie sie juz zrespawnowaly tak mierzylem czas dokladnie a mana tak szzybko sie nie regeneruje wiec nie wiem pewnie nie bede sam z tym problemem i przestane grac w przygode bo na poziomie latwym powinno byc latwo a nie trudno ;x
 
No to muszę ci pogratulować ;)Nie wiem czy grałeś w wątek główny ale warto pamiętać iż wilków jako zwierząt nie zaliczamy do grupy potworów a więc lita stal będzie jak najbardziej na miejscu ;)
 
Generalnie przygoda zapowiada się nieźle, ale... chyba się "zaciąłem". Zrobiłem questy dlla
zielarki, elfki, dogadałem się z Bogirem, zabiłem upiory przy krypcie, wykonałem subquesta dla wiedzącego, wróciłem do Bogira
i nic. Nie mam już na liście żadnych aktywnych questów poza jednym (Michel). "Zamaskowany" w karczmie niestety ze mną a nie rozmawia. Pewnie coś przegapiłem, ale co?BTW: 1. Wiedzący dziękuje za wykonanie zadania, ale butelki z ekwipunku nie znikają; 2. Nie wyświetla się (u mnie) tło mapy; 3. Przedmioty questowe (jak na razie dwa) wyglądają jak jakaś flaszka.
 
Promethean said:
Generalnie przygoda zapowiada się nieźle, ale... chyba się "zaciąłem". Zrobiłem questy dlla
zielarki, elfki, dogadałem się z Bogirem, zabiłem upiory przy krypcie, wykonałem subquesta dla wiedzącego, wróciłem do Bogira
i nic. Nie mam już na liście żadnych aktywnych questów poza jednym (Michel). "Zamaskowany" w karczmie niestety ze mną a nie rozmawia. Pewnie coś przegapiłem, ale co?
wiesz chociaż gdzie jest ten wiedzący. zielarki nie robiłem, instant-respawn mi się nie spodobał. bogir nie popchnął mi akcji do przodu, więc wyłączyłem przygodę.językowo też jakoś ubogo to brzmi wszystko.mogę zaoferować pomoc edytorską przy wersji 1.1 przygody - bo spodziewam się, że będzie taka....hm? można by też usunąć trochę usterek (niektóre chaty lepiej "zamknąć", bug z mapą...)pomysł wykorzystania podgrodzia szkoda zmarnować. przygodę warto dopieścić, nawet jeśli miałaby być na "soon" - autorowi sugeruję - o ile ma chęć - zdjąć przygodę, dopracować, i cieszyć się ocenami na 5, "soon" =)
 
Przygoda fajna,akcja dzieje się na podgrodziu a ja podgrodzie uwielbiam ]:->Wykonywanie zadań dla Harrego i Scottiego(czy jak mu tam) przypomina robote dla Harena,Oda i Mikula z I rozdziału.Zatrzymałem się już po tym jak wybiłem te upiory spod krypty, udałem się do Brioga i ten mi nic nie mówi.NIe wiem co dalej robić ???Wieśniaki wszyscy tak samo wyglądają.Podobają mi się stroje strażników bramy, fajnie się prezentują.Kto to był ten Michael?Bo zabiłem go i dalej nie wiem po co ktoś go na mnie nasłał.
 
1. Po wybiciu potworów z krypty, niedaleko pojawia się Matias z nim należy pogadać aby rozwinąć akcję.2. Jeśli chodzi o mapę to nie mam pojęcia na czym problem polega, gdyż na patchu 1.3 działała bez problemów a w 1.4 jest czarna plama...3. A co do wilków to widzę, żę sprawa jest coraz bardziej kontrowersyjna. Starałem się właśnie urozmaicić quest przez spawnowanie wilków (w końcu ich pan je przywołuje) przez potrzebę szybkości zabijania. No ale co kto lubi...
 
Może mi ktoś powiedzieć jak użyć portalu w krypcie, bo ja klikam klikam klikam i nic, dlatego proszę o pomoc
 
MOJM zdaniam jak dotychczas ta przygoda prezentuje się najlepiej ze wszystkich (nieoficjalnych). Ma ciekawą fabułę, wiele zadań i bardzo dobre zakończenie. Podczas gry niewykryłem wiekszych bugów, więc gra się całkiem przyjemnie (pomijając brak mapki). Wraz z przygodą "Szlag by trafił te bagna" jest to moja ulubiona jak dotychczas nieopicjalna przygoda, oczywiscie to nie jest jeszcze to na co czekam ale i tak bardzo dobrze. Oceniam ją na 4/5.
 
Mam kolejny problem pewnie rozwiązanie będzie banalnie proste ale nie mogę otworzyć drzwi w siedzibie Nobiltesa, a nie ma tam innej drogi
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom