[przygoda] Prawa do Tronu - informacje, problemy, porady.

+
Status
Not open for further replies.
Powie mi ktoś jak rozwalić tego ducha Michaela??? Próbuję i Srebrnym i stalowym mieczem ale on cały czas regeneruje sobie życie. Pomożecie??Już sobie poradziłem :) Sorki że zawróciłem gitaręUkończyłem PRAWO DO TRONU i stwierdzam, że jest to przednia przygoda. Trochę zamieszania narobiła ta jaskinia z wilkami ale udało sie zakończyć quest :) Nie będę pisał plusów i minusów bo koledzy wyżej wymienili je. Powiem tylko, że mi przygoda spodobała się i dostarczyła nie lada przyjemności :) oceniam ją na 4/5Pozdro dla twórcy :)
 
Cesar4 said:
mam problem sciągnalem prawo do tronu i pare innych przygód ale nie chca u mnie działać :(
A masz zainstalowaną Edycje Rozszerzoną? Bo na wersji 1.3 nawet jeśli ruszy to będą problemy z obecnie robionymi przygodami.
 
ja natomiast wyłapałem innego buga, po reinstalce wiedzmina na nowym kompie, mianowicie po jednej z cut-scenek, bodaj po wyjsciu z krypty, gdy spotykamy tego kolesia, Micheale bodaj (Ale głowy nie dam), bo sekwencji ciosów i ucieczce fagasa przez portal, wyskakuje bład, a gra wywala do Windowsa... wth? :hmmm:
 
hopsahopsa said:
Przygoda fajna,akcja dzieje się na podgrodziu a ja podgrodzie uwielbiam ]:->Wykonywanie zadań dla Harrego i Scottiego(czy jak mu tam) przypomina robote dla Harena,Oda i Mikula z I rozdziału.Zatrzymałem się już po tym jak wybiłem te upiory spod krypty, udałem się do Brioga i ten mi nic nie mówi.NIe wiem co dalej robić ???Wieśniaki wszyscy tak samo wyglądają.Podobają mi się stroje strażników bramy, fajnie się prezentują.Kto to był ten Michael?Bo zabiłem go i dalej nie wiem po co ktoś go na mnie nasłał.
Też wykonywanie tych zadań, przypomniało mi zadania dla Mikula, Oda i Harena z I Rozdziału... Przygoda bardzo spodobała mi się, głównie ze względu na fajne Questy np. walka z upiorami w krypcie.
 
Przygoda ogólnie mi się podobała. Ciekawe zadanie, ale trochę słaba fabuła typu "idź tam i zabij". Jednak przygoda została stworzona dla graczy, którzy nie grają na modzie od Flasha, bo imho na flash-modzie jest ona nie do przejścia jeśli gramy pierwszy raz. :D Nie ma nawet gdzie kupić alkoholu żeby zrobić eliksiry u kelnerki kupimy pare flaszek i tyle właściwe, chociaż kasy mamy bardzo duzo.. no sry ale z jaskółką i puszczykiem (bo na więcej nie ma bazy a te trunki to alkurat podstawa) to 9 wampirów w ciasnej krypci się nie da pokonać :-\ na flashmodzie.. Liczbe eliksirów, które mozemy zrobić idzie policzyć na palcach.. Przygoda mi się podobała, ale właśnie łatwiej mi się grało w "Stan wyjątkowy" na insane niż tutaj na wyższym :DNiemniej jestem pełen podziwu za ogrom pracy włożony w jej stworzenie
 
Mi przygoda średnio przypadła do gustu. Pusto wszędzie, głucho wszędzie a tu w czasie questów ni z gruchy się monstery pojawiają. A w tej jaskini też miałem problemy, jej nie przeszedłem (w grze gdzieś było napisane o puszczeniu na niego znaku??), lepiej już by było zrobić mniejszy teren ale wypełniony niż taka papka na dużych terenach :). Robisz już jakąś nową przygodę? Może być fajna :)P0zdr0
 
PikNick said:
Mi sie podobała, przeszedłem ja w godzine :p
Dość szybo ukończyłeś tą przygodę, mi zajęło to około 2 godzin. Ale nie spieszyłem się, oglądałem wszystkie cut-scenki i słuchałem (czytałem) wszystkie dialogi.
 
Mam pytanko do tych, którzy ukończyli przygodę.Jakim mieczem, stylem i eliksirami radziliście sobie z upiorami ? Sakramencko ciężko mi je załatwić, a kończę już przygodę. Czy w tą przygodę jest wmontowany mod Flasha ? Jeśli tak, to jak go usunąć ? Bo absurdem jest, że mam nawet zamieć, puszczyka i jaskółkę, a pojedyńczy nibyupiór mnie załatwia ! Co to ma być ?
 
te male mutanty rozwalalem bodajze silnymte wieksze chyba szybkimjedyny minus w tej przygodzie to to, ze bylo za malo eliksirów, w jaskini z alpami i bruxami musialem jesc jedzenie zeby mi sie zycie odnowilo bo wszystko zeszło:)ale gra super ;d
 
mam taki problem:
jestem pod koniec (chyba) - rozwaliłem strażników portalu (dwóch zbirów + duch Mitchela) - pojawia się Król Gonu, mówi swoje i znika. Portal jest nieaktywny - nie mogę przez niego przejść. Wracam do Triss, Wiedzącego, Dowódcy Straży - ale nie mają mi nic do powiedzienia. Co dalej trzeba robić?
 
dzięki, ukończyłem. jedna z trudniejszych przygód - grałem na trudnym - i doskwierał mi brak eliksirów. Poza tym przygoda warta polecenia.
 
Czy próbowaliście przekuwać miecze u kowala koło karczmy?Mam już 5 kawałków meteorytów i jakoś nie mogę skłonić rzemieślnika do pracy. Gdy klikam "przekuj miecz" to otwiera mi się taki sam stragan jak przy handlowaniu. Mogę tylko kupować i sprzedawać...
 
aby przejsc misje dla zielarki trzeba wybic szybko wszystkie wilki i poczekac az Gierciu odlozy miecz na plecy. WIEDŹMIN NIE MOŻE WALCZYĆ ABY WEJŚĆ W PORTAL. szybko przelazimy przez portal i od razu wyciagamy miecz. Oczywiscie stalowy
 
ja przygode przeszedlem na trudnym i z jakiegos powodu nie moge wejsc w portal w krypcie a poza tym przygoda jest nie lada wyzwaniem. jesli ktos przeszedl gre na trudnym to z tym questem nie popwinien miec problemow. poza tym ja juz sie przyzwyczailem ze te dodatkowe przygody maja bugi i nie da sie ich przejsc i niestety kilka z nich musialem po prostu przerwac, pozostaje tylko czekac az wyjdzie wiecej przygod. dobrze zrobionych i sprawdzonych
 
Yaghoh said:
poza tym ja juz sie przyzwyczailem ze te dodatkowe przygody maja bugi i nie da sie ich przejsc i niestety kilka z nich musialem po prostu przerwac, pozostaje tylko czekac az wyjdzie wiecej przygod. dobrze zrobionych i sprawdzonych
Tu lekko przesadziłeś. Może nie wrzucaj wszystkich przygód do jednego worka, ale pisz konkretnie. Niektórzy modderzy poświęcili setki godzin na "dobre zrobienie i sprawdzenie" swoich prac, i takie stwierdzenia jak wyżej są przesadą. Owszem, pojedyncze bugi mogły się tu i ówdzie pojawić, ale niektóre wcale nie muszą wynikać z niedopracowania, czy też nie muszą być wyłączną winą modderów. Pisząc konkretnie : grałem w "Wiedźminkołaja" i "Upiory w Cichej Wólce" i ani razu nie zdarzyło się, żeby te przygody sprawiły mi jakiekolwiek, najmniejsze choćby problemy natury technicznej - dla mnie są to przykłady absolutnie rzetelnej, perfekcyjnie wykonanej roboty.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom