GWINT: Cena Władzy | Przewrót na Thanedd | Zapowiedź

+
Nie widzę tej karty w talii...w R3 już nie mamy brązów albo niewiele. W r1 ciężko o coś na cmentarzu. Idealna pod r2 ale wymaga dużo kombinowania plus Ghul tańszy...

No i jak rywal ustawi Xaviera i powyrzuca z cmentarza brązy to nagle będzie dużo chętnych do zjedzenia larw
 
Ely błagam powiedz, ze trollujesz w tym momencie :D
Wiesz ta karta ma spory potencjał ale pamiętaj wezwanie brąza nie da ci wiele. Realnie można zjeść południce i wezwać ją... Ale ile masz brązów by się opłaciło nią grać zamiast Ozzrela?

Ok zapomniałem o Gryfie... To już lepiej
 
Wiesz ta karta ma spory potencjał ale pamiętaj wezwanie brąza nie da ci wiele. Realnie można zjeść południce i wezwać ją... Ale ile masz brązów by się opłaciło nią grać zamiast Ozzrela?

Ok zapomniałem o Gryfie... To już lepiej
Gryf, Gaen Caen z Sabatem, od biedy Kikimora, ba nawet z niedźwiadkiem bardzo dobre pkt.
 
Trochę pdobna do oszluzga z bety. Tam też oszluzg wygnał jednostkę z cmentarza i zagrywał jej egzemplarz z talii. Niemniej thining do potworów zawsze mile widziany. Będzie wcohdziła za jakieś 17 pkt więc prowizja 12 jak najbardziej powinna być.
Post automatically merged:

Gryf, Gaen Caen z Sabatem, od biedy Kikimora, ba nawet z niedźwiadkiem bardzo dobre pkt.
Gaen Caen będzie za 5 pkt. Ta karta przywołuje z talii, nie zagrywa jednostki
 
Czy za 13 to nie wiem. Jednak dla mnie jest to druga najlepsza karta tej części dodatku daje wiele możliwości.
Nie wiem dlaczego na R3 miała by być zła gdy cmentarz jest zapełniony. Wybacz @Ely74 ja wiem że ty grasz Xawiera ale ja tej karty jeszcze na oczy nie widziałem.
Można ją zagrać nie tylko w duże brązy typu gan cean, gryf itd ale też w silniki takie jak świnka czy larwy.
 
Chora karta ;) Ogólnie MO dostało z ta częscią dodatku takiego powerupa, że glowa boli XD

P.S. Dla mnie to powinno kosztować minimum z 13 prowizji.
Jak nie masz na cmentarzu albo w talii odpowiedniej karty to ta karta jest useless.
 
To układasz tak talię, żeby się wyzbyć takich przypadków. Jak będziesz miał mega pecha raz na 20 meczy to najwyżej wejdzie za 9 pkt a nie 20.
 
Ok...ale albo gryfy albo relikty. Pod relikty średnio widzę bo tam już masz ghule. Ale z garnichore i owoce to już inna bajka bo tam gryfy plus megatron plus portal i można sporo wycisnąć...ale relikty ..musiałaby wypaść siną dał lub ozzrell
 
Sina Dal pewnie w następnym sezonie dosranie nerfa bo jest dosłownie w każdej talii. Jakbyś nie grał sinej dali to możesz Ygherna wrzucić lub właśnie Mamunnę.
 
Ja tam ozrella w reliktach nie gram w silną dał wsadziłem bo był mały problem z taliami które ją grały
 
Bez przesady. Są liderzy czy karty proszące się bardziej o nerfa jak Junior, Nagroda Główna czy Taktyczna Decyzja (robi 32 pkt - 7 z lidera + 8 z magów zabójców + 5 z Affana, do tego jeszcze dolicz Gładyszkę z 12 pkt) i masz odpowiedź czemu mill nagle stał się grywalny. Mill miał i cały czas ma ten problem że nie ma pkt, ale nie musi mieć tego problemu skoro ma lidera za 32 pkt.

Tak by the way, kiedy ostatnio widziałeś Caranthira w decku innym niż kościej. Obecnie jest grany tylko w kościeju a wcześniej jakoś specjalnie nie był grany. I tak Caranthir dostał już nerfa - wcześniej mógł kopiować jakąkolwiek kartę, teraz tylko karty potworów. Kto grał na 2x koszmar Iris ten wie o czym mowa.
 
Tak by the way, kiedy ostatnio widziałeś Caranthira w decku innym niż kościej. Obecnie jest grany tylko w kościeju a wcześniej jakoś specjalnie nie był grany
Kiedyś zanim pojawił się Kościej był dużo grany z Królową Kikimor bo dawało podobny efekt jak Kościej ale Królowa zniknęła kompletnie z talii bo jednak Kościej pewniejszy i nie trzeba grać obu na jeden rząd. Troche było z Ukrytym ale jakoś Wampiry się nie przyjęły..I rzadko bo rzadko ale pod Skorupę tworzył 1pkt Bestię

KArta Syndykatu taka se... Ghul z Areny jest pewniejsze 7 pkt na 4 werbunku
 
Dlatego mówię że nie jest zbyt dużo grany, nie jest auto include w każdym decku potworów, więc nie widzę sensu go jeszcze bardziej nerfić.

Co do nowej karty syndykatu - taka se. Już lepszą opcją pod nagrody jest granie straży ochotniczej (ta co bije o 2 kiedy jednostka zostaje nagrodzona). Straż ochotnicza na pewno jest groźniejszym silnikiem niż ta karta.
 
Straż ochotnicza na pewno jest groźniejszym silnikiem niż ta karta.
Zwłaszcza jak są dwie albo 3 dzięki megaskopowi.... Jak na razie to w nowym dodatku miażdży NG i w sumie nic nie jest blisko ( trochę potwory ale tu nie otwarli nowej opcji a NG tworzy nową mocną opcje pod szpiegów)
 
Przecież to już widać, że z nowymi kartami będzie robił chore przewroty siłowe. Obniżyć mu koszt, ograniczyć do 9 prowizji, niech ludzie sobie go grają pod Bestię czy Mirunę.
 
Kiedyś zanim pojawił się Kościej był dużo grany z Królową Kikimor bo dawało podobny efekt jak Kościej ale Królowa zniknęła kompletnie z talii bo jednak Kościej pewniejszy i nie trzeba grać obu na jeden rząd. Troche było z Ukrytym ale jakoś Wampiry się nie przyjęły..
Ja tam gram wampirami cały czas, i sobie chwalę. A że nie gra tym większość, tym lepiej, nie ma nic gorszego niż hurtowo kopiowane talie, które się spotyka w co drugim meczu.
 
Top Bottom