9 kart w rzędzie

+
9 kart w rzędzie

Nie wiem kto to wymyślił ale musiał mieć nierówno pod sufitem. Grałem przed chwilą mecz gdzie zostały mi 3 karty na ręce i nie mogłem żadnej rzucić bo wszystkie rzędy miały 9 kart. Gratuluje CDP, tylko kto mi zwróci przegrany mecz w rankedach?????
 
I dobrze, że max po 9 kart teraz tylko można. Są karty co wypełniają za jednym rzutem cały rząd i gdyby dołożyć kolejne brzydko by się nakładały na siebie z resztą kwestie strategiczne dochodzą do tego :) Można przewidzieć ile kart jeszcze przeciwnik może dorzucić na poszczególne rzędy.
 
Zastanawia mnie czy w przyszłości powstaną jednostki pod tą nową mechanikę, gdzie byśmy zapełniali rząd przeciwnika jakimś spamem a on byłby zmuszony je czyścić. Chociaż znając fanbase tej gry to zaraz byłby spam; "mam 100 kart na rece i nie mogę nic rzucić przez te rakową talię", "najbardziej rakowa tali od ostatniej rakowej tali".
 
Airoder Z tego co mówił taki streamer SirPumpkn tak właśnie działała oryginalnie chłopska milicja na ptr, można było zapełnić przeciwnikowi rzędy i nie mógł nic z tym zrobić, więc Redzi to zmienili (wtedy gdy milicja wypełniała jeszcze rząd tokenami).
 
pgrom;n10289212 said:
[...] Grałem przed chwilą mecz gdzie zostały mi 3 karty na ręce i nie mogłem żadnej rzucić bo wszystkie rzędy miały 9 kart. [...]

Mógłbyś Nam zdradzić czym grałeś? I przeciw komu?
 
Strzelam że niewolniczym nilfgardem z super ręką, lub przeciwko szpiegom ;d Limit rzędów to wcale nie głupi pomysł, po pierwsze wspomaga to archetypy pod pogodę w pewnym sensie, gdyż przeciwnik nie może po prostu wszystkiego skitrać w 1 rzędzie i unikać pozostałych w których są zagrożenia, po drugie w pewnym sensie wymaga od gracza taktycznego myślenia... Aktualnie postacią zapełniającą rząd jest niby draugh, ale nawet bez ograniczeń jednostek nie byłby to problem, gdyż tworzyłby maks tyle jednostek ile masz na cmentarzu, poza tym już opisywanie tego że łatwiej to zaimplementować na komórki i tak dalej to po prostu odgrzewanie kotleta więc nie warto o tym wspominać ;d
 
No Title

A mogło być tak pięknie...
 

Attachments

  • photo195422.jpg
    photo195422.jpg
    97 KB · Views: 96
Mógłbym to skomentowac slowami karty Shiru "hehehe" :D
Mialem podobna sytuację grając tokeny potworów - przeliczyłem się i brakło mi miejsca na jednorożca od Yen..
 
Top Bottom