alchemia - Game Breaking

+
alchemia - Game Breaking

1. Umiejętności:

Alchemia:
-Zwiększona tolerancja na eliksiry (5 poziom) uodparnia na obrażenia od toksyczności. (Zwiększoną tolerancja na eliksiry podnosi próg otrzymywania obrażeń od eliksirów i odwarów o 5% na poziom gdzie przy 4 poziomie (dostępne 5 poziomów) geralt nie otrzyma obrażeń od trucizn przy 100% toksyczności). Może lepiej by było zmieszać obrażenia otrzymywane przez przedawkowanie albo zmieszać toksyczność eliksirów.
-Opóźniony rozkład nie "współgra" z odwarami (nie wiem czy to było zamierzone czy nie)
-Wypicie odwaru nie zwieksza toksyczności w statysty
-Eliksir "Wyśmienity Grom" daje 105% szansy na obrażenia krytyczne niezależnie od pogody

Znaki:
Podtrzymanie glifu Yrden: Błąd opisu - nie zwiększa ilości znaku w trybie alternatywnym a na maksymalnym poziomie można postawić 2 strefy

2. NPC:
Druid pod Dębem Gedyneth ma dostępne zadanie jednak nie jest zbyt rozmowny... ;) (nie ma zadania tylko znacznik)

wersja gry 1.05, jednak wystartowałem przygodę na wersji 1.04

Bonus:
Odwary: !Bardzo mocna kombinacja odwarów uwaga!
Połączenie odwaru z archegryfa (każdy silny atak zużywa wytrzymałość i obniża 10% żywotności przeciwnika) i echidny(akcje zużywające wytrzymałość regenerują żywotność) sprawia że każdy silny atak ( przy odpowiednio wysokiej regeneracji wytrzymałości) regeneruje około 25% paska życia (nie wiem czy było to zamierzone) (dla porównania odwar z ekimmy regeneruje około 3%)
Ps świetna gra!! Pozdrawiam zespół CD Projekt RED
 
Last edited:
Top Bottom