Algorytm unika parowania gier z tą samą frakcją?

+
Prześledzilem sobie właśnie swoje ostatnie 20 gier i zauważyłem pewną dziwną prawidłowość: za każdym razem jak gram KP to nie paruje mnie prawie w ogóle z innymi KP, a jak tylko brałem syndykat to razu KP się zaczynały pojawiać - Syndykatu nie dobrało mi jqko rywala ani raz w ogole. Zastanawiam się, czy nie jest to specjalnie zaprogramowane aby unikac gier przeciwko tej samej frakcji kiedy jest tylko taka możliwość? Ktoś coś wie może na ten temat?
 
Last edited:
Raczej w ten sposób to nie działa - ja grając ostatnio NG natrafiałem na tą frakcję dość często, kwestia jest po prostu ile konkretnej frakcji i decków jest granych na ladderze. U mnie co trzecia, czwarta gra to gra przeciwko asymiliacji, równie często pojawia się selfwound z Sigvaldem.
 
Raczej w ten sposób to nie działa - ja grając ostatnio NG natrafiałem na tą frakcję dość często, kwestia jest po prostu ile konkretnej frakcji i decków jest granych na ladderze. U mnie co trzecia, czwarta gra to gra przeciwko asymiliacji, równie często pojawia się selfwound z Sigvaldem.

No tak tylko pytanie czy nie jest tak dlatego że NG jest bezsprzecznie najpopularniejszą frakcją w grze od długiego czasu - ja dzisiaj też miałem na 8 gier 4 NG
 
Bardzo możliwe, ale to by znaczyło, że nie występuje specjalne dobieranie graczy z innych frakcji niż ta, którą ty grasz. Możliwe, że KP stosunkowo mało obecnie osób ogrywa - chwilę po wejściu patcha myślę, że jakieś 50% pojedynków toczyłem z KP na scenariuszu i balistach, obecnie spotykam KP tak samo rzadko jak moje ukochane potwory.
 
Bardzo możliwe, ale to by znaczyło, że nie występuje specjalne dobieranie graczy z innych frakcji niż ta, którą ty grasz. Możliwe, że KP stosunkowo mało obecnie osób ogrywa - chwilę po wejściu patcha myślę, że jakieś 50% pojedynków toczyłem z KP na scenariuszu i balistach, obecnie spotykam KP tak samo rzadko jak moje ukochane potwory.
Może masz rację, zamykamy temat :) dzięki i pozdrowionka
 
Top Bottom