Błędy po ostatniej aktualizacji

+
Dokładnie tak było (jako zawodnik z otwartej bety mogłem dzięki temu wykorzystać swoje złoto do kupowania zadań i skrawki do wymian) ;)

Generalnie tak jak mówisz, najbardziej się opłaca te normalne, ale kupowałem zadania każdego typu, gdy wiedziałem, że będę miał chwilę by pograć (najbardziej korzystny jest układ, gdy masz po wszystkie 3 zadania, bo mogą się zaliczać jednocześnie). Co ciekawe, można wylosować to samo zadanie, parę razy miałem tak, że miałem dwa takie same zadania w jednej kategorii (np. normalnych) i dzięki temu oba były zaliczone za jednym zamachem. Po kupowaniu wymieniałem zadania za skrawki, tak aby pasowały pod moją talię Wiedźminów.

Oczywiście na koniec dnia zawsze zostawiałem przynajmniej po jednym wolnym zadaniu (aby wskoczyły te codzienne).

Teraz wciąż kupuję zadania, ale już tylko te normalne i trudne, bo w sumie już mi się nie spieszy ze zdobywaniem poziomów (choć cały czas wpadają jakieś bibeloty, więc szkoda tego nie wykorzystać tak przy okazji).
 

Lexor

Forum veteran
@MichalG666: Czyli tak jak myślałem. ;) Ja póki co nie kupuję, bo z wyliczeń wynika, że "tak czy siak" wyrobię się, jak wymieniam to zwykle poprzez dodatkowe zalogowanie się, kilka razy użyłem skrawków kart. Nie wiem czy jest sens się jakoś bardziej spieszyć, bo moje przeczucie mówi, że te cykle będą wracały co roku wraz z poziomami na których byliśmy (tak jak podróże).
 
Last edited:
Faktycznie może tak być, że wrócą, dlatego też już się nie spieszę ;)

Aczkolwiek skrawków trochę mi ubyło :p Wydaje się, że cena wymiany nie jest duża, ale wbrew pozorom po jakimś czasie uzbiera się spora ilość wydanych skrawków. Dlatego osoby, które nie mają ich zbyt dużo, powinny uważać aby nie przesadzić :D
 
Nie wiem czy jest sens się jakoś bardziej spieszyć, bo moje przeczucie mówi, że te cykle będą wracały co roku wraz z poziomami na których byliśmy (tak jak podróże).
Cykle będą się powtarzać (za rok znowu będzie letni itd.) z tym, że nagroda główna ma się różnić - na devstreamie przy prezentacji systemu mówiono, że najpewniej będzie to wariacja pierwowzoru.
 
Co do 1 poziomu wydaje mi się po odsłuchaniu rozmowy nt. tego systemu, że tak.
Co do tych samych nagród - w każdym cyklu mają być zasoby oraz awatary (z kart zestawów, które są uwzględniane w każdym cyklu oraz z tych przyporządkowanych danym cyklom), tytuły (bez wyszczególnienia o jakie chodzi - takie, które są już w grze/całkowicie nowe?), a także animowany rewers (podejrzewam, że będą 4 podstawowe wersje - po 1 na dany cykl - i w dalszych latach będą udostępniać wariacje, jak alternatywny rewers dla Krwawej Klątwy czy też Żelaznej Woli).
 
Wygląda na to, że zadanie polegające na używaniu kart do oczyszczania jednostek zalicza się nawet wtedy jeśli zagramy kartę opcjonalnie oczyszczającą, a akurat tej opcji nie użyjemy.

Przykład: jeśli użyję Królowej Nocy aby zadać krwawienie, to licznik zadania związanego z oczyszczaniem i tak idzie mi w górę.

 
Swoją drogą zastanawiam się ile jest tych nagród w sezonie letnim (doklikałem do ponad 1500 poziomu i dalej mi się nie chciało, bo raczej nie jest to realne do osiągnięcia dla "zwykłego" śmiertelnika).
Ponieważ okazało się, że czasem do przewijania wystarczy przytrzymać klawisz to przewinąłem "o jedno oczko wyżej", do 15000.
To raczej potwierdza, że nie ma ograniczenia.
 
Top Bottom