Błędy po ostatniej aktualizacji

+
Tak na szybko co rzuciło się po kilku minutach. Jeśli będzie tego więcej to będę tutaj aktualizował:

1. Nie działają niektóre zadania z Tryby Letniego czy jak tam on. Np. "Zagraj 10 szt. kart Scoia'tael z zestawu Wiedźminów". Zagrałem i nie aktualizuje.
2. Podczas tworzenia nowych karty informacja o tym że "tworzy" kartę kręci non stop i nic się nie dzieje. Trzeba zamykać aplikację bo inaczej wisi w nieskończoność.
 
Tak swoją drogą dzisiaj odkryłem błąd dotyczący karty Szarpiskrzydło i Olgierda. Opis karty Olgierda. Jak gramy z Szarpiskrzydłem siła Olgierda jednak jest zmieniona na 1 a powinna według opisu karty nie ulec zmianie czyli powinna mieć 10 siły.
 

Lexor

Forum veteran
Tak swoją drogą dzisiaj odkryłem błąd dotyczący karty Szarpiskrzydło i Olgierda.
O ile kojarzę to chyba można zmieniać mu siłę na ręce, w talii i na cmentarzu, więc opis dotyczy sytuacji "na stole".
 
O ile kojarzę to chyba można zmieniać mu siłę na ręce, w talii i na cmentarzu, więc opis dotyczy sytuacji "na stole".
No właśnie nie. Była kiedyś sytuacja w Great Dandelion Show że przeciwnik rzucił Shilarda a przeciwnik miał najsilniejszego Olgierda i Shilard wszedł za 5. Aby zmienić mu siłę byś musiał go wpierw zablokować.
 
Nie. Zresztą zobacz na angielski opis Olgierda. Specjalnie jeszcze poszukałem wersję angielską bo wiem że polskie tłumaczenie jest czasem ... niedokładne. Z opisu wynika że obojętnie czy jest na stole, w talii czy na ręce. Nie może obniżyć swojej siły.
 

Lexor

Forum veteran
A jak to wyglądało w przypadku trybów sezonowych, które zmieniały siły kart w talii początkowej?
 
Nie sprawdzałem. Natomiast sprawdzałem na treningu i Olgierd ma 1 pkt siły. Dzisiaj była jakaś aktualizacja ale tego nie poprawiała.

Edit: Przed chwilą sprawdzałem na sezonówce Szarpiskrzydło i wszystkie jednostki oprócz Szarpiskrzydła są zjedynkowane. Olgierd również.
Olgierd.jpg
Olgierd sprawdzony na sezonówce z Szarpiskrzydłem. To dziwne że ożywiona zbroja uleczyła się o 10 a Olgierd nie.
 
Last edited:
Posłałem ticketa z opisaniem działania Ożywionej Zbroi i Olgierda: Nieśmiertelnego w interakcji z Szarpiskrzydłem/handbuffem. Zobaczymy co (i po jakim czasie) odpiszą.
 
Oto odpowiedź:

Cześć,

Umiejętności kart działają jedynie gdy są one na polu bitwy, chyba, że w opisie jest inaczej.

Pozdrawiam,
Cheesevendor
 
Czyżbym więc miał rację, że to był błąd Shilarda? :shrug:
Chyba tak. W takim razie nie dość że Shilard miał i chyba nadal ma buga który pewnie nie został naprawiony, to opis Olgierda jest nieprecyzyjny. W końcu umiejętność szarpiskrzydła wpływa na niego. Pomijając już fakt że to takie trochę niezgodne z lore.
 
Mógłbym z kimś się ustawić na zrobienie screena i dopytać o Shilarda w kontekście Olgierda, póki jeszcze mam otwarty ticket. Jeśli ktoś jest chętny PW.
 
Nie chcę Was straszyć, ale może być jeszcze tak, że interakcja tych kart zadziała zupełnie inaczej w przypadku gier rankingowych. Co prawda o przypadkach takich różnic (mecz towarzyski vs gra rankingowa) jeszcze nie słyszałem, ale niejednokrotnie zdarzały się przypadki gier vs AI, w których karty działały inaczej niż w grach vs gracz, a w Gwincie to nigdy nic nie wiadomo. :rolleyes:
 
Tragedia, coś tu działa w tej grze? Dziś kolejna masa nowych bugów. Wysłałem już jedno zgłoszenie. Pracuje tutaj ktoś?
 
Top Bottom