Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

+
Głównie to mam problem z Wakako
Nie mogę wykonać żadnego zlecenia od niej ponieważ dzwoni i nic nie mówi a połączenie utrzymuje się bezustannie (poza tym nie ma opcji odrzucenia połączenia). Doszedłem również do takiego momentu gry gdy Wakako dzwoni niezależnie od misji i miejsca położenia przez co nie mogę rozpocząć żadnej nowej misji ani głównej, ani pobocznej. Dodam również że podczas połączenia nie można zapisać gry więc jestem w martwym punkcie. Cokolwiek zrobię - gra mi się nie zapiszę, ponieważ Wakako zostaje na łączu
 
Głównie to mam problem z Wakako
Nie mogę wykonać żadnego zlecenia od niej ponieważ dzwoni i nic nie mówi a połączenie utrzymuje się bezustannie (poza tym nie ma opcji odrzucenia połączenia). Doszedłem również do takiego momentu gry gdy Wakako dzwoni niezależnie od misji i miejsca położenia przez co nie mogę rozpocząć żadnej nowej misji ani głównej, ani pobocznej. Dodam również że podczas połączenia nie można zapisać gry więc jestem w martwym punkcie. Cokolwiek zrobię - gra mi się nie zapiszę, ponieważ Wakako zostaje na łączu
Mi się cos podobnego przytrafiło wczoraj - podczas wykonywania innej misji i prowdzenia rozmowy nagle zadzwoniła Wakako i opcje dialogowe dla rozmowy telefonicznej i tej prowadzonej oko w oko mi się wymieszały - raz były te, raz tamte
 
Platforma - PC
Ścieżka - corpo

Zadanie ekstremalne wrażenia - znacznik o odzyskaniu swoich rzeczy nie znika, nawet jeśli je odzyskałem.
Zadanie dym na molo - przypłynąłem na questa trochę przypadkiem więc odpalił się dialog z telefonu wykonałem zadanie gdy schodziłem z molo w momencie ostatniego dialogu natrafiłem na samochód który ponownie załadował mi tego questa i teraz znacznik nie znika.
Zadanie romansowe z jude - po wykonaniu zadania na obszarze zadania gdy nacisnę cofanie "s" automatycznie wychodzę z każdego pojazdu.
Zadanie Skippy i uliczna sprawiedliwość - linie dialogowe nachodzą na siebie. / Skippi jest po fazie pacfisty.
Zadanie Kwestia Czasu = lewa wieżyczka przed farmą jest niezniszczalna.
Po wykonaniu zadania Kwestia Czasu i Pasja - nie mogę używać broni, zmiana w ekwipunku też nie wchodzi w grę. <rest niedziała>
Rozegrałem misje Kwestia czasu ponownie bez walki z systemem obronnym. Błąd się nie powtórzył.
Ponowne rozegranie Pasji nie powodowało problemu./ Wybrałem żeby nie oglądać BD
Zadanie Burnaku - znacznik podążaj za kablami nie znika mimo wykonania.
Zadanie Właściwy moment - po "zawale" podszedłem do lustra co zablokowało mi używanie broni. / próbowałem rozwiązać problem wielokrotnie, jedyne rozwiązanie przyszło przez autosave który odblokował wszystko.

Bonus gdy na forum nacisnę bolda to nie da się go wyłączyć - przeglądarka chrome.
 
Last edited:
PC (GOG) v1.04

Osiągnięcie (trofeum) Christmas Tree Attack - Ukończ minigrę podczas hakowania używając minimum 3 Demonów.
Wielokrotnie wykonałem atak z użyciem 3 Demonów, na różnych systemach i dotąd osiągnięcie nie wpadło.
 
Last edited:
@Rotodaton
To nie bug niektórzy są tak ulepszeni że unikają ostrzału są tak szybcy, prawie jak Morgan Blackhand widać, ja dziś miałem lepszego 100% babola zmieniłem celownik do Overwatch i co się stało ! !

 
Czy ktoś może ocenić czy ten NPC unikający strzału to bug czy to tak ma działać?! hmm...

Używasz chyba najbardziej zaawansowanej snajpy w grze... co nie znaczy przeciwnicy mogą mieć równie zaawansowane wczepy :) Trudno zgadnąć czy to zamierzony efekt - tylko Redsi mogą odpowiedzieć, ja natomiast proponuję mieć drugą snajpę pod ręką z inteligentnymi pociskami szukajacymi celu... i jak i tego uniknie taki NPC - to wtedy definitywnie to będzie bug.
 
Używasz chyba najbardziej zaawansowanej snajpy w grze... co nie znaczy przeciwnicy mogą mieć równie zaawansowane wczepy :) Trudno zgadnąć czy to zamierzony efekt - tylko Redsi mogą odpowiedzieć, ja natomiast proponuję mieć drugą snajpę pod ręką z inteligentnymi pociskami szukajacymi celu... i jak i tego uniknie taki NPC - to wtedy definitywnie to będzie bug.
Najlepsze wyjście to po prostu potraktować ich bronią białą albo ostrzami modliszkowymi, miałem takich cwaniaków, w zwarciu już tak nie kozaczyli.
Poza tym im bardziej drążę craft tym bardziej widzę jak jest skopany i zrobiony na kolanie na ostatnią chwilę, pomijając co wcześniej pisałem (że samo wytwarzanie zbyt wolno się expi, bo trzeba więcej i więcej, chyba najgorszy skill do wbijania w całej grze) to jeszcze samo craftowanie jest zbugowane.

Jeżeli powiedzmy ulepszymy kilkukrotnie broń aby miała lepsze statystyki, a następnie będziemy chcieli podnieść klasę z niebieskiej na fiolet przykładowo to zrobiona broń będzie miała statystyki niższe ! bo upgrade jest liczony od wartości bazowych bez ulepszeń! a nie od wartości jaką dana broń w tym momencie miała ABSURD ! no po prostu absurd !
 
Cześć, nie mogę jeszcze założyć oddzielnego wątku, dlatego napiszę tutaj.

Co się dzieje z save'ami?! Do tej pory byłem zadowolony gry, ale postanowiłem jak wygląda granie inną postacią. Wystarczyła godzinka gry i autosaave'y wyparły ze slotów wszystkie moje poprzednie zapisy. Mam teraz tylko godzinke gry nową postacią, a moja główna gra przepadła.

Przecież to jest jakiś żart :D Autosave nie nadpisuje się na tym samym pliku, tylko tworzy nowy co chwilę i usuwa wszystko z dołu listy.

Czytałem, że sporo osób miało ten problem. Czy komuś udało się go rozwiązać?
Po pierwsze, robić zapisy ręcznie. Tych gra nie kasuje. Po drugie jak się chce zachować stare saves, tworząc nową postać to najlepiej skopiować zapisy lub zmienić nazwę folderu z zapisami. Gra stworzy nowy pusty. Bedziesz chciał wrócić, zamienisz nazwy i gotowe.
Jeśli chodzi o autosave, to prawidłowo, że gra ich nie tworzy nie wiadomo ile, bo by ci dysk zapychało.
 
Po pierwsze, robić zapisy ręcznie. Tych gra nie kasuje. Po drugie jak się chce zachować stare saves, tworząc nową postać to najlepiej skopiować zapisy lub zmienić nazwę folderu z zapisami. Gra stworzy nowy pusty. Bedziesz chciał wrócić, zamienisz nazwy i gotowe.
Jeśli chodzi o autosave, to prawidłowo, że gra ich nie tworzy nie wiadomo ile, bo by ci dysk zapychało.
Tak tak tak ! Robić zapisy RĘCZNE, gdyż te automatyczne "wystarczają" na kilka godzin rozgrywki. Konkretnie jest ich dziesięć i jedenasty save, po prostu nadpisuje pierwszy... i tak w kółko :)
 
Czasami jest bag z głosami postaci. 2Razy podczas jazdy z Panam autem brzmiała jak przez telefon.
A teraz Pan Hands przez telefon brzmi inaczej niż na początku rozmowy. (Tel po pierwszej dla niego misji)
 
Woodman

Zabilem go przy okazji questu dla Evelyn Parker. Teraz robie quest dla Judy i byl calkiem ruchliwy jak na trupa. Trzeci raz juz chyba nie powstanie z martwych?
Jedyne wytlumaczenie poza niedopatrzeniem Redow, to ze wtedy jakos przezyl (?), ale na takiego nie wygladal.
Post automatically merged:

Kolejna podobna rzecz sprzed chwili, Lucius Rhyne juz dawno nie zyje, a Stanley w radiu mi mowi, ze prowadzi w sondazach i ma duze szanse na wygranie wyborow lol
 
Last edited:
Powrót pixelkowego dymu, screen w załączniku.
Post automatically merged:

1608136945490.png

Post automatically merged:

Jak Delamin dzwoni do nas, by poinformować o aucie w Pacyfice, nie widać jego zdjęcia.
Post automatically merged:

We wspomnieniach Jhonnego UI nachodzi na siebie
1608142470590.png
 

Attachments

  • pixeloza.png
    pixeloza.png
    4.7 MB · Views: 68
  • 1608136947705.png
    1608136947705.png
    4.5 MB · Views: 50
Last edited:
Przedmioty były w powietrzu gdy przechodziłem głową misja w siedzibie głownie arasaki
i gdy wjechałem samochodem tyłem w inny samochód stało się to
 

Attachments

  • 131362354_512743979622442_5086756201263701324_n.jpg
    131362354_512743979622442_5086756201263701324_n.jpg
    227.1 KB · Views: 73
  • 131342496_383477336089630_8069707623999601118_n.jpg
    131342496_383477336089630_8069707623999601118_n.jpg
    307.8 KB · Views: 66
Ja bym bardzo prosił o opcję wyboru automatycznego zapisu , co ile ma się to odbywać, oraz żeby byla opcja całkowicie to wyłączyć bo nigdzie tego nie znalazłem, a zauważyłem że zapisy które same się wykonują w trakcie grania powodują delikatne przycięcia.

Ogólnie poza tym to jest mega masło (po zastosowaniu tweaków z SMT dla AMD )
 
Proszę o usunięcie niewidzialnej ściany ze skał. Używam wszczepów w nogach, które pozwalają wysoko wskakiwać. Więc nie widzę powodu w blokowaniu drogi. Szczególnie w grze single player.

Cyberpunk 2077 Screenshot 2020.12.16 - 03.11.01.70.png
 
Coś jest nie tak ze strefą VIP w Domu Lalek. Gdy za pierwszym razem tam wszedłem i minąłem gościa na bramce (rozmawiał jeszcze z jakimś gościem), to strażnicy zaczęli do mnie strzelać. Wczytałem na nowo save, poczekałem aż bramkarze pogadają, oddalą się trochę i dopiero potem wszedłem. Był spokój, nikt mnie nie zaczepiał (choć nie rozumiem dlaczego). Pokręciłem się tam trochę i chyba znowu strażnicy zaczęli do mnie strzelać. Być może wszedłem przypadkowo w strefę czerwoną, ale wydaje mi się, że to jeszcze nie było wtedy. I tak w sumie kilka razy, za każdym razem, jak wczytywałem save, to reagowali na mnie inaczej. Nie ogarniam tego. Jak było u was?
 
Proszę o usunięcie niewidzialnej ściany ze skał. Używam wszczepów w nogach, które pozwalają wysoko wskakiwać. Więc nie widzę powodu w blokowaniu drogi. Szczególnie w grze single player.

View attachment 11090897
Zapewne jest włączona blokada. Trzeba znaleźć jednostkę sterującą blokadą i ją wyłączyć. ;)
Post automatically merged:

Coś jest nie tak ze strefą VIP w Domu Lalek. Gdy za pierwszym razem tam wszedłem i minąłem gościa na bramce (rozmawiał jeszcze z jakimś gościem), to strażnicy zaczęli do mnie strzelać. Wczytałem na nowo save, poczekałem aż bramkarze pogadają, oddalą się trochę i dopiero potem wszedłem. Był spokój, nikt mnie nie zaczepiał (choć nie rozumiem dlaczego). Pokręciłem się tam trochę i chyba znowu strażnicy zaczęli do mnie strzelać. Być może wszedłem przypadkowo w strefę czerwoną, ale wydaje mi się, że to jeszcze nie było wtedy. I tak w sumie kilka razy, za każdym razem, jak wczytywałem save, to reagowali na mnie inaczej. Nie ogarniam tego. Jak było u was?
Trzeba jednego z nich załatwić jak pójdzie do kibla. Ma on kartę z dostępem VIP. Wtedy nikt nie strzela.
 
Trzeba jednego z nich załatwić jak pójdzie do kibla. Ma on kartę z dostępem VIP. Wtedy nikt nie strzela.
Ale to jednak nie tłumaczy tego, że ochrona losowo uznaje mnie za intruza albo też nie. Przed jednym celowo stałem jakąś minutę i po tym czasie nagle zaczął do mnie strzelać.
 
Top Bottom