Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

+
Kontrakt: Gałązka Oliwna.

bug z autem pod ziemią pojawia się dalej na wersji 1.3.

Nie będę już wspominał, że wiele, wiele przedmiotów nie można podnieść z ziemi, czy z biurek itp...
 

Attachments

  • 2.png
    2.png
    3.2 MB · Views: 63
2021-08-25_0014_1.png


Pasek pojawił się po skończeniu rozmowy z Rogue w zadaniu "Gdzie jest johnny ?". Po tym jak V obudziła się w hotelu z kacem, poty jak oddał kontrolę Johnny'emu.
 
Po patchu 1.3 niektóre dialogi urywają się przed końcem, dana postać coś mówi i nagle przerywa jakby się skipowało dialog. W poprzedniej wersji tego nie było. Nie wspominając już o pojawiających się znikąd npc-ach kiedy się gwałtowanie obrócimy i lewitujących samochodach.
 
Nie mogę ukończyć zadania "Gdy patrzysz w otchłań" bo nie da się porozmawiać z policjantami co jest dziwne bo już wcześniej wykonywałem to zadanie kilka razy i nie było żadnego problemu.
 
Przed momentem miałem taką sytuację. Gangusy wybijają szybę w samochodzie. 3 granaty po gangusach. Podchodzi neutralny NPC i podpala się od samochodu. Paląc się odchodzi 5 kroków dalej. Gaśnie. Zawraca o 180 stopni i przechodzac obok samochodu znowu się od niego podpala. I tak trzy czy cztery razy aż do zgonu.

Byłoby miło gdyby NPC miały choć MINIMUM AI pozwalającego oceniać że w danym kierunku nie warto iść nie tylko dlateog że jest tam ściana, ale dlatego że jest tam zagrożenie. Serio. AI tłumu to wciąż dziecinada.
Post automatically merged:

No i jest jeszcze mnóstwo ale to naprawdę mnóstwo baboli, które pojawiają się wtedy, gdy zacząć używać częściej granatów. A to jakiś wózek z żarłem od wybuchu isę odsunie, ale szaszłyczki pozotsaną w powietrzu (nieprzytwierdzone do wózka), a to jakies ciało zawiśnie z nogą w ścianie itd.
 
Witam, mam problem z misją Delamiana. Zacząłem robić dla niego misje gdzie trzeba odzyskiwać dla niego samochody. Jeden udało się odzyskać, a przy drugim gra się zgliczowała, zbugowała. Delamain do nas dzwoni, automatycznie odbiera telefon. Cały czas w rogu pokazuje się jego postać jakbyśmy cały czas prowadzili z nim rozmowę mimo że nie prowadzimy. Dalszych misji od niego nie mogę zrobić, podchodzę do samochodów które mam dla niego odzyskać i nic się nie dzieje. Bug zablokował mi całkowicie dostęp do telefonu w grze, bo przecież cały czas trwa z nim rozmowa. Nie mogę kontynuować fabuły bo potrzebny mi telefon. Ktoś miał ten problem,może ma ktoś rozwiązanie inne niż wczytanie starego save'a? Gram na ps4 pro, pozdrawiam

E: gra na chwilę obecną przestała być grywalna :) połączenie z delamainem trwa cały czas i nie da się w żaden sposób przerwac. 72 godzina gry i wygląda na to że wszystko psu w tyłek :)
 
Last edited:
Patch 1.3-1.31 - Zadanie: Zgłoszenie przestępstwa: Pośród ścieków.
Nie mogę zakończyć misji ponieważ podniosłem przedmioty znajdujące się w martwym ciele, do którego prowadziły ślady krwi, których uprzednio nie zeskanowałem.
Wiem, że ten bug był naprawiany przy okazji bodaj patcha 1.2, no ale mam ten problem na najnowszym patchu mimo to.
 
Tutaj chyba powinien być jakiś płomień ??View attachment 11254633
Miałem ten sam problem ale po patchu 1.3. Grę miałem zainstalowaną poza dyskiem systemowym i domyślnym folderem (tylko z okazji tego patcha). Po reinstalacji w domyślnym folderze, i na dysku systemowym scena działała jak należy, tzn. był płomień itd. bo desynchronizowały się również animacji sięgania po butelkę. Nie wiem czy to rozwiąże problem, ale w moim przypadku podziałało.
 
Kontrakt: Nagrania Seniora Ladrillo. Platforma PS4. W klubie nie da się wejść do pomieszczenia na zapleczu, ani głównym wejściem, ani dodatkowymi drzwiami. Po podejściu do każdych z drzwi gra nie daje możliwości interakcji. Co gorsza, po cofnięciu save'a i ponownie podjętej próbie dzieje się to samo. Przy drzwiach na zaplecze nie ma też bramkarza i nie działają samonamierzajace kamery. Przez to nie da się ukończyć misji.
 
Misja: Wyboista Droga.
PC, patch 1.31.
Na wysypisku za miastem, gdzie powinienem spodziewać się swojego starego nomadzkiego auta, nic nie ma. Znacznik zadania wskazuje puste miejsce :(
 
PC
Kontrakt: Żadnych fixerów.
Panna nie chce wsiąść do swojego auta po czym jak jadę to teleportuje się zaraz za autem aż do celu (Dakota).
Kończę zadanie i nie zalicza mi dodatkowego questu z autem.
 
wyboista_droga.jpg

Hej, próbuję zrobić quest Wyboista Droga, ale po dotarciu na miejsce, nie pojawia się auto.

W queście ,,Dobre uczynki popłacają" nie mogę odebrać darmowej nagrody od ripperdocka.

W queście Żadnych fixerów nadal występuje błąd z npcem. Laska biegnie za samochodem.

Czasami pojawia się błąd jadąc samochodem lub motorem. Nie da się zsiąść, albo nie można oddalić kamery.

Czsami w trakcie dialogów V odpowiada w tym samym momencie, co mówi NPC np Johnny. Potrafi również wyprzedzić daną wypowiedź, mówi jednocześnie z NPCem. :)

Nadal na odległość potrafią samoistnie wybuchać stosy śmieci.

Po wejściu na motor, czasem V może tylko cofać, motor nie chce jechać do przodu.

Na Badlandach potrafią wyskakiwać samochody widmo.

PC, patch 1.31
 
Last edited:
Pacifica miala byc rejonem wylaczonym z dzialan policji. Okazuje sie, ze jednak tak nie jest - jesli w Pacifice zginie jakis "cywil", od razu mamy na karku NCPD. Jak w kazdej innej dzielnicy.
 
Top Bottom