Błędy wyłapane przez userów - wątek ogólny.

+
Grając na 2.01 po zaczęciu 3 aktu, coś takiego się stało:
Bug.png

Powinien być opis, a jest ucięty.
 
W misji gdzie szukam Evelyn Parker w klubie Lizzie's po wyjściu z niego po babce z bejsbolem przy wejściu został tylo lewitujacy kij.
 

Attachments

  • Zrzut ekranu (29).png
    Zrzut ekranu (29).png
    3.8 MB · Views: 23
1.png

Pierwsza rzecz jaką zrobił po zostaniu burmistrzem, to zmiana rasy ;D

Z Mitchem dzieje się podobna sytuacja.
Bez nazwy.png
 
Last edited:
Właśnie wszedłem po raz pierwszy do dogtown. Netrunnerka każe mi wejść na dach żeby zobaczyć gdzie wyląduje prezydent. Powinienem teoretycznie wjechać windą na górę. Jednak windy nie ma. Zjeżdża tylko panel dotykowy. I jak go naciskam aby wjechać to jedzie sam panel a ja stoje na dole. Sama winda się nie pojawia i nie renderuje. Nie mogę grać w dodatek przez to. Co zrobić?
 
Nie wiem czy to tu wstawiać, ale znalazłem 4 nowe karty i idę do Misty po wyjaśnienia. Pojawia się opcja dyskusji o nowych kartach. Po kliknięciu na nią Misty tylko się patrzy, coś tam gestykuluje i nic nie słychać by mówiła :D
 
Szybkie pływanie i nurkowanie nie działa.
EDIT: A jednak działa. Po prostu pływa tylko odrobinę szybciej, i prawie różnicy nie zauważyłem xD
 
Last edited:
Audycje radiowe nie działają jak powinny. Cały czas leci muzyka, po zmianie na inną stację odpala się piosenka od początku, nie jakby była "w trakcie". Nie działa to już od wersji 2.0
 
Dziwne mrugające światła na ścianach lub podłodze.
 

Attachments

  • Bez tytułu.png
    Bez tytułu.png
    2.2 MB · Views: 24
Bez tytułu.png

Chłopaki chyba nadal się nie otrzęśli po tym jak byli trzymani jako zakładnicy dwa dni wcześniej XD
 
Bez tytułu.png

Po ostatnich patchach wrogowie lubią sobie pośmiertnie nóżkę podnosić, o tak.
Post automatically merged:

Bez tytułu.png

Niesprzedawlna zapalniczka i jakiś śmieć, co wymaga miejsca na pasku z chromem.
Bez tytułu 2.png

Janek Srebrnarączka może i zniknął, ale cień już pozostał.
 
Last edited:
Czasami znikają guziki do podnoszenia przedmiotów, oraz dialogu. Wygląda to tak że nie wyświetla się zawartość skrzynek, i opcje dialogowe. Reload save naprawia, ale i tak wkurzające to jest.
 
Bez tytułu.png

Nie dość że typ który powinien siedzieć w bagażniku siedzi z przodu, to jeszcze nie pojawia mi się specjalna opcja dialogowa jako Nomad.
I tak, załatwiłem już sprawę z Koch.
Jedna z tych rzeczy na którą czekałem grając Nomadem, i przez głupi błąd tego nie dostanę, brawo.
EDIT: Okazuje się że dodatkowy dialog zależy od OPCJONALNEJ rozmowy z recepcjonistą hotelu (gra nawet nie sugeruje by z nim zagadać).
Nic tylko pogratulować temu kto zrobił że od takiej nie znaczącej rozmowy, można stracić dodatkowy smaczek.
 
Last edited:
Nic tylko pogratulować temu kto zrobił że od takiej nie znaczącej rozmowy, można stracić dodatkowy smaczek.
To faktycznie jest aż tak złe że gra nie mówi wprost co warto zrobić? W prawdziwym życiu też tak jest że pozornie nieistotna rzecz może przynieść niespodziewany efekt. Moim zdaniem to dobrze że gra nie prowadzi cały czas za rękę i nagradza gracza za wnikliwość. Zawsze zostaje coś do odkrycia przy kolejnych rozgrywkach ;)
 
Czasami nad głową pojawiają mi się butelki z napojami i poruszają się ze mną.
F9 naprawia sprawę.
Bez tytułu.png
 
Kilka bugów wyłapanych w trakcie przechodzenia gry: robotnik siedzący na, a raczej w schodach, ciało przeciwnika, które się nieco porozciągało po śmierci, sprzątaczka zamiatająca miotłą która stoi obok niej i typ siedzący na niewidzialnym krześle. :ROFLMAO:
 

Attachments

  • Zrzut ekranu (31).png
    Zrzut ekranu (31).png
    3.4 MB · Views: 9
  • Zrzut ekranu (32).png
    Zrzut ekranu (32).png
    3 MB · Views: 11
  • Zrzut ekranu (33).png
    Zrzut ekranu (33).png
    3 MB · Views: 9
  • Zrzut ekranu (34).png
    Zrzut ekranu (34).png
    3.1 MB · Views: 11
Poważny błąd psujący rozgrywkę obecnie, to policyjne wieżyczki, które bez powodu strzelają do graczy w każym zakątku miasta, dając non stop jedną gwiazdkę z niczego. Nie jestem jedyną osobą, która ma ten problem i nie da sie tego naprawić w żaden sposób oprócz zaczęcia gry od nowa. Błąd występuje na XSX w moim przypadku i stało się to po nowym patchu. Mam zaczynać grę od nowa i modlić się, że znowu się nie zbugują ? Mam nadzieje, że coś z tym zrobicie, bo w zalewie nieistotnych błędów, ten całkowicie psuje radość z rozgrywki i skutecznie zastopował chęci do dalszej gry na ulubionej postaci.
 
Top Bottom