Co nieco o sprzęcie

+

Co nieco o sprzęcie

  • poniżej 25 FPS

    Votes: 9 2.1%
  • co najmniej 25 FPS

    Votes: 28 6.7%
  • co najmniej 30 FPS

    Votes: 141 33.5%
  • co najmniej 40 FPS

    Votes: 93 22.1%
  • co najmniej 60 FPS

    Votes: 98 23.3%
  • nie patrzę na framerate

    Votes: 52 12.4%

  • Total voters
    421
8.1 uruchamia się znacznie szybciej i jest mniej pamięciożerny. Niestety ma problem ze starszymi aplikacjami. Np. mój brat nie może sobie podpiąć aparatu Nikon D3000 bo producent nie wypuścił sterów do Win 8.

Wiesz może ile waży Win 8.1 ściągany od MS? Bo chciałbym sobie nagrać na płytę lub pendrive. Klucze jak widzę są*na Allegro już za 38zł, grzech nie skorzystać, jeśli za taką cenę mam mieć niedługo Win 10… a na pewno będzie łatwiej zaktualizować niż Win 7…
 
Dzięki! :) Dodatkowo, jak właśnie patrzę, jest programik, który daje nam upragnione menu start w Win8 a a wersji 8.1 można również systemowo wyłączyć ekran startowy, od razu po logowaniu będzie się wyświetlać pulpit ;) na 99% jestem zdecydowany na kupno :)
 
Wiesz może ile waży Win 8.1 ściągany od MS? Bo chciałbym sobie nagrać na płytę lub pendrive. Klucze jak widzę są*na Allegro już za 38zł, grzech nie skorzystać, jeśli za taką cenę mam mieć niedługo Win 10… a na pewno będzie łatwiej zaktualizować niż Win 7…
38 zł za Windowsa? Cos tutaj jest nie tak... Jeśli kupisz to daj znać czy wszystko działa, bo sam ciekaw jestem :)
 
Kupiłem właśnie tutaj: http://allegro.pl/windows-8-1-pro-32-64-bit-pl-klucz-auto-gratisy-i5039161754.html

Kod przyszedł po ok. 5 minutach. Czy działa sprawdzę być może jutro, najpierw muszę ściągnąć obraz Win 8.1 i nagrać na płytkę. Jutro dam znać :)
Znalazłem cos takiego na stronie MS
http://www.microsoft.com/pl-pl/howtotell/Software.aspx#Digital

"firma Microsoft nie umożliwia nabycia kluczy produktów jako samodzielnych produktów. Jeśli jest dostępna oferta aukcji lub ogłoszenie w trybie online dotyczące kluczy produktów, najprawdopodobniej te klucze zostały skradzione lub są sfałszowane. "
 
Bo klucz jest poprawny, ale dla studentów, którzy zeń korzystają ;) Generalnie nie powinieneś mieć żadnych problemów z tego tytułu, ale w kwestii legalności to tak średnio.
 
Bo klucz jest poprawny, ale dla studentów, którzy zeń korzystają ;) Generalnie nie powinieneś mieć żadnych problemów z tego tytułu, ale w kwestii legalności to tak średnio.

Jestem studentem, czuję się usprawiedliwiony :p swoją drogą, czemu ja na UMCS nie dostałem takiego klucza? :(
 
Jestem studentem, czuję się usprawiedliwiony :p swoją drogą, czemu ja na UMCS nie dostałem takiego klucza? :(

Często tylko informatyczne grupy dostają MSDNAA. Być może Tobie też coś takiego przysługuje, ale to musiałbyś spytać w dziekanacie albo w dziale informatycznym.
 
To nie są "legalne" klucze od Microsoftu. Na 99% to są sprzedawane klucze z MSDNAA - same klucze są legalne, o ile masz uprawnienia do ich używania. Ich sprzedaż jest oczywiście zabroniona - więc w przypadku kupna takiego klucza i tak nie jesteś uprawnionym do korzystania z niego. Więc mimo tego, że sam klucz jest "legalny" - dla Ciebie to tak samo, jak używanie pirata. Za którego zapłaciłeś ;)

Chcesz mieć legalny system? Kup bezpośrednio od MS albo od oficjalnego resellera.
 
@Keth obczaje na uczelni czy dadzą mi taki klucz, ewentualnie upomnę*się*o taki po premierze Win 10 :p A tak przy okazji jak po przesiadce z Win7 na Win 8.1 jest różnica w działaniu sprawowaniu się*po dłuższym czasie itd?
 
Witajcie. Chciałbym się Was poradzić odnośnie sprzętu na którym byłbym w stanie zagrać w Wiedźmina 3. Chodzi mi mianowicie o laptopa. Ze względu na mobilny charakter pracy nie mogę sobie pozwolić na kupno stacjonarnego komputera czy którejś z konsol i wielkiego telewizora. W związku z tym jedyną opcją pozostaje laptop. I tak zbliża się czas, że mój Asus z dwurdzeniowym I5-2430M 2,4 Ghz, 4Gb ramu + Geforce GT 520 MX będzie szedł do wymiany, więc może udałoby się Wam coś w tym kierunku doradzić? (wiem, że oficjalne wymagania są wysokie, ale liczę na to, że jednak CD PROJEKT RED jeszcze je zoptymalizuje) Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie.
 
Wszystko zależy od tego, ile możesz wydać na laptopa, czy ma być typowo gamingowy, czyli sporych rozmiarów i słusznej wagi, czy wolałbyś coś kompaktowego (klasycznego). Zależy też, na jakich ustawieniach graficznych chciałbyś pograć. W każdym razie: jeżeli chodzi o laptopa do Wiedźmina 3, będzie to wydatek rzędu 5 -6k (można więcej :p). Sprecyzuj swoje wymagania, a może coś doradzę :).
 
Last edited:
Top Bottom