Co zrobić z nadwyżką złota, pyłu i frag. kart? Czy duplikaty złotych i srebrnych też będą "zmielone"?

+
Posiadam wszystkie istniejące karty, mam nadwyżkę złota, pyłu i fragmentów kart i są one liczone w tysiącach sztuk (załączam scr). Pytanie, co z tą nadwyżką zrobić do 23.10.? Stworzyć za wszystko karty premium, nakupować beczek? Zakładam że w przeciwnym razie te surowce mi po prostu przepadną, czyż nie? Szukałem odpowiedzi na tego typu pytanie ale jedyne co znalazłem to to że wszystkie karty będą "zmielone". A co z duplikatami złotych i innych kart? Za nie też będzie 100% wartości? Z góry dziękuję za odpowiedź i jeżeli gdzieś ta konkretna kwestia była poruszana to przepraszam za duplikat i poprosiłbym o link to tematu.

Overflow.png
 

MaRIB1

Forum veteran
Surowce zostają, zwrot za karty 100% skrawków. Z pyłu możesz premium zrobić i zwróci ci 100% skrawków, sam nie wiem czy tak nie zrobić =], bo trochętych złotych kart przybędzie. Beczki otworze po HC.
 
Last edited:

Solan7

Forum veteran
Właśnie zastanawiam się czy otwierać beczki teraz.. otworzyłem około 10 i nie trafił mi się ani jeden gold, ani nawet srebro.. mam wrażenie, że teraz same rzadkie brązowe się trafiają jako 5 karta :/
 
Właśnie zastanawiam się czy otwierać beczki teraz.. otworzyłem około 10 i nie trafił mi się ani jeden gold, ani nawet srebro.. mam wrażenie, że teraz same rzadkie brązowe się trafiają jako 5 karta :/
To już jak chcesz, dostaniesz pełny zwrot w skrawkach. Jeśli nie zmienią niczego po homecoming w otwieraniu beczek, o niczym takim nie wspominali, to powinieneś wyjść mniej więcej na to samo.
Ps. 10 beczek to nie za dużo, nic dziwnego że nie trafił ci się gold. XD
 
Surowce zostają, zwrot za karty 100% skrawków. Z pyłu możesz premium zrobić i zwróci ci 100% skrawków, sam nie wiem czy tak nie zrobić =], bo trochętych złotych kart przybędzie. Beczki otworze po HC.
Ta informacja jest oficjalna czy tylko przeciek? Bo jeśli skrawki zostają i pył też to ja bym po prostu tego nie ruszał i użył 24,000 skrawków na nowe karty. Tylko była by buła jak by mi to przepadło... Mógłbym pełno złotych porobić z tego i potem uzyskać 100% zwrotu, jeżeli jest tak jak mówisz. Źródło informacji jak widzisz jest dla mnie kluczowe. Z góry dzięki jeśli odniesiesz się do tematu.
 
Ta informacja jest oficjalna czy tylko przeciek? Bo jeśli skrawki zostają i pył też to ja bym po prostu tego nie ruszał i użył 24,000 skrawków na nowe karty. Tylko była by buła jak by mi to przepadło... Mógłbym pełno złotych porobić z tego i potem uzyskać 100% zwrotu, jeżeli jest tak jak mówisz. Źródło informacji jak widzisz jest dla mnie kluczowe. Z góry dzięki jeśli odniesiesz się do tematu.

Oficjalna informacja, powtarzana po wielokroć. Wszystko co masz zostaje (beczki, pył, skrawki), posiadane karty zostaną natomiast w dniu premiery HC automatycznie zmillowane za 100% skrawków.
 
Oficjalna informacja, powtarzana po wielokroć. Wszystko co masz zostaje (beczki, pył, skrawki), posiadane karty zostaną natomiast w dniu premiery HC automatycznie zmillowane za 100% skrawków.
Dzięki za informację. W takim razie nie ruszam zasobów :cool:
 
Oficjalna informacja, powtarzana po wielokroć. Wszystko co masz zostaje (beczki, pył, skrawki), posiadane karty zostaną natomiast w dniu premiery HC automatycznie zmillowane za 100% skrawków.

Znaczy że cała kolekcja w diabli? Ale po co? I znowu rób wszystko od nowa?
Resetów miało już nie być. Mam zacząć panikować, czy źle coś zrozumiałem?
 
Znaczy że cała kolekcja w diabli? Ale po co? I znowu rób wszystko od nowa?
Resetów miało już nie być. Mam zacząć panikować, czy źle coś zrozumiałem?
wszystkie karty niszczą i dostajesz za każdą 100 % wartości z wyjątkiem pyłu , czyli nowa karta za stara .Za złotą kartę dostaniesz 800 skrawków , za 800 skrawków kupisz nowa złotą , już prościej się nie da .
 
wszystkie karty niszczą i dostajesz za każdą 100 % wartości z wyjątkiem pyłu , czyli nowa karta za stara .Za złotą kartę dostaniesz 800 skrawków , za 800 skrawków kupisz nowa złotą , już prościej się nie da .

Ale po kiego to robią? Daj mi uzasadnienie. Czy jest jakiś powód dla którego spędzę godzinę na robieniu znowu wszystkich kart, skoro już je mam. Czy bo tak i tyle?
Nie da się zmienić działania starych kart, bez usuwania ich i dlatego to robią, czy robią to bo im się nudzi?
 
Ale po kiego to robią? Daj mi uzasadnienie. Czy jest jakiś powód dla którego spędzę godzinę na robieniu znowu wszystkich kart, skoro już je mam. Czy bo tak i tyle?
Nie da się zmienić działania starych kart, bez usuwania ich i dlatego to robią, czy robią to bo im się nudzi?
Niektóre karty usuwają, inne będą miały inną jakość. Gdyby zachowali karty to część z nich by przepadła i byłby płacz i zapowiadanie końca gwinta. To jedyny sposób, żeby ludzie nie płakali, że są stratni.
 
Ale po kiego to robią? Daj mi uzasadnienie. Czy jest jakiś powód dla którego spędzę godzinę na robieniu znowu wszystkich kart, skoro już je mam. Czy bo tak i tyle?
Nie da się zmienić działania starych kart, bez usuwania ich i dlatego to robią, czy robią to bo im się nudzi?
Obudziłeś się po długim czasie ze śpiączki, czy co? :/
 
Ale po kiego to robią? Daj mi uzasadnienie. Czy jest jakiś powód dla którego spędzę godzinę na robieniu znowu wszystkich kart, skoro już je mam. Czy bo tak i tyle?
Nie da się zmienić działania starych kart, bez usuwania ich i dlatego to robią, czy robią to bo im się nudzi?
A jak sobie to wyobrażasz w inny sposób? Powiedzmy że wydałeś teraz 800 skrawków na kartę która jest obecnie złota, a po HC będzie już słabym brązem (jest takich przypadków wiele). I teraz będziesz miał kartę wartą kilkadziesiąt skrawków. Zresztą zapewne z zupełnie inną umiejętnością, możliwe że zupełnie przez Ciebie niepożądaną. A jak zmielą tą kartę za pełną wartość 800 skrawków to sobie z czystym sumieniem kupisz inną, równie dobrą i nie będziesz stratny.
 
Ale po kiego to robią? Daj mi uzasadnienie. Czy jest jakiś powód dla którego spędzę godzinę na robieniu znowu wszystkich kart, skoro już je mam. Czy bo tak i tyle?
Nie da się zmienić działania starych kart, bez usuwania ich i dlatego to robią, czy robią to bo im się nudzi?
Nie wszyscy mają wszystkie karty, a po zmianie mogą być słabsze.
 
Ale po kiego to robią? Daj mi uzasadnienie. Czy jest jakiś powód dla którego spędzę godzinę na robieniu znowu wszystkich kart, skoro już je mam. Czy bo tak i tyle?
Nie da się zmienić działania starych kart, bez usuwania ich i dlatego to robią, czy robią to bo im się nudzi?
Wszystkich nie będziesz musiał robić bo dostaniemy talie startowe wszystkich frakcji .Reszta tak jak już pisali , prawie wszystkie karty maja nowe umiejętności a cześć brązowych stała się goldami teraz , tak samo jak srebrne.
 
Ja mam trochę inną teorie choć nie wiem czy dobra. Czy tu nie chodzi o to żeby gracze pozbyli się beczek. Dajmy na to na moim przykładzie mam obecnie 300 beczek. Może z beczek będzie jeszcze coś innego czego nie będzie można zrobić za skrawki ?
 
Ja mam trochę inną teorie choć nie wiem czy dobra. Czy tu nie chodzi o to żeby gracze pozbyli się beczek. Dajmy na to na moim przykładzie mam obecnie 300 beczek. Może z beczek będzie jeszcze coś innego czego nie będzie można zrobić za skrawki ?
Raczej nie, najlepeszym momentem było pozbycie się beczek za gwarantowaną złotą kartą, wtedy 250 beczek otworzyłem. Jeszcze będzie chyba weekend premium, ale nie mam pewności.
 
Top Bottom