Dalsze projekty CD PROJEKT RED

+
Dalsze projekty CD PROJEKT RED

Jak myślicie?. Nad czym dalej pracują REDZI? Czy w najbliższym czasie ukaże się druga częsc wiedźmina i kilka dodatkowych przygód? http://www.gram.pl/news_8g7eHO67_CDP_RED_robi_jeszcze_dwie_gry.html Na stronce gram pl piszę że trwają prace nad jakimś nowym patchem. Czy Geralt będzie mógł wreszcie skakac i chodzic powoli? Ja obstawiam że prace nad wiedźminem 2 idą pełną parą. Jak wy uważacie?
 
Może nie pełną parą, ale albo W2 jest już tworzony, albo dopiero będzie. Innej możliwości nie ma. Jeśli chodzi o dodatki to sądzę, że to bardzo mało prawdopodobne. Przygody będą na pewno.
Czy Geralt będzie mógł wreszcie skakac i chodzic powoli?
Będzie mógł. Na konsolach.
Tylko żeby ten duży patch to nie była Edycja Rozszerzona Edycji Rozszerzonej
To z pewnością będzie ERER. Oczywiście może i nie wydadzą tego w pudełeczku i tego tak nie nazwą, ale czym innym jest ER, jak nie dużym patchem? Idąc tym tokiem rozumowania, każdy kolejny duży patch to jakby ER.
 
nastepny topic o gdybaniu.ktos trafi a potem bedzie "a nie mowilem, wiedzialem!!!"z gory gratuluje :whatthe:
 
Largos said:
Jak myślicie?. Nad czym dalej pracują REDZI? Czy w najbliższym czasie ukaże się druga częsc wiedźmina i kilka dodatkowych przygód? http://www.gram.pl/news_8g7eHO67_CDP_RED_robi_jeszcze_dwie_gry.html Na stronce gram pl piszę że trwają prace nad jakimś nowym patchem. Czy Geralt będzie mógł wreszcie skakac i chodzic powoli? Ja obstawiam że prace nad wiedźminem 2 idą pełną parą. Jak wy uważacie?
Wiedźmin 2, innego wyjścia nie ma. Musieli już w jakimś stopniu rozpocząć pracę nad nim, przecież nie chcą, byśmy się pogniewali... ]:-> A tym drugim projektem są Simsy w świecie Wiedźmina albo symulator taczek wyścigowych... :pA co do patcha do wersji PC: Geralt już może chodzić powoli, i to od dawna, a to dzięki uprzejmości pana J_Slash'a, który przygotował dla nas specjalnego moda, można pobrać go tu: http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=18665.msg412636#msg412636 ;)
 

Jimp

Forum veteran
Largos said:
Jak myślicie?. Nad czym dalej pracują REDZI? Czy w najbliższym czasie ukaże się druga częsc wiedźmina i kilka dodatkowych przygód? http://www.gram.pl/news_8g7eHO67_CDP_RED_robi_jeszcze_dwie_gry.html Na stronce gram pl piszę że trwają prace nad jakimś nowym patchem. Czy Geralt będzie mógł wreszcie skakac i chodzic powoli? Ja obstawiam że prace nad wiedźminem 2 idą pełną parą. Jak wy uważacie?
Eh rzeczywiście kolega ma spóźnione informacje o chodzeniu , lecz skakanie w grze ? Po co Wiedzmiń miałby skakać po ulicy ? W czasie walki może przeskoczyć przeciwnika , w jakich sytuacjach ma jeszcze skakać ?
 

SaLi

Forum veteran
JIMP said:
Eh rzeczywiście kolega ma spóźnione informacje o chodzeniu , lecz skakanie w grze ? Po co Wiedzmiń miałby skakać po ulicy ? W czasie walki może przeskoczyć przeciwnika , w jakich sytuacjach ma jeszcze skakać ?
Moze dlatego, ze poprostu moze, chce, znajduje w tym przyjemnosc.Nie ma nic bardziej wnerwiajacego niz biegniecie na okolo gory zeby dostac sie na szczyt...
 
Largos said:
Jak myślicie?. Nad czym dalej pracują REDZI? Czy w najbliższym czasie ukaże się druga częsc wiedźmina i kilka dodatkowych przygód? http://www.gram.pl/news_8g7eHO67_CDP_RED_robi_jeszcze_dwie_gry.html Na stronce gram pl piszę że trwają prace nad jakimś nowym patchem. Czy Geralt będzie mógł wreszcie skakac i chodzic powoli? Ja obstawiam że prace nad wiedźminem 2 idą pełną parą. Jak wy uważacie?
Przyznam szczerze, że poza patchem który ma zaadresować problemy z EAX i rozmyciem grafiki nic mi nie wiadomo o innych poprawkach....
 
A szkoda. Bo kilka błędów z ER wypadałoby usunąć. Co do tych 2 projektów o których nie wiadomo nic, to jednym z nich jak sądzę jest Wiedźmin 2. A drugi to może być dodatek, ale ja bardziej obstawiałbym samodzielny projekt. Wiedźmin MMORPG, albo może gra nie osadzona w realiach świata wiedźmińskiego - inna marka. Hmmm.... A może jeszcze coś odmiennego. Gdybanie.
 
Ja bym sie ucieszyl,jak by powstala strategia w swiecie wiedzmina...II wojna polnocna i historyczne bitwy (Sodden,Brenna,Aldersberg) to jest to.
 
IsengrimFaolitarna said:
Ja bym sie ucieszyl,jak by powstala strategia w swiecie wiedzmina...II wojna polnocna i historyczne bitwy (Sodden,Brenna,Aldersberg) to jest to.
Hmm, to by mógł być nawet ciekawy projekt, ale z drugiej strony niezmiernie trudno by było odnieść takiej strategii sukces, bo co by ona miała do zaoferowania? Rasy, klasy postaci, fantastyczne klimaty - to wszystko już było i w rezultacie nie mogłaby być niczym innym, jak tylko klonem Bitwy o Środziemie... A książki Sapkowskiego nie są wciąż (i raczej nie będą) tak znane jak trylogia Tolkiena, więc to by mogło się okazać zbyt mało, by gracze z całego świata sięgnęli po ten tytuł...
 
A może REDzi dalej będą iść w adaptowanie polskiej literatury i te dwa nieogłoszone projekty to adaptacje "Ogniem i Mieczem" i "Krzyżaków" ;D
 
Ja bym sie ucieszyl,jak by powstala strategia w swiecie wiedzmina...II wojna polnocna i historyczne bitwy (Sodden,Brenna,Aldersberg) to jest to.
Otóż to !!! Tego bym chciał! A taka strategi byłaby bardziej interesująca niż ta z" Bitwy o śródziemie". Wybieramy sobie państwo: elfy z Dol Blathanna, krasnoludu z Mahakamu, ludzie Kaedwen, Kovir, Redanię, Aedirn, Temerię, Rivię, Verden i Nilfgaard. Strategia turowa albo rzeczywista.Bitwy historyczne. Mmmmm... Choć w sumie to myślę, że większa część REDów pracuje nad usprawnieniami nad jedynką, część gra sobie piłakarzyki z Berengarem, a część szkicuje właśnie ogólną koncepcję dwójki. Cóż muszę przyznać, że prawie wszystko co robią (z tym nowym wyglądem forum, to mogliby zaczerpnąć trochę zdania community) jest co najmniej dobre.Chwała i sława im za to :beer:.
 
Ja jak sobie myślę -> red = wiedźmin = rpg i raczej bym się skupiał na wszelkich możliwych kombinacjach gier rpg. Ale kto to wie, jak się będzie rozwijać studio? Może kiedyś ujrzymy first person szabelkę i znaki i będziemy fragować utopca ;)Jeśli chodzi o nadchodzące nieznane dwa projekty, to stawiam na znak wilka.
 
Sylvin said:
kto to wie, jak się będzie rozwijać studio? Może kiedyś ujrzymy first person szabelkę i znaki i będziemy fragować utopca ;)
no taki REDowy dark messiah of might and magic bylby kul :p
Sylvin said:
Ja bym sie ucieszyl,jak by powstala strategia w swiecie wiedzmina...II wojna polnocna i historyczne bitwy (Sodden,Brenna,Aldersberg) to jest to.
Otóż to !!! Tego bym chciał! A taka strategi byłaby bardziej interesująca niż ta z" Bitwy o śródziemie". Wybieramy sobie państwo: elfy z Dol Blathanna, krasnoludu z Mahakamu, ludzie Kaedwen, Kovir, Redanię, Aedirn, Temerię, Rivię, Verden i Nilfgaard. Strategia turowa albo rzeczywista.Bitwy historyczne. Mmmmm...
witcher: total war a potemwitchers of might and magiciwitchhammer: dawn of tedd deireadh
 
flashintheflesh said:
flashintheflesh said:
kto to wie, jak się będzie rozwijać studio? Może kiedyś ujrzymy first person szabelkę i znaki i będziemy fragować utopca ;)
no taki REDowy dark messiah of might and magic bylby kul :p
Oldest blood of might and magic, brzmi nawet interesująco ;]A gra podobna do "Hirołsów" była by dla mnie super cool, mega wypas cukiereczek landryneczek ;D
 
Top Bottom