Dalsze projekty CD PROJEKT RED

+
Sylvin said:
A gra podobna do "Hirołsów" była by dla mnie super cool, mega wypas cukiereczek landryneczek ;D
Ta marka już się nie będzie sprzedawała. A to dzięki dwóm ostatnim częściom, które stały na poziomie gorzej jak nieprzyzwoitym.
 
Aalaron said:
A może REDzi dalej będą iść w adaptowanie polskiej literatury i te dwa nieogłoszone projekty to adaptacje "Ogniem i Mieczem" i "Krzyżaków" ;D
Co do ogniem i mieczem,chyba gra Mount and Blade ma z tym cos wspolnego.Ale krzyzacy...to by pasowalo.Krzyzacy-plonąca róża,przesladowani litwini-Scoia'tael.Rzeczywiscie powinni sprobowac stworzyc kolejną gre na podstawie ksiązki.
 
IsengrimFaolitarna said:
Co do ogniem i mieczem,chyba gra Mount and Blade ma z tym cos wspolnego.
Taa, mod With Fire and Sword... ;)http://www.youtube.com/watch?v=we_8632qhFs
 
W jakim sensie podobnego do gothica?Mialo by nie byc stron konfliktu typu:zakon i elfy?Taak wiedzmin decydowal by czy chce byc wiedzminem,czarodziejem czy....przerazą?W końcu w G2 i G1 (w G3 nie gralem,to nie wiem) bylo dostepne 3 drogi.
 
IsengrimFaoiltiarna said:
W jakim sensie podobnego do gothica?Mialo by nie byc stron konfliktu typu:zakon i elfy?Taak wiedzmin decydowal by czy chce byc wiedzminem,czarodziejem czy....przerazą?W końcu w G2 i G1 (w G3 nie gralem,to nie wiem) bylo dostepne 3 drogi.
W sensie, że obie gry to cRPG z głęboką fabułą, w fantastycznym świecie pozbawionym cukierkowatości, ze świetnymi dialogami, ciekawymi zwrotami akcji, żyjącym światem, ciekawymi postaciami, itd... W końcu nie bez powodu Wiedźmin był swego czasu ciągle porównywany do Gothica (choć IMO o wiele bardziej przypomina KotORa).EDIT:
IsengrimFaoiltiarna said:
W KotORa nie gralem(usilnie próbuje zdobyc-slyszalem ze swietna gra) no ale bezimienny raczej przypomina chlopca na posylki,niz osobe z ktorą wszyscy albo sie liczą-albo zalują ze tego nie robili.
Tylko w pierszym rozdziale lub dwóch, później też staje się potężny i nikt mu nie podskakuje... A wiedźmin również, zamiast polować na potwory, często robi za chłopca na posyłki (ale nie w tym rzecz, to akurat element wspólny dla wszystkich erpegów).
 
W KotORa nie gralem(usilnie próbuje zdobyc-slyszalem ze swietna gra) no ale bezimienny raczej przypomina chlopca na posylki,niz osobe z ktorą wszyscy albo sie liczą-albo zalują ze tego nie robili.Nie mniej CDP-red powinien dalej robic rpg bo dobrze im wychodzą,chociaz-jak juz mowilem-strategia osadzona w swiecie sapka nie byla by taka zla.
 
IsengrimFaoiltiarna said:
W jakim sensie podobnego do gothica?Mialo by nie byc stron konfliktu typu:zakon i elfy?Taak wiedzmin decydowal by czy chce byc wiedzminem,czarodziejem czy....przerazą?W końcu w G2 i G1 (w G3 nie gralem,to nie wiem) bylo dostepne 3 drogi.
W mojej kopii Gothica (zarówno 1 jak i 2) było dostępne jedno zakończenie, choć może o czymś nie wiem.W G3 były strony konfliktu ale i tak większośc zadań była wspólna lub bardzo podobna.
 
w g2 ostatni filmik przedstawial beziego w roznych zbrojach w zaleznosci od wybranej strony konfliktu :p
 
flashintheflesh said:
w g2 ostatni filmik przedstawial beziego w roznych zbrojach w zaleznosci od wybranej strony konfliktu :p
Serio? Nie zauważyłem. Kurcze, wiedziałem, że coś ważnego mnie ominęło. :p
 
Top Bottom