Dodatek do gry Wiedźmin Gra Przygodowa [ wersja cyfrowa i planszowa]

+

Dodatek do gry Wiedźmin Gra Przygodowa [ wersja cyfrowa i planszowa]

  • Tak

    Votes: 29 85.3%
  • Nie

    Votes: 1 2.9%
  • Nie wiem

    Votes: 4 11.8%

  • Total voters
    34
Dodatek do gry Wiedźmin Gra Przygodowa [ wersja cyfrowa i planszowa]

Czy ktoś słyszał coś może o DODATKU do gry Wiedźmin Gra Przygodowa. Z tego co znalazłem w internecie wynika, że w planach są już 2 dodatki - jeden z nich nazywać się będzie "WYSPA DRUIDÓW" - nie jestem pewien czy są to oficjalne informacje. Więcej szczegółów na tej stronie: http://gra.wstepna.pl/wiedzmin-gra-przygodowa/
 
Póki co raczej brak konkretów. Jedynie plotki z których wynika iż Trzewik ma już pomysły co mogłyby zaoferować takie rozszerzenia, najpierw jednak gra musi się wystarczająco dobrze sprzedać i to na całym świecie, nie tylko w Polsce. Jeśli wszystkie warunki zostaną spełnione to myślę że mogą pójść podobnym torem jak w Talismanie czy Horrorze w Arkham (innych popularnych grach od Fantasy Flight) tj. na przemian wydawać dodatek mniejszy rozbudowujący podstawkę o nowe karty i postacie oraz dodatek większy z nową planszą, typami kart i mechanizmami rozgrywki.

Liczę że dodatki wypalą, bo planszowy Wiedźmin ma potencjał, ale sama podstawka pod wieloma względami jest bardzo biedna i prostacka. Podobnie jednak było z Talismanem, który dopiero wraz z kilkoma rozszerzeniami staje się bardzo przyjemną i rozbudowaną (choć nadal prostą) grą. Z Wiedźminem może być podobnie czego sobie i wam życzę :)
 
Także liczę na dodatki do gry podstawowej. W Magię i miecz się zagrywałem jak nie wiem a Wiedźmin ma bardzo duży potencjał. Nawet sukcesem jest to, że żonę w to wciągnąłem i gramy razem (sama się wyrywa;) Kochane CD PROJEKT: chcemy dodatków :)
 
chciałem się dowiedzieć czy są jakieś szanse na wypuszczenie dodatku w wersji pudełkowej w najbliższym czasie? czy ktoś dysponuje jakimikolwiek informacjami dotyczącymi trwających prac?
 
W wersję pudełkową gram od 8 miesięcy i cały czas mnie ekscytuje. Jednak przy maratonie 6 rozgrywek z rzędu brakuje nowych postaci, czy choćby nowych kart misji, śledztwa czy żetonów potworów. Zdecydowanie czekam na dodatek. Przyjemność grania jest nieporównywalnie większa w stosunku do cyfrowej wersji online,
 
Top Bottom