„Wiedźmin: Gra Przygodowa” już w sprzedaży!

+
„Wiedźmin: Gra Przygodowa” już w sprzedaży!



Razem z Fantasy Flight Games, wiodącym światowym producentem i wydawcą gier planszowych, prezentujemy „Wiedźmin Gra Przygodowa” – jedyną i niepowtarzalną możliwość zanurzenia się w uniwersum Wiedźmina w formie najwyższej jakości gry planszowej.


Wiedźmin: Gra Przygodowa zabiera graczy w podróż po świecie Wiedźmina, w którym mogą wcielić się w role czterech ulubionych bohaterów książek i gier komputerowych: zabójcę potworów Geralta z Rivii, barda Jaskra, przebiegłej czarodziejki Triss Merigold oraz Yarpena Zigrina, krasnoludzkiego wojownika. Różnorodność zadań zachęci graczy do polowania na potwory, zdobywania złota w trakcie niebezpiecznych wypraw, a także interakcji z napotykanymi postaciami; wikłania się w sojusze i spiskowanie.


Wiedźmin: Gra Przygodowa jest już dostępna w dobrych sklepach z grami planszowymi oraz, w wersji cyfrowej, na komputery PC i Mac, na platformach: Google Play, Apple Appstore, Steam i GOG.com. Wersja cyfrowa została zaprojektowana przez CD PROJEKT RED i stworzona przez Can Explode. Obie wersje, tj. fizyczna i cyfrowa, zawierają ponad 280 kart oraz 30 potworów i oferują równie ekscytujące wrażenia. Dodatkowo, fizyczne wydanie gry planszowej zawiera misternie wykonane figurki postaci z gry oraz najwyższej jakości kostkę, stworzoną specjalnie przez Q-Workshop.


Zobacz zwiastuny wersji pudełkowej oraz cyfrowej gry.
Wybrane screenshoty obejrzeć można tutaj, tutaj i tutaj.
 
...tradycyjnie kupienie tego cudeńka na Google Play dla posiadaczy konta w PKO BP jest nieosiągalne... :(
 
dwa pytania dot. wersji cyfrowej:
1. czy tryb multiplayer jest wieloplatformowy (tzn. czy mogę grać wersją z gog.com np. z graczami steam lub android itd.)?
2. czy też Was tak często rozłącza (mam v. gog.com) ?
 
@Roland94
Gra przygodowa działa tylko na tabletach.

@szemrany
1. Pewności nie mam, ale takie były założenia GOG Galaxy i beta GOGG z grą ALIENS VERSUS PREDATOR CLASSIC 2000 działała (miała działać) także z wersją gry ze Steama. Cyli powinno działać. Jeśli nie teraz, to po premierze Galaxy.
2. Nie. Są problemy żeby znaleźć czwórkę graczy, ale jak już znajdzie kogoś do zabawy, to wszystko działa u mnie OK. Testowałem wczoraj wieczorem około godzinę. I dzisiaj rano przez chwilę.
 
a tak na powaznie to kiedy zostanie jakis material wrzucony po Polsku? nie chce mi sie wierzyc ze nagle komunikacja z cdp znikla i teraz rowna sie 0. no chyba ze licza na jakis portal ktory odwali brudna robote za nich. na tvgry widzialem ze juz maja.
 
@popdog kupisz grę, otworzysz i przeczytasz :p Nie spodoba Ci się, trudno, masz grę, trzeba zagrać. Ale policzysz elementy, okażę się, że kilku brakuje, ale nikt Ci nic nie dośle, bo otworzyłeś opakowanie.

True story.

E: @maciekw mi się przynajmniej nie rozłączy, nie braknie prądu, sąsiad nie wyłączy internetu. A i sam też se mogę grać :p
 
Last edited:
Dlatego wersja cyfrowa FTW :p. Nic mi się nie zgubi, nic mi się nie zniszczy, gra kosztuje nieporównywalnie mniej niż wersja fizyczna, mogę grać sam, mogę grać z ludźmi z całego świata, wszystko mi się ładnie animuje, a w tle gra wiedźmińska muzyka. Aha i nie zajmuje miejsca na półce.

#planszówkowy_forever_alone :(
 
Zapraszam do tego działu ;) Znajdziecie tam miejsce do wrzucania ciekawych linków, dzielenia się poradami, opisywania swoich wrażeń z gry jak i pytania o problemy czy niejasne punkty w regułach.
 
@makert Z tego co wiem, "Gra Przygodowa" działa tylko na tabletach :).

No i tu właśnie jest zonk. Jak rozdawali klucze, to nigdzie nie pisali, że planują grę wyłącznie na tablety. Kupiłem świeżutki sprzęt), otrzymałem go w dniu premiery (4x1,2 GHz, Mali 305, 2GB RAM, 720p), który się tabletom nie kłania (do tego mam możliwość grania na z wykorzystaniem TV, myślałem nawet o zakupie M+K bluetooth, myślałem że potestuję dla REDów - a tu kiszka kaszana. Klucz do bety nie dotarł, bo właściciele smartfonów nie byli targetem, o czym nie raczyli napisać w kwestionariuszu.

Wprawdzie jednym tabletem dysponuję, ale prawdopodobnie nie spełnia minimalnych (stara Manta MID14) i na niego gra również nie jest dostępna.
 
No i tu właśnie jest zonk. Jak rozdawali klucze, to nigdzie nie pisali, że planują grę wyłącznie na tablety. Kupiłem świeżutki sprzęt), otrzymałem go w dniu premiery (4x1,2 GHz, Mali 305, 2GB RAM, 720p), który się tabletom nie kłania (do tego mam możliwość grania na z wykorzystaniem TV, myślałem nawet o zakupie M+K bluetooth, myślałem że potestuję dla REDów - a tu kiszka kaszana. Klucz do bety nie dotarł, bo właściciele smartfonów nie byli targetem, o czym nie raczyli napisać w kwestionariuszu.

Wprawdzie jednym tabletem dysponuję, ale prawdopodobnie nie spełnia minimalnych (stara Manta MID14) i na niego gra również nie jest dostępna.

Od day1 informowaliśmy w wielu miejscach że gra nie będzie dostępna na telefony (w tym na stronie gry http://thewitcher.com/adventuregame/)

News o becie: http://thewitcher.com/news/view/766 - "The multiplayer beta is available on Windows PC and Mac.". Robiliśmy też testy na iPady
 
Od day1 informowaliśmy w wielu miejscach że gra nie będzie dostępna na telefony (w tym na stronie gry http://thewitcher.com/adventuregame/)

News o becie: http://thewitcher.com/news/view/766 - "The multiplayer beta is available on Windows PC and Mac.". Robiliśmy też testy na iPady

Widziałem informację "na tabletach z IOS, Android i Windows", ale nie przyszło mi do głowy, że tylko na tabletach. :(

Nie ma żadnej możliwości, żeby to na telefonie zainstalować? Jakieś "-dontForceMinReqs"? Przecież tu nie chodzi o wydajność sprzętu (którą bardzo często telefony mają większą od tabletów) ani o rozdzielczość ekranu, tylko o przekątną. Nie chce mi się wierzyć, że nie da się w to grać na 5", czy 5,5", skoro nawet takie Baldur's Gate można na telefonach zainstalować. Można przecież zamieścić ostrzeżenie, że do komfortowego grania zaleca się instalację na urządzeniu o przekątnej minimum na przykład 7", zamiast od razu uniemożliwiać zainstalowanie. Myślałem, że pogram sobie z dzieciakami w systemie "hot seat" przed telewizorem podłączonym do fona podczas częstych pobytów u teściowej, a tu lipa.
 
Widziałem informację "na tabletach z IOS, Android i Windows", ale nie przyszło mi do głowy, że tylko na tabletach. :(

Nie ma żadnej możliwości, żeby to na telefonie zainstalować? Jakieś "-dontForceMinReqs"? Przecież tu nie chodzi o wydajność sprzętu (którą bardzo często telefony mają większą od tabletów) ani o rozdzielczość ekranu, tylko o przekątną. Nie chce mi się wierzyć, że nie da się w to grać na 5", czy 5,5", skoro nawet takie Baldur's Gate można na telefonach zainstalować. Można przecież zamieścić ostrzeżenie, że do komfortowego grania zaleca się instalację na urządzeniu o przekątnej minimum na przykład 7", zamiast od razu uniemożliwiać zainstalowanie. Myślałem, że pogram sobie z dzieciakami w systemie "hot seat" przed telewizorem podłączonym do fona podczas częstych pobytów u teściowej, a tu lipa.

Gra nawet na 7 calowych tabletach jest na granicy "czytelności" - grę teoretycznie można odpalić na telefonie ale ilość informacji i tekstu jaka się pojawia w czasie gry powoduje że jest ona niegrywalna.
 
Top Bottom