DODATEK PAN LUSTERKO JEST JUŻ DOSTĘPNY!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


NAJNOWSZY DODATEK DO GWINTA JEST JUŻ DOSTĘPNY NA PC, ANROIDZIE I iOS!


  • Zbierz ponad 70 nowych kart
  • Odkryj nowy rodzaj kart legendarnych, które zmieniają się w toku bitwy!
  • Poznaj nowe słowa kluczowe i statusy
  • Odkryj historie legendarnych postaci ze świata Wiedźmina, w tym samego Pana Lusterko
ZMIERZ SIĘ Z PANEM LUSTERKO W JEGO DIABELSKIM WYZWANIU

Aby uczcić premierę dodatku Pan Lusterko przygotowaliśmy “Ostateczne Wyzwanie Gauntera”. Wspieraj swoją ulubioną frakcję wykonując zadania i zdobywaj wyjątkowa nagrody.

To wyzwanie trwa od 30 czerwca do 5 sierpnia.



WYJĄTKOWE, OGRANICZONE CZASOWO OFERTY PREMIEROWE PANA LUSTERKO

KUSZĄCA PAKA
  • 40 beczek premium Pana Lusterko
  • Legendarna karta premium Pan Lusterko
Ulegnij pokusie i zafunduj sobie stos kart premium z nowego dodatku. Oferta nie obejmuje nieśmiertelności.



PAKA INTRYG

Wzbogać swoją kolekcję najcenniejszymi kartami z dodatku Pan Lusterko – zmieniającymi się kartami premium, które rozwijają swoje umiejętności i rosną w siłę w toku walki. Paka obejmuje 6 kart premium (po jednej na każdą frakcję):
  • Król Auberon
  • Jakub Cudowne Dziecko
  • Harald an Craite
  • Uzurpator: Oficer
  • Eithné: Młoda Królowa
  • Książę Viraxas


PLANSZA: SPACZONY ŚWIAT

W sklepie w grze jest już dostępna nowa, spektakularna plansza Pana Lusterko! Czy odważysz się zapuścić do złowrogiej domeny Pana Lusterko i walczyć z wrogami pod jego nieśmiertelnym spojrzeniem?

 
Hej a co to za połówki koron jako nagrody w tym wyzwaniu? One liczą się do przyszłej podróży czy jak?
 
Niszczarka się popsuła:


View attachment 11049290
Wszystko jest ok. Niszczarka zostawia zawsze 2 egzemplarze zwykłych kart i premium w przypadku brązów. W przypadku gdzie nie masz premium lub masz tylko 1 egzemplarz zostawia więcej. Robi tak abyś mógł transmutować nadmiarowe zwykłe w premium i jednocześnie mieć w kolekcji wersje zwykłe. Zastanawia mnie jednak jak to działa w przypadku goldów gdzie mam 2 animowane Ithlinny ,a niszczarka powinna mi zostawić tylko 1.
Post automatically merged:

Muszę pochwalić twórców za to że wreszcie udało im się wprowadzić aktualizację (i to dość sporą) bez większej ilości błędów. Na coś się czasem natknąłem ,ale ogółem wszystko działa dość sprawnie i nie przeszkadza w rozgrywce.
 
Last edited:

MaRIB1

Forum veteran
Większość mam premium dlatego wszędzie miałem 2x, później jednak pomysłem że jak nie mam premium to pewnie 4 karty odkłada =]

No 60 beczek otworzyłem w 15 minut nigdy tak szybko nie otwierało beczek i nie przetwarzało danych jak teraz. Klikam i od razu jest reakcja nie ma żadnych klepsydr =]

Może w końcu też przestanie rozłączać w trakcie gry zobaczymy =]
 
Top Bottom