Dołącz do pojedynków na śmierć i życie w grze Wiedźmin: DuelMail

+
Status
Not open for further replies.
wyjaśnia się coraz więcej rzeczy :)Co ciekawe, te obrazki z kupowaniem ekwipunku skojarzyły mi się z grą Skoki Narciarskie 2002, czy jak to się nazywało ;)
 
Ciekawe czy będzie można chodzić po mieście, bo było napisane, że rzeczy w grze będą się rozwijały. 8)
 
arturhFIGHTCLUB said:
Ciekawe czy będzie kożna chodzić po mieście, bo było napisane, że rzeczy w grze będą się rozwijały. 8)
wątpię, żeby tam w ogóle było miasto... chyba za dużo sobie wyobrażasz, polecam wiedźmina na pc....
 
Socchi said:
Socchi said:
Ciekawe czy będzie można chodzić po mieście, bo było napisane, że rzeczy w grze będą się rozwijały. 8)
wątpię, żeby tam w ogóle było miasto... chyba za dużo sobie wyobrażasz, polecam wiedźmina na pc....
Mam, wygrałem 2 razy, jest superańcki. ;D
Socchi said:
Socchi said:
Ciekawe czy będzie można chodzić po mieście, bo było napisane, że rzeczy w grze będą się rozwijały. 8)
Zapomnij. To browswerówka!
No trudno, ale gra będzie na pewno bardzo ciekawa, i przyciągnie tłumy.
 
Mam pytanko - czy 7 kwietnia będzie można grać czy tylko zaczną się oficjalne beta- testy starych testerów?
 
A jak miałem napisać? Jak to jest żart to jest równie śmieszny jak by ci szef powiedział że dziś dostaniesz premie albo wolne do końca tygodnia a potem mówi że jaja se robiłem.A poza tym nie rozumiem sensu cenzurowania zdań na forum. Wiedźmin jest od 18 lat a i tak dzieciaki klną na lewo i prawo tak że nieraz zastanawia się człowiek skąd znają takie określenie.Zapraszam na PW. Mogę Ci wyjaśnić jaki jest sens.Elwira
 
HWDP said:
Ale niektórzy w tym... Ja nie trawią wulgaryzmów. Musisz uszanować 8) :beer:
Napisał ktoś kto ma skrót od jednego z wulgarniejszych zwrotów w łacinie podwórkowej.
 
Zagram sobie na pewno i pierwszą osobą jaką przekopie będzie Elwer. Potem pójdzie reszta testerów i cały fight club.Thx gg no re ;]]]Więc szykujcie sie ;]]
 
Genesis said:
Zagram sobie na pewno i pierwszą osobą jaką przekopie będzie Elwer. Potem pójdzie reszta testerów i cały fight club.Thx gg no re ;]]]Więc szykujcie sie ;]]
Na Elwera już chyba połowa forum poluje :D Ciekawe kiedy on znajdzie czas żeby się z nami wszystkimi rozprawić ?
 
WallaceFC said:
WallaceFC said:
Zagram sobie na pewno i pierwszą osobą jaką przekopie będzie Elwer. Potem pójdzie reszta testerów i cały fight club.Thx gg no re ;]]]Więc szykujcie sie ;]]
Na Elwera już chyba połowa forum poluje :D Ciekawe kiedy on znajdzie czas żeby się z nami wszystkimi rozprawić ?
Zawsze dla was znajdę czas :)
WallaceFC said:
Zagram sobie na pewno i pierwszą osobą jaką przekopie będzie Elwer.
Hłehłe, zabrzmiało groźnie. Mam się bać? :p
 
ciekawi mnie odnosnie pojedynkow, czy zaraz sie potworza klany i kazdy bedzie gral tylko w obrebie klanu badz rywalizowal z pozostalymi, a reszta ze tak powiem nie zrzeszona bedzie sobie satelitowc wokol...
 
almauk said:
ciekawi mnie odnosnie pojedynkow, czy zaraz sie potworza klany i kazdy bedzie gral tylko w obrebie klanu badz rywalizowal z pozostalymi, a reszta ze tak powiem nie zrzeszona bedzie sobie satelitowc wokol...
W chwili obecnej nie ma możliwości tworzenia klanów :) Co będzie w przyszłości tego nie wie nikt :p Ale Elwer już zgłosił taką ewentualność twórcom :)
almauk said:
Zawsze dla was znajdę czas :)
Cieszę się ;) Wreszcie będziesz mógł się na mnie wyżyć za cały ten spam ;) Albo na odwrót :p
 
[W chwili obecnej nie ma możliwości tworzenia klanów :) Co będzie w przyszłości tego nie wie nikt :p Ale Elwer już zgłosił taką ewentualność twórcą :)no wlasnie nie sadze, zeby to byl taki genialny pomysl z klanem. co z ludzmi ktorzy chca popykac, a nie są lub nie chca byc zrzeszeni? z mojego doswiadczenia wynika, ze klanowi nie racza grac z niezrzeszonymi i nie chca przyjmowac w swoje szeregi takze
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom