Dwie złote neutralne karty Geralta

+
Status
Not open for further replies.
Dwie złote neutralne karty Geralta

Witam.

Za uzbierane 200 skrawków kart stworzyłem złotą neutralną kartę Geralta.
Wcześniej posiadałem już jedną złotą kartę Geralta (tą animowaną), dlatego myślałem, że po stworzeniu drugiej będę miał dwie te same karty do dyspozycji (tak jak jest w przypadku innych dubli).
Okazało się, że w aktywnych taliach jest tylko jedna karta (ta pierwotna animowana), zaś w sekcji wszystkich dostępnych kartach dla danej frakcji widoczne są dwie, jednak nieaktywne (pokazane jest to na załączonym screenie).
Po prostu tej stworzonej przeze mnie nie mam nigdzie do dyspozycji.
Pytanie czy to błąd gry, czy po prostu nie można stworzyć drugiej karty Geralta (bo już jedną miałem), a jeżeli tak to dlaczego dostępna jest opcja jej stworzenia?
 

Attachments

  • photo82440.jpg
    photo82440.jpg
    459.5 KB · Views: 38
Ponieważ Gwint to cyfrowa wersja gry CCG w której występują karty normalnie wyglądające i karty premium. W Gwincie karty premium to te animowane. Każdy uczestnik bety w prezencie dostał kartę premium Geralta stąd można mieć dwie wersje tej talii w kolekcji, ale grać można tylko jedną (bo jest złota).
 
Czyli po prostu te 200 skrawków kart tak naprawdę straciłem, bo karty którą za nie stworzyłem nie wykorzystam (bo miałem ją już w wersji premium).
Wydaje mi się, że powinna być jakaś informacja, żeby w przypadku posiadania tej karty w wersji premium nie tworzyć jej niepraktycznego dubla lub po prostu zablokować możliwość jej tworzenia w takim przypadku.
 
Ale dlaczego ma być opcja zablokowana? Ja np., jako miłośnik gier CCG chciałbym zebrać wszystkie dostępne karty do Gwinta. Inna sprawa, że samouczek powinien dokładnie informować jakie są zasady składania decku.
 
Może rzeczywiście nie zablokować, źle się wyraziłem.
Ty jako miłośnik tworzysz sobie dla przykładu w celach kolekcjonerskich, ja jednak nieświadomy do końca zasad tworzyłem ją z myślą o jej praktycznym wykorzystaniu, a w zasadzie przez niemożność jej wykorzystania straciłem skrawki.
 
Ja Cię w pełni rozumiem bo sam tak straciłem 200 skrawków 1 dnia zabawy w Gwinta. Na całe szczęście 200 skrawków grając na luzie (dwa poziomu dziennie) jesteś wstanie odrobić w dwa dni.
 
Faktycznie, może zbytnio rozpaczam nad tymi skrawkami ;)
Dziękuję za pomoc i konkretne wyjaśnienie :)
Pozdrawiam.
 
Ta kwestia była już wielokrotnie wyjaśniana na forum jak i na streamach od REDów. Temat zamykam, na przyszłość polecam rozejrzeć się po forum przed założeniem nowego wątku, większość kwestii była już gdzieś poruszana.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom