Dyskusja o artykułach i mediach dot. Wiedźmina 3

+
A ja się przyszłam poskarżyć - myślałam, że alternatywny strój Triss to tylko na bankiet u Vegelbudów, włączyłam zadowolona, przechodzę sobie misję, a tu na parterze domu Henckela spotykam Dijsktrę w towarzystwie Triss... wypindrzonej tak, że mało patrzałek sobie nie wyrwałam. Na Melitele, co to za szkaradztwo?! Dobra, na imprezę jeszcze to wdzianko by przeszło, ale paradowanie po brudzie, smrodzie i błocie Novigradu w długiej, wzorzystej, wydekoltowanej do pępka (!!!) kiecce z trenem i sandałkach? Że nie wspomnę o kokotku na głowie, warkoczykach i dziwnej ozdobie a'la Szeherezada, jakby Triss się wystarczająco już w tłumie nie wyróżniała nawet przed tą metamorfozą. I o tym, że kapturek kompletnie do tej kiecki nie pasuje. No szwarc, mydło i powidło ogólnie w tym jej wyglądzie, naciapciorane, że się patrzeć nie da. Redzi, co wyście sobie myśleli tworząc to?! Serio pytam, całkowicie serio, bo po prostu nie ogarniam tej kuwety.
 
Ano właśnie, alternatywne stroje byłyby fantastyczne, gdyby zamieniały stroje w określonych miejscach czy zadaniach. Np. Yen założyłaby go na Skellige lub u Emhyra, a Triss właśnie u Vegelbudów(choć jej domyślna kreacja bardziej mi przypada do gustu). Zresztą obydwa wdzianka naszych czarodziejek wyglądają jak żywcem zerwane z elfek.
 
@PATROL

Dokładnie.

Ale sądzę iż problem jest taki, że te obie postacie rzadko spotykamy w tych "wolnych chwilach" i twórcy zapewne chcieli abyśmy się mogli nacieszyć. Z tego co mówicie wyszło średnio i gra straciła wiele na wiarygodności.
 
Wyjdzie REDKit to się może różnym sytuacjom przyporządkuje nowe wdzianka. Tylko czy Triss oprócz tej jednej sytuacji ma na sobie uroczyste wdzianko? Bo nie kojarzę zbytnio.
 
Wyjdzie REDKit to się może różnym sytuacjom przyporządkuje nowe wdzianka. Tylko czy Triss oprócz tej jednej sytuacji ma na sobie uroczyste wdzianko? Bo nie kojarzę zbytnio.
Z tego co widzę na Nexusie już jest mod, który odpala alternatywny strój Triss tylko na balu w plenerze, więc można się obejść i bez RedKita.
 
a może dlatego to jest dlc o nazwie "alternatywny look "..stroje własnie ze względów praktycznych nie wylądowały w podstawce..
 
Chcesz powiedzieć, że te darmowe DLC, którymi Redzi się tak chwalili to... po prostu odpadki z produkcji?!

Sztraszna prawda?:) Ze nie robia tego teraz z wywieszonym jezykiem, tylko zrobili to rok temu i nie przeszlo testow jako glowny elemento grozy (albo sie nie zmiescilo na plytach).
Te questy jakos nie wplywaja na fabule, elementy dodatkowe tez nie, wiec jaki problem? :)
 

Znalezione na reddicie

Zamek w Beauclair i Shani (wyładniona ;) )?
 
@Kuboniusz Nie wiem czy zauważyłeś ale ten artykuł składa się z 2 stron. Shadow of Mordor, nowy Batman, Destiny. Ale oczywiście lepiej zrzędzić...
Oczywiście, że zauważyłem.
Co nie zmienia faktu, że pierwsze 5 miejsc w zestawieniu zawiera 2 remastery i quasi-RPG.
I nie zrzędzę, a wyrażam moją opinię na temat tej listy i stanu, w jakim znajduje się ta generacja.
 
Top Bottom