Dziwne ślady stóp u Triss

+
Dziwne ślady stóp u Triss

Wczoraj zauwazylem ciekawa rzecz. Mianowicie, przy ktorejs tam z rzedu nocnej wizycie w domu Triss w Wyzimie Handlowej (III Akt), na pieterku na podlodze spostrzeglem slady mokrych stop, idace od wanny w ksztalcie labedzia. No i w pierwszej chwili pomyslalem sobie: wow, zaj...sty smaczek, Triss elegancka kobitka, przed snem wziela sobie kapiel ;D - REDzi sa genialni, ze nawet o tym pomysleli! ;D. Jakiez bylo moje zdziwienie, kiedy po blizszym przyjrzeniu sie sladom, zobaczylem, ze ida one od wanny nie do lozka, jak sie spodziewalem, tylko do... okna! ??? O co chodzi - zastanawialem sie i nadal nie wiem...W zwiazku z tym moje pytania:- czy ktos jeszcze zauwazyl te slady (nie jest latwo je dostrzec, widac je tylko pod pewnym katem)?- czy sa one tam od poczatku, czy np. pojawiaja sie dopiero w pewnym momencie (ja je zauwazylem juz po przekazaniu Alvina pod opieke Triss, ale nie dam glowy, ze ich tam wczesniej nie bylo)?- czy maja moze jakis zwiazek z Alvinem (jesli oddamy dzieciaka Shani to czy u niej pojawiaja sie takie slady? poza tym owe slady, niewatpliwie ludzkie, ewentualnie elfie, sa raczej niewielkie - tak wiec mogly byc zostawione, moim zdaniem, tylko przez kobiete albo dziecko)?- czy zapowiadaja jakies pozniejsze wydarzenia w grze (tylko prosze bez spoilerow, najwyzej jakies delikatne sugestie ;D)?- czy tez moze sa jakims kolejnym nawiazaniem do popkultury, tudziez czegos innego (pamietam, ze np. w Doom'ie 3 pojawialy sie w kilku miejscach krwawe slady malych stop, ktore gdzies tam nas prowadzily...)? ???Tak wiec jezeli ktos tez je widzial i ma jakies podejrzenia, badz wyjasnienia, to tu zapraszam... Bo jesli sie okaze, ze tylko ja to widzialem, to chyba czas zmienic nie tylko kompa, ale i okulary ;).
 
według mnie to tylko zwykły smaczekjestem już poza III aktem i narazie nie widzialem powiązania fabuły ze śladamimoże producentom chodzilo o to, że na przykład Alvin po kąpieli podszedł do okna pooglądać świat/ćwiczyć zdolności magiczne/etc. ;D
 
jesli masz miksturke(zapomnialem nazwy)ktora powoduje ze widzisz postacie niewidzialne to zazyj ja i zobacz, moze jednak to jakis niewidzialny duch..nie wiem, pierwszy raz o takim czyms slysze, ale nie zaszkodzi sprobowac..ten eliksir jest koloru zielonego w okraglej buteleczce.
 
a i jeszcze cos...Abigail mowila chyba ze Alvin umie przywolywac duchy i istoty pozaziemskie wiec jesli to jest zwiazek z Alvinem tomoze powinna byc jakas opcja gdzie mozna z kims o tym pogadac.Ed: Edytuj posty, zamiast pisać 2 pod rządKeth
 
Też to zauważyłam. Mignęło mi, że jakieś ślady prowadzą od wanny, ale dokłądnie nie przyglądałam się dokąd prowadzą. Jeśli dobrze pamiętam, to były one od początku III aktu.
 
ja nawet wanny nie zauważyłem hehehe... macie panowie jakiegoś screena??
avalan666 said:
jesli masz miksturke(zapomnialem nazwy)ktora powoduje ze widzisz postacie niewidzialne to zazyj ja i zobacz, moze jednak to jakis niewidzialny duch..nie wiem, pierwszy raz o takim czyms slysze, ale nie zaszkodzi sprobowac..ten eliksir jest koloru zielonego w okraglej buteleczce.
hmm duchy jako ciała niematerialne nie są w stanie zostawić śladu mokrej stopy... a eliksir nosi nazwę "wywar de vries"
 
wlasnie o ten eliksir mi chodzilo, dzieki za podpowiedz ;) co do tych stop to moze byc to zjawa, nie wiadomo...zaraz odpale gre, wczytam odpowiednigo seva i sam zobacze bo nie jest to chyba jakis bład w grze czy cuś. | aaa, o to chodzilo..to tylko jakies prostokaty,ale...to nie sa slady Triss bo ona robi wieksze kroki..to chyba nic, moze Alvin wyszedl z wanny i podreptal do okna przez ktore widac wyzime handlowa ;D eliksiru tez probowalem..nic tam nie ma.
 
a daj screena bo ja pożyczyłem szwagrowi swojego wiedźmina i nie jestem w stanie odpalić gierki
 
ja tych śledów nie zauważyłem. Widac je na wszystkich ustawieniech graficznych?. Ja gram troche powyżej średnich i nie widziałem tych sladów. jakies takie ciut zbyt prostokątne jak na mój gust :)avalan666, ominałeś dobry miecz na wyspie wivern. nie sa takie groźne jak się je wyciaga pojedynczo lub podwójnie.pozdro
 
nie, mylisz sie :) nie ominąlem go.po prostu nie nosilem go bo nie zbyt mi sie podoba miecz uwieszony przy boku u Geralta, a na plecach dziko wygladal..potrzebowalem kasy wiec sprzedalem.
 
Jak dla mnie te ślady nic nie znaczą. Może po prostu Triss po kąpieli podeszła do okna, a potem weszła do łóżka. A co do tego miecza to wcale nie był taki dobry. Wykułem lepszy z meteorytu, a tamten sprzedałem.
 
A może te dziwaczne ślady wynikają z niskich detali? Bo u mnie na pełnych wszystko było ok....
 
ale co?te slady?? :p nie, na najwyzszych sa normalne.podobne do sladow malego dziecka lub kobiety.Sami zobaczcie.To nic takiego..zwykłe ślady.chyba mozna zamknac juz ten temat.. :)http://img177.imageshack.us/my.php?image=gggr5.png
 
Dobra spostrzegawczosc polega na zauwazaniu nie tylko anomali, ale takze nici powiazan...- dom tris- slady stop- wanna od ktorej to slady ida- kierunek sladow wyraznie podaza ku lozu Triss... czego wy sie tu doszukujecie:D Wykapala sie slicznotka i tyle..a ze slady stopek zostaly to znaczy ze pewnie calkiem niedawno. Jak was dziwi ze te stopki sa i sa...to wniosek jest tylko jeden - straszny z niej czyscioch i akurat jak wychodzicie to ona szybko Teleportuje sie do siebie, kapie i znika nim znow na gore wyleziecie. Ot wytlumaczenie.
 
ilear said:
Dobra spostrzegawczosc polega na zauwazaniu nie tylko anomali, ale takze nici powiazan... [...]
Otóż to. Logiczne. Wszak fakt że Triss lubi kąpiel jest nawet udokumentowany graficznie [jeśli się Geralt zdecyduje owo udokumentowanie graficzne zobaczyć]. Ot, smaczek dla spostrzegawczych. Ale żeby zaraz niewidzialne duchy, co to dreptają w okolicach wanny?... iii tam. ;)
 
Top Bottom