E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Ja jednak myślę, że jeżeli będzie samouczek jako taki - to będzie to raczej ten fragment pokazany na samym początku najnowszego trailera - z mieczami wbitymi w ciała potworów, wiedźminami itd. Na początku zabijamy kilka potworów, dogadujemy się z np Eskelem odnośnie tego jak działa alchemia, tu rozmawiamy z Lambertem, tam parę słów z Letho i ruszamy.
Bo mi, mimo wszystko, etap początkowy z Ciri jako protagonistką się nie widzi. Jakoś nie jestem w stanie sobie wyobrazić robienia modelu, tekstur i lekko zmienionych animacji (bo Ciri była w końcu na początku dosyć nieporadna) dla krótkiego, maks. trzygodzinnego prologu.
 

Guest 3669645

Guest
Ten początkowy filmik z wiedźminami to na 80% scenki stworzone na potrzeby trailera. Tu gdzieś Vesemir walczy z 10 potworkami naraz w jakiejś jaskini, tu Eskel w jakimś lesie prezentuje działanie Igni, tu jeszcze co innego... A na koniec pobojowisko pełne cielsk potworów, między nimi także Bies. Co to miało być, ustawka wiedźmini vs potwory? :D Na pewno wstawka zrobiona na szybko pod E3 trailer.
 
Zapewne masz rację, ale mimo wszystko... Bardziej bym to widział na prolog, niż tą ćwiczącą Ciri. Jakoś nie mogę się do tego pomysłu przekonać, a tymczasem to z Wiedźminami... To w końcu byłby powrót do samego początku - do momentu rozpoczęcia jedynki.
 
KM będzie zapewne na samym początku, bądź końcu gry. Stawiam na to pierwsze, chociaż fajnie byłoby w końcowych minutach uczestniczyć w batalii przepełnionej patosem. Byłoby to coś w stylu "wiedźmini kontra reszta świata". EPICKA bitwa z pomiotami zła, gdzie dobro triumfuje nad złem, a na koniec, po uratowaniu świata byłoby wesele, do wyboru z Triss bądź Yen. Oczywiście Ciri złapałaby bukiet. Tak, to ma sens.
 
Nie tak dawno było mówione o tym, że medalion Geralta znów się będzie trząsł przy niebezpieczeństwie lub magii, coś się zmieniło?
 
Nie tak dawno było mówione o tym, że medalion Geralta znów się będzie trząsł przy niebezpieczeństwie lub magii, coś się zmieniło?
Najnowsze info o medalionie pochodzi chyba z CD-Action EXPO:

Powróci wiedźmiński medalion, lecz twórcy jeszcze nie zdefiniowali w pełni jego roli w grze – na pewno będzie ostrzegał nas przed zagrożeniami, natomiast inne jego zastosowania pozostają na tę chwilę niewiadomą.
 
Najnowsze info o medalionie pochodzi chyba z CD-Action EXPO:

Powróci wiedźmiński medalion, lecz twórcy jeszcze nie zdefiniowali w pełni jego roli w grze – na pewno będzie ostrzegał nas przed zagrożeniami, natomiast inne jego zastosowania pozostają na tę chwilę niewiadomą.
To ostrzeganie przed niebezpieczeństwami nie mówi jasno o tym czy się będzie trząsł (moim zdaniem to było bardzo fajne w W1) ale zakładam, że tak właśnie będzie bo innego ostrzegania sobie nie wyobrażam ;P
 
Mam nadzieję, że będzie to pokazane tak jak w W1, tzn. będzie się trząsł. Tam medalion miał nawet fabularne zastosowanie, np. u detektywa, kiedy Javed podszył się pod niego. No i fajnie by było, gdyby Geralt miał medalion wyglądający tak jak u pozostałych wiedźminów, na razie jest troszkę inny.
 
Last edited:
A widać sam model tego medalionu, czy tak oceniacie "na oko"? Bo na podstawie samego obrazka w lewym, górnym rogu to chyba niespecjalnie można cokolwiek ocenić.
A może po prostu ja nie zauważam tych różnic w medalionach. Tak też przecież może być.
 

Attachments

  • eskel.jpg
    eskel.jpg
    13.3 KB · Views: 34
  • Geralt.jpg
    Geralt.jpg
    19.1 KB · Views: 27
Last edited:
Na podstawie gameplay'ów można wywnioskować, że na razie nie ma on żadnego zastosowania (nie wibruje, oczy wilka się nie święcą, żadnych innych efektów wizualnych na nim nie widać).

Inna sprawa, że skoro te elementy GUI chowają się poza walką, to sama graficzna reprezentacja zagrożenia na medalionie byłaby na nic.
 
Rzeczywiście, różnią się. Teraz pytanie - na ile to kwestia kadrowania i cieniowania, a na ile różnicy w wyglądzie? Bo jak dla mnie, to są mimo wszystko, dosyć podobne.
 
Rzeczywiście, różnią się. Teraz pytanie - na ile to kwestia kadrowania i cieniowania, a na ile różnicy w wyglądzie? Bo jak dla mnie, to są mimo wszystko, dosyć podobne.
Są podobne bo przedstawiają wilka, ale kudły wilka są zupełnie inaczej na obu poukładane.

Na podstawie gameplay'ów można wywnioskować, że na razie nie ma on żadnego zastosowania (nie wibruje, oczy wilka się nie święcą, żadnych innych efektów wizualnych na nim nie widać).

Inna sprawa, że skoro te elementy GUI chowają się poza walką, to sama graficzna reprezentacja zagrożenia na medalionie byłaby na nic.
Ciekawe czy medalion i hp będą w ostatecznej wersji widoczne poza walką bo jeśli nie to REDzi się pozbawią fajnej opcji, ta sytuacja z Detektywem była naprawdę czymś naprawdę interesującym. Kto był spostrzegawczy i dobrze dedukował ten odniósł z niej korzyść.
@AndersonSilva ale żeś posta wygrzebał, już dawno o nim zapomniałem ;d
 
Last edited:
Rzeczywiście, różnią się. Teraz pytanie - na ile to kwestia kadrowania i cieniowania, a na ile różnicy w wyglądzie? Bo jak dla mnie, to są mimo wszystko, dosyć podobne.

Geralt ma ten nowy wygląd medalionu, a Eskel ten który miał Geralt w Wiedźminie 1 :)
 
A jednak - John M. is alive!!! :)

Tak, świetnie wypadł. Może po prostu nie przepada za zbyt dużą widownią, spina się. Tu go polubiłem.
A z koniem to ja bym wolał by nie przybiegał po gwizdnięciu, chyba, że czasowo, gdy użyjesz na nim Aksjii, np na 5godz. Później albo odnowisz Znak, albo koń czeka tam, gdzie go zostawiłeś.
 
Widać że John stanowczo ożywia się przy płci pięknej ;) Swoją drogą muszę powiedzieć, że Redzi co impreze to mają coraz fajniejsze te koszulki. Aż szkoda że nie dają się urobić forumowiczom by urochomić sklep z gadżetami z gry. Do dziś mam koszulkę z jedynki z gram.pl i traktuje ją jak relikwie. :) Zapewne nie tylko ja chętnie bym się pokazał między ludźmi z fajnym T-shirtem z Geraltem albo wyszczerzonym wilkiem z medalionu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom