E3 2014

+

E3 2014

  • Jest idealna!

    Votes: 144 44.4%
  • Może być, ale przydałoby się parę zmian.

    Votes: 155 47.8%
  • Nie mam zdania.

    Votes: 4 1.2%
  • Nie podoba mi się!

    Votes: 21 6.5%

  • Total voters
    324
Status
Not open for further replies.
Dokładnie.
Poprzednie części były połowę krótsze niż obiecywano.

Dobrze by było jak by w grze była statystyka ile godzin się grało .

Nie wiem czy wszystkim by się to podobało, ale mi tak ;p,

Na międzynarodowym ktoś wspomniał nawet o pełnych statystykach: ile wiedzmin zabił ludzi/potworów, jakich itd. itp. - to jednak już byłaby wg mnie przesada.
Ale godzinki dla ciekawości... czemu nie.
 
:hmm:ciekaw czy jak się napijemy to można wejść na konia...:) nie no do było głupie heh ale już bym chciał włączyć sobie muzykę słowiańską i wejść do Novigradu i pogadać z taką panią rudą ;) i zaliczyć... jakiegoś qesta
 

Guest 3669645

Guest
Przynajmniej mieliby tanie animacje, wystarczyłoby do mocapu namówić pierwszego lepszego żula z ulicy za flaszkę wódki :D
 

Attachments

  • w32.JPG
    w32.JPG
    61.8 KB · Views: 40

Guest 3669645

Guest
Tylko gdzie tu we wsi takich nerdów znaleźć co z Tobą w planszówkę zagrają :huh:

@HuntMocy Niestety nie mieszkam w Częstochowie a "okolicy", jestem perfidnym oszustem :(
 
Last edited by a moderator:
Tylko gdzie tu we wsi takich nerdów znaleźć co z Tobą w planszówkę zagrają :huh:

No panie, przecież macie w Częstochowie Barda :p Co prawda w galerii więc może być problem z miejsce, ale zawsze można wypytać sprzedawcę czy czegoś nie organizują poza sklepem albo czy wie gdzie spotykają się planszówkowicze i później się po prostu wkręcić ;)

@adventus, jeśli 'okolica' oznacza 'jestem wstanie raz na jakiś czas tam wpaść' to chyba nie powinno być problemu. Jeśli nie to faktycznie oszukista z ciebie :p
 
Last edited:
Tak przeglądam listę gier i jedno mnie zastanawia... czy na targach E3 były jakieś prezentacje z Pillars of Eternity czy gra została wrzuca do zestawienia przez pomyłkę? Jakby nie patrzeć, lista jest zatytułowana "Favorite Games of E3 2014".
 
Tak przeglądam listę gier i jedno mnie zastanawia... czy na targach E3 były jakieś prezentacje z Pillars of Eternity czy gra została wrzuca do zestawienia przez pomyłkę? Jakby nie patrzeć, lista jest zatytułowana "Favorite Games of E3 2014".

Była prezentowana na zamkniętym pokazie. Embargo informacyjne do przyszłego czwartku.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom