Edycja Kolekcjonerska - Wasz ulubiony element

+
Dałem artbook, bo taka fajna książeczka opatrzona komentarzami twórców wprowadza nas "za kulisy" skuteczniej niż jakiś "Making Of".W moim prywatnym rankingu zaraz za artbookiem toczy się CD z soundtrackiem. Muzyka do poprzedniej części była świetna, a sądząc po próbkach z YouTube "dwójkowa" co najmniej jej dorówna.
Karaboo said:
torba ( półcienna na ramię z logo gry)
Jakoś tak mi się przypomniało - w mojej szkole ten worek służył jednej nauczycielce za torebkę
 
Mnie w kwestii EK ucieszył by jakiś drobny gadżet niespodzianka o którym dowiem się dopiero rozpakowując przesyłkę ;pW dodatku kojarzy się z prawem niespodzianki ;p
 
Artbook. Na kostki, karty, wycinanki jestem za stary więc pewnie je schowam do szuflady i zapomnę.
 
Wersja kolekcjonerska jest bardzo zachęcająca tylko szkoda że normalna nie zawiera przynajmniej koszulki ;(Nosiłbym ją prawie codziennie. Czarna bez wielkich grafik, a jaka stylowa !!Ciekawe czy może w przyszłości będzie możliwość wyboru dodatków do edycji w trybie PRE-ORDER ?
 
Faworytem byłaby głowa, gdyby wyglądała np tak jak tutaj.Przykro mi to stwierdzić ale popiersie duka > głowa wiedźmina. Mogliście wieśka chociaż podobnym tintem maznąć, żeby wydobyć szczegóły z... kopuły (;Fajnie, że jest wykonana z materiału imitującego marmur itd, ale... co z tego jak wygląda kiepsko? :/
 
A ja z kolei mam pewne pytanko, otóż spoglądając sobie na Edycje Kolekcjonerską w odnośniku Pre-order zaciekawiło mnie: Grube kartonowe pudełko z Wiedźmińskim Medalionem, w którym pomieścisz wszystkie elementy Edycji Kolekcjonerskiej. No i właśnie, Wiedźmiński Medalion, czy to jest po prostu logo wymalowane na tym pudełku czy też realny wisiorek?
 
smolan said:
A ja z kolei mam pewne pytanko, otóż spoglądając sobie na Edycje Kolekcjonerską w odnośniku Pre-order zaciekawiło mnie: Grube kartonowe pudełko z Wiedźmińskim Medalionem, w którym pomieścisz wszystkie elementy Edycji Kolekcjonerskiej. No i właśnie, Wiedźmiński Medalion, czy to jest po prostu logo wymalowane na tym pudełku czy też realny wisiorek?
Chodzi o to, że medalion jest namalowany (nadrukowany) na tym pudełku ;)
 
IthlinneAegli said:
IthlinneAegli said:
A ja z kolei mam pewne pytanko, otóż spoglądając sobie na Edycje Kolekcjonerską w odnośniku Pre-order zaciekawiło mnie: Grube kartonowe pudełko z Wiedźmińskim Medalionem, w którym pomieścisz wszystkie elementy Edycji Kolekcjonerskiej. No i właśnie, Wiedźmiński Medalion, czy to jest po prostu logo wymalowane na tym pudełku czy też realny wisiorek?
Chodzi o to, że medalion jest namalowany (nadrukowany) na tym pudełku ;)
Też na początku myślałem ,że chodzi o jakiś brelok, medalion, coś rodem z EK wiedźmina 1 no ale chodzi oczywiście o nadruk
 
Szkoda no, za tą cenę mogliby dołączyć jakiś "unikalny" medalionik dla osób, które kupią EK Wieśka 2
 
smolan said:
Szkoda no, za tą cenę mogliby dołączyć jakiś "unikalny" medalionik dla osób, które kupią EK Wieśka 2
Akurat cena jest naprawdę przyzwoita, wręcz niska. Z medalionem czy bez. Choć bez wahania wymieniłbym głowę na takowy.
 
Breloczek był w pierwszej EK i jak ktoś miał dwie ręce i głowę to mógł sobie go od bidy przerobić na medalion a nawet na głowicę miecza :D.Dlatego nie będzie i nie mogło być nic podobnego w TW2 EK bo by część osób dostała coś, co już miała.
 
No cóż szkoda, jedynkę kupiłem w " nie dla idiotów" w wersji podstawowej - czy aktualnie gdzieś mogę kopić gadżety typu koszulki itd.
 
styku2 said:
Medalion byłby najlepszejszym dodatkiem !!! Gdzie takiego mogę dostać ?
Medalion, jak być może wiesz, był dostępny tylko w pakiecie z Edycją Kolekcjonerską Wiedźmina 1. Dlatego nie można go kupić w żadnym sklepie, możesz co najwyżej przeszukać portale aukcyjne, czy ktoś w posiadaczy EK nie chciałby takiego medalionu odsprzedać.Ale uprzedzam, jeśli taki medalion czasami pojawia się np. na allegro, osiąga dość wysokie ceny, trzeba ostro licytować.
 
Dzięki za info jestem zarejestrowany w sumie na forum od samego początku ale się nie udzielałem - wolałem gierczyć ;-) rozumiem że jeśli chodzi o koszulki to ta sama opcja ?
 
W tej chwili tak, chociaż akurat w kwestii koszulek RED cośtam nieśmiało przebąkuje, także tutaj jest pewna szansa, że w przyszłości będą do zakupu.
 
szypek26 said:
Medalion, jak być może wiesz, był dostępny tylko w pakiecie z Edycją Kolekcjonerską Wiedźmina 1. Dlatego nie można go kupić w żadnym sklepie, możesz co najwyżej przeszukać portale aukcyjne, czy ktoś w posiadaczy EK nie chciałby takiego medalionu odsprzedać.
Można go kupić. Ja to dawno zrobiłem za pośrednictwem allegro. Proszę oto jedna z takich aukcji. Trochę drogo, ale czego się nie robi dla Wiedźmina... :)
 
Top Bottom