Fanowskie galerie na DeviantArt

+
Gdyby nie te oczy, to byłaby pełna dycha. A tak, to tylko 9+.
Kto ją tak wysmarował!? Tuszu ma tyle, że jak zamknie oczy, to już ich nie rozklei. :p

O matko ahaha, a nie mówiłam. Nie no z tuszem i tapetą to przesadziła, ale jakby tak spojrzeć na inne babki, to w sumie.. taki tam fetysz ściągania tapety... szpachelką xD U mnie była jedna panna, która malowała brwi, rzęsy i kreski na oczach tuszem do rzęs, a tego to nic nie przebije.
 
Już nie pamiętam kiedy jakiś cosplay tak mi się podobał. Strój świetny, makijaż trochę przesadzony, ale dużo lepszy niż ten LeeAnny, no i nie ma szczucia cycem :D
 
Było? Nie było?
Zły wilk, Biały Wilk i trochę czerwonego.
http://www.artstation.com/artwork/big-bad-wolf-8cd7cd24-6b65-4c06-992c-1fbe5ed255e5
 
Last edited:
:up: fajne. Przypomina mi trochę myk z polowaniem na syreny w którejś części "Piratów z Karaibów" (o ile nie pomyliłem filmów).
 
:up: fajne. Przypomina mi trochę myk z polowaniem na syreny w którejś części "Piratów z Karaibów" (o ile nie pomyliłem filmów).
Yep, Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach chyba. Tylko że tam syreny były po prostu autentycznie szpetne jak się wkurzyły, a tu babka jest całkowitym trupem :p
 
Witam wszystkich!

Chciałbym przedstawić moją wizję Yennefer z Vengerbergu. Jest to model wykonany i wyrenderowany w grafice 3D. Wygląd Yennefer został oparty na irlandzkiej aktorce Katie McGrath. Według mnie dosyć dobrze pasuje ona do wyglądu naszej czarodziejki :)
Model został stworzony przeze mnie od zera. Pracowałem nad nim przez dwa tygodnie. Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu :)

Bardzo proszę o Waszą opinię, ponieważ będzie ona dla mnie bardzo cenna :)


PS. Jest to mój pierwszy model człowieka wykonany w grafice 3D, więc raczej na pewno można znaleźć w nim jakieś niedoskonałości. Dlatego w Waszych komentarzach nie bijcie mnie za mocno :)

Yennefer z Vengerbergu:

Pozdrawiam
Kalen

To model "dla odprężenia" czy też w przygodzie ujrzymy Yen? :)
 
Ładne. Naprawdę ładne. Aczkolwiek z tych dwóch perełek, to bardziej podoba mi się ta czarno-biała, czy też - monochromatyczna.
 
Ładne. Naprawdę ładne. Aczkolwiek z tych dwóch perełek, to bardziej podoba mi się ta czarno-biała.

Mi z kolei ta pierwsza.
Inne prace od tego autora:

Yennefer:


Iorveth, Saskia i Philippa.

Plus dysfunkcyjna rodzinka czyli Ciri, Calanthe, Pavetta i Emhyr:

Pochowałam w spoilery, bo trudno się ogląda taką ilość prac, które się wolno ładują.
Und
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom