Firma CD Projekt RED wydała oficjalne oświadczenie w związku z kolejnym wyciekiem informacji odnośnie gry Wiedźmin 2

+
no malych wymagań wiedzmina to ja bym sie nie spodziewal ^^ napewno nie beda zblizone do tych z wiedzmina 1 wiadomo ze da sie to zrobic ale to by wygladalo kiczowo jak na dzisiejszy standart chociarz mw 2 zrobili calkiem calkiem mi wiedzmina 2 na pewno pójdzie na full detalach
 
Genakans said:
no malych wymagań wiedzmina to ja bym sie nie spodziewal ^^ napewno nie beda zblizone do tych z wiedzmina 1 wiadomo ze da sie to zrobic ale to by wygladalo kiczowo jak na dzisiejszy standart chociarz mw 2 zrobili calkiem calkiem mi wiedzmina 2 na pewno pójdzie na full detalach
Taa a za rok patrzymy na opakowanie i: Minimalne wymagania sprzętowe.- Windows XP, Vista lub 7- 10 GB ram (15 dal Win. Vista, a 20 dla Win. 7)- Procesor 1 THz- Grafika Nividia GF 15600 lub ATI Radeon 2000001 (1 TB)- 5 TB wolnego miejsca na dysku- napęd BR x1024I wyciągniesz 1 FPS w pomieszczeniach :teeth:
 
Takie wymagania to chyba będą w 25 wieku.Masz mały błąd napisałeś dal zamiast dla :) edytnij
 
loksik said:
Takie wymagania to chyba będą w 25 wieku.
Oj, możesz się zdziwić za parę lat, takie wymagania są bardzo realne i prawdopodobne w najbliższej przyszłości :p ;) Zobacz sobie, jak brzmi prawo Moore'a:http://pl.wikipedia.org/wiki/Prawo_Moore'a;)
 
Nie dawno wyszło 2 terabity twardziela wątpię że za parę lat wyjdzie ci procek 1 terabite skoro dopiero z 4000 MHz jest chyba maxa, terabite to by było około 10 000 do 100 000 MHz choć może? Ja zabardzo na prockach się nie znam :p
 
loksik said:
Nie dawno wyszło 2 terabity twardziela wątpię że za parę lat wyjdzie ci procek 1 terabite skoro dopiero z 4000 MHz jest chyba maxa, terabite to by było około 10 000 do 100 000 MHz choć może? Ja zabardzo na prockach się nie znam :p
Parę lat temu podobnie mówiono o konfiguracjach, które obecnie są standardem... ;)
 
loksik said:
Proszę wziąć to pod uwagę ponieważby nie wszyscy biegają po domu z dual core albo lepiej.
Dobra spoko ! ale na ten czas nie potrzeba płacić za C2D tak jak kiedyś !Można kupić taki procesor dzisiaj już za 180 zł albo może i taniej A jak jesteście takimi naprawdę zagorzałymi fanami to odłożycie te parę groszy na tą dodatkową kość ramu itp !?W końcu do premiery jeszcze kupa czasu ! Nie chciałbym by nowy Witcher wyglądał archaicznie bo ktoś ma komputer z 1998 ! sorry Albo idziemy za postępem albo... Tak więc ten apel też uważam za bezsensowny!
loksik said:
Apel bezsensowny..wszystko idzie do przodu..grafika w Wiedźminie też...czy naprawdę chcielibyście aby Wasza Ukochana Gra--zatrzymała się w miejscu?!..jak będą robić 3 część to też będziecie chcieli żeby odpalała się na komputerze sprzed dekady..!?..IMO..grafika powinna być jak najlepsza jeśli gra ma zawojować świat..pozdr.
Aha ,No Centralnie !
 
loksik said:
Nie dawno wyszło 2 terabity twardziela wątpię że za parę lat wyjdzie ci procek 1 terabite skoro dopiero z 4000 MHz jest chyba maxa, terabite to by było około 10 000 do 100 000 MHz choć może? Ja zabardzo na prockach się nie znam :p
Bez przesady, dyski 2 terabity są od dość dawna, wkońcu to tylko 256 gigabajtów, chyba chodziło Ci o 2 gigabajty ;D Jeśli chodzi Ci o procesory z taktowaniem 1 THz (teraherc) to jeśli się nie mylę tylko 10 do szóstej, czyli 1000000 MHz
 
CahiraepCeallah said:
CahiraepCeallah said:
Nie dawno wyszło 2 terabity twardziela wątpię że za parę lat wyjdzie ci procek 1 terabite skoro dopiero z 4000 MHz jest chyba maxa, terabite to by było około 10 000 do 100 000 MHz choć może? Ja zabardzo na prockach się nie znam :p
Bez przesady, dyski 2 terabity są od dość dawna, wkońcu to tylko 256 gigabajtów, chyba chodziło Ci o 2 gigabajty ;D Jeśli chodzi Ci o procesory z taktowaniem 1 THz (teraherc) to jeśli się nie mylę tylko 10 do szóstej, czyli 10000000 MHz ;)
No nie szalej z notacją wykładniczą jak nie potrafisz korzystać. 10 do szóstej to 1000000.
 
Psyhe said:
Psyhe said:
Proszę wziąć to pod uwagę ponieważby nie wszyscy biegają po domu z dual core albo lepiej.
Dobra spoko ! ale na ten czas nie potrzeba płacić za C2D tak jak kiedyś !Można kupić taki procesor dzisiaj już za 180 zł albo może i taniej
Dla twej informacji core moge se kupić ale żeby je zamontować musiał bym kupić nową płytę główną jak i kartę graficzną z wejściem PCI Express ponieważ pod starsze płyty główne dochodzi tylko AGP. Więc to by mnie kosztowało około 800-900 złoty także nie cwaniakuj
 
loksik said:
Dla twej informacji core moge se kupić ale żeby je zamontować musiał bym kupić nową płytę główną jak i kartę graficzną z wejściem PCI Express ponieważ pod starsze płyty główne dochodzi tylko AGP. Więc to by mnie kosztowało około 800-900 złoty także nie cwaniakuj
Oj no to faktycznie taka argumentacja przemówi do REDów. Ale. Mam pomysł. Poproś rodziców to może kupią Ci nowy sprzęt.
 
Ale macie problem! Wiedźmin 2 tak jak inne nowoczesne gry nie są robione pod stare technologie typu AGP, procesory z przed epoki.... no chyba, że was zadowala gra w 800x600 lub mniej ;D ;D
 
Gasek said:
Ale macie problem! Wiedźmin 2 tak jak inne nowoczesne gry nie są robione pod stare technologie typu AGP, procesory z przed epoki.... no chyba, że was zadowala gra w 800x600 lub mniej ;D ;D
Są gry, w których nie ma nawet 800x600, a biją Wiedźmina na głowę pod każdym względem. ;D ;D
 
Marqson said:
Oj no to faktycznie taka argumentacja przemówi do REDów. Ale. Mam pomysł. Poproś rodziców to może kupią Ci nowy sprzęt.
To zły pomysł. Po co narażać rodziców na wydatki. Czas teraz taki, że lepiej (i taniej) prosić Świętego Mikołaja.A w temacie, komputer który obecnie posiadam złożyłem specjalnie tuż przed premierą Wiedźmina. Poprzedni był już tak archaiczny, że i tak bym to zrobił ale Wiedźmin był ostatecznym bodźcem. Przed premierą W2 prawdopodobnie ponownie dokonam istotnych ulepszeń licząc na to, że gra odpłaci mi za to zapierającą dech grafiką przy wysokiej płynności. Bo fabuła, dialogi, poziom trudności są ważne ale strona wizualna gry nie mniej. A kto stoi w miejscu ten się cofa i RED'zi o tym wiedzą.
 
Witam . Wiedźmin 2 moim zdaniem nie będzie miał zbyt dużych wymagań .To co się zmieni w porównani z jedynką to: procesor wymagane będą dwa rdzenie,może więcej pamięci ,a grafika od gf 6800 . Oczywiście to tylko moje domysły ,ale skoro W2 ma wyjść również na konsole , to porównajcie sobie wymagania gier, które wychodzą w 2010 na pc i konsole.Przykładowo Mass Effect 2 Minimalne: system operacyjny Windows XP SP3, Windows Vista SP1 lub Windows 7, procesor Intel Core 2 Duo 1,8 GHz lub odpowiednik AMD, 1 GB RAM (XP) i 2 GB RAM (Vista/7), 15 GB wolnego miejsca na dysku twardym, napęd DVD-ROM 1x, karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c. To jak wcześniej pisałem to tylko moje gdybanie i może błędny tok rozumowania (porównanie gier wychodzących jednocześnie na pc i konsole).Pozostaje nam tylko uzbroić się w cierpliwość i czekać.Pozdrawiam.
 
Jeny. To mojego kompa z 96 moge sobie odpuscic. Moze na tym drugim z 2008 pojdzie :D Oby. Bo ja nie mam zamiaru dla jednej gry wszystkiego dokupywac. Wiedzmin 2 - zapewne fajna gra, ale nadal sa (i beda!) takie w ktore mozna pograc bez takich wysokich wymagan.Zresza, oby te wysokie wymagania byly po prostu waszym wymyslem.
 
lealouse said:
Jeny. To mojego kompa z 96 moge sobie odpuscic. Moze na tym drugim z 2008 pojdzie :D Oby. Bo ja nie mam zamiaru dla jednej gry wszystkiego dokupywac. Wiedzmin 2 - zapewne fajna gra, ale nadal sa (i beda!) takie w ktore mozna pograc bez takich wysokich wymagan.Zresza, oby te wysokie wymagania byly po prostu waszym wymyslem.
Gra musi mieć wysokie wymagania, bo napewno bęzie super grafika. Każdy chciałby żeby miała super grafikę i wymagania z 1999 roku, niestety tak się nie da.
 
Top Bottom