Forum - opinie, spostrzeżenia, propozycje i pytania.

+
Status
Not open for further replies.
Nightmare said:
Daj im spokóg Tibor... To nie talk-show. Mają ważniejsze zajęcia...
Wiem przecież doskonale o tym, tak sobie jeno żartuje Edit: Mas -> Troszkę wkurzającą jest ta Twoja sygnaturka co chwila pojawiająca się podczas przwijania forum...
 
yay Dziadu udzielił odpowiedzi na kilka pytan w witcheropedii i tak jak myslały niektore osoby zwłoki będą się rozkładac w zaleznosc od miejsca w ktorym je utrupimy czyli las rozszarpane miasto usunięte a potwory beda znikac w jakis efektowny sposob fajnie (nie wiedziałem gdzie to wcisnąc a tematu o witcheropedii nie mogłem znalesc )
 
Ostatnio jak wchodze na thewitcher.com przez Operę nie pojawia mi się menu (Początek, Gra, Pliki, Galeria...itd-to na górze). Czy ktoś wie o co chodzi???PSPrzez Firefoxa i IE jest normalnie...
 
Tibor said:
Właśnie zauważyłem, że na liście aktywnych użytkowników, pracownicy Reda, są zaznaczeni żółtym kolorkiem
Ah normalnie bylo by super, ten temat w ogole tez mialem poruszyc ale na szczescie zostalem wyprzedzony... jesli jest taka mozliwosc to jak najbardziej wspieram zaloge.... nie bylo mnie pare dni i juz nie moglem sie polapac i mojego postu szukalem chwilke, nie myslalem ze te forum jest tak aktywne... bomba!!!
 
Oj jest aktywne, jest... a odkąd na forum regularnie pojawiają się i aktywnie udzielają Fallen i Dziadu to jest naprawdę fajna atmosfera i klimat.
 
jak wspomnialem wczesniej jestem nowy i Fallen I Dziadu za wiele mi teraz nie mowi oprocz tego ze pewnie sa moderatorami
 
Bazylik said:
jak wspomnialem wczesniej jestem nowy i Fallen I Dziadu za wiele mi teraz nie mowi oprocz tego ze pewnie sa moderatorami
Fallen jest Webmasterem a Dziadu Community Coordinatorem, a poza tym masz rację, są moderatorami.
 
dzieki Tribor za wyjasnionko zaoszczedziles mi troche czasu na poszukiwaniu tych osobowosci... ale nie odbijajmy wiecej z tematu bo moderatorzy Driady nasla na nas ;)
 
Korzystając z okazji i właściwego działu chciałbym spytać co z tymi naszymi "forumowymi levelami", czyli od dziecka niespodzianki poprzez zabicie pierwszej kikimory/wiwerny po... no właśnie? Co dalej? Bo sam pomysł baaaardzo fajny jest (może troche do spamu zachęca, ale weterani nie spamują ), a zauważyłem, że jakoś później za bardzo się status nie zmienia POmyślcie o tym, oki?
 
Yahoo82 said:
Korzystając z okazji i właściwego działu chciałbym spytać co z tymi naszymi "forumowymi levelami", czyli od dziecka niespodzianki poprzez zabicie pierwszej kikimory/wiwerny po... no właśnie? Co dalej? Bo sam pomysł baaaardzo fajny jest (może troche do spamu zachęca, ale weterani nie spamują ), a zauważyłem, że jakoś później za bardzo się status nie zmienia POmyślcie o tym, oki?
Nie odkryliście jeszcze wszystkiego , niemniej pewnie system razem z nową stroną ulegnie przeobrażeniu.
 
Nightmare said:
Ja zaś znowu wracam do pomysłu z możliwością zakładania tematów od określonej ilości postów lub (gdy się tylu nie ma) za zgodą moderatora.
Gdzie tam. Teraz jest oki zawsze ktoś czuwa więc dizwne tematy jak ptasia grypa sie nie rozprzestrzeniają
 
Akurat smapu jest wiecej na tym forum niz u Monty Pythona.Przejzyjscie wszystkie tematy i okaze sie ze temety dotyczace gry to jakis nedzny odsetek a reszta to rozwazania na tematy ruzne wogule nie zwiazane z tematyka, muzyka, filmy, wiersze i bug wie co jeszcze. To mialo byc forum gry a nie jakies zwykle forum. Chcecie pogadac o muzyce to idzie na forum stworzeone do takiej dyskusji. Mi juz sie odchcialo tu przychodzic bo nie ma tu informacji, gina w gaszczu niepotrzebnych tematow.
 
skoro ktos nie chce to przeciez nie trzymamy go tutaj na sile... a co do poprzedniej mysli to yahoo tez to zauwazylem ze po 2k postow niewiele sie zmienia
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom