"Gram z Wiedźminem" - spekulacje i domysły

+
Bardzo sprytny pomysł na wprowadzenie zamętu, na doprowadzanie niektórych osobników do szału, oraz do nakręcenia atmosfery oczekiwania do granic możliwości. Najbardziej zagadkowa wydaje się ta lista osób i związane z tym konsekwencje. Ciekawe, czy do czasu zakończenia tego odliczania poznamy jakieś szczegóły. Może już w czwartek przy okazji Materiału Tygodnia? Czas pokaże.
 
No i proszę, oto pojawił się nam pierwszy reprezentant serwisu wthr.phx.plPogratulujmy Yarpenowi
 
Gregmastergruda said:
To ci co tam są na tej liście to dostają EK za free ???
Możliwe. Dziadu wspominał gdzieś, że chciałby ich jakoś nagrodzić za wkład w promocje gry. I te tłumaczenie tych wywiadów...Jeśli o to chodzi z tą listą to zasłużyli . Choć nie robili by takiego odliczania - myślę, że odliczanie jest dla pozostałych - jakaś niespodzianka. Oby była WIELKA bo apetyt roooooooośnie
 
Właśnie dziwi mnie to, że pojawiają się tam tylko same "szychy" z gram.pl. Nie ma żadnego osobnika z rangą Delegat lub mniejszą. A szkoda, każdy chce poznać, o co chodzi.
 
Adamzzz said:
Właśnie dziwi mnie to, że pojawiają się tam tylko same "szychy" z gram.pl. Nie ma żadnego osobnika z rangą Delegat lub mniejszą. A szkoda, każdy chce poznać, o co chodzi.
Miałem to również poruszyć, bo to już nie jest niespodzianka tylko wyczekiwanie na wiadomości. No bo skoro tylko te szychy pojawiają się na liście to jasnym jest ze pospolici userzy nie maja co liczyć na znalezienie się na niej. Tak więc adios muczaczos ;p
 
Mnie dziwi dlaczego te osoby z naszego forum i gram.pl pojawiają się tak nie pokolei... tzn. zamiast dawać Ich po kolei tak jak się pojawiają niki to Oni są już z góry ułożeni na tej liście... Dziwne.
 
Te osoby zostały wyróżnione, więc tu nie chodzi kto i w jaki sposób pisze na forum ( a więc ranga nie ma tu większego znaczenia ). Myślę że okażą się tu inne czynniki, po pisaniu na forum wiele oczekiwać nie można :]
 
Modest-Vermin said:
Te osoby zostały wyróżnione, więc tu nie chodzi kto i w jaki sposób pisze na forum ( a więc ranga nie ma tu większego znaczenia ). Myślę że okażą się tu inne czynniki, po pisaniu na forum wiele oczekiwać nie można :]
Nie o to mi chodziło rtylko o to że są one na tych 12 polach tak "porozrzucane" zamiast ich po kolei ustawiać (tak jak się pokazują).
 
to było niedobre rozwiązanie jak by było pokolei. Pierwsza osoba była by podejżana, dlaczego ona pierwsz, czy ona jest jakaś lepsza, a czemu inna osoba jest ostatnia i takie różne niepotrzebne spekulacje.
 
~(R)~ said:
to było niedobre rozwiązanie jak by było pokolei. Pierwsza osoba była by podejżana, dlaczego ona pierwsz, czy ona jest jakaś lepsza, a czemu inna osoba jest ostatnia i takie różne niepotrzebne spekulacje.
Teraz też mogą być takie spekulacje dlaczego ten się pokazał wcześniej od tego itd. ... Ehh... Dobra zostawmy ten wątek z poukładaniem ich - to była tylko takie moje małe spostrzeżenie i ciekawi mnie po prostu dlaczego nie dają ich po kolei tylko tak jakoś od środka ich tam pokazują...
 
Sum said:
TIBOR+UNDOMIEL+SAWERIUS= DOBRO, UMILI USTA, RWIE SENYARPEN+SUM = SUPERMANY
Mi się, osobiście, zdaje że tu nie chodzi o anagramy - bo co to by były za kffiatki gdyby już z góry było przesądzone co i jak - tych nicków, ale przyznaję coś wtym jest, lecz mzoe to być zmykła, lub katalizator ze strony gram.pl w celu wysilenia naszych mózgownic i te anagramy mogą być wynikem własnei tego myslenia.Ale dobre spostrzezenie :)
 
jeżeli by to były osoby z serwisów, to z tego co wiem jest ok 15 (7 tw.info +5 phx.pl +3 elkander.pl) wiec ni huhu mi to nie pasuje ;) pozatym odrazu mowie, że mimo, ze jestem z thewitcher.info, to nic nie wiem, wiec nie bic i nie zapychac skrzynki ;)
 
Top Bottom