Gry komputerowe

+
Dwa pierwsze Samorosty graficznie nie są tak wypasione, ale i tak świetne, bardzo czeskie :) No i Machinarium też jest warte uwagi.
 
Kurka wodna, co to ostatnio jest za śmieszny trend robić remastery gier, które i tak dość niedawno wyszły? Np. Deus Ex: HR, DS II. Teraz widzę, że zrobili to samo z State of Decay. To jest chore. Nie lepiej by tracili czas na kolejną grę z serii? Ale nie, bo kurka po co się wysilać, skoro starczy zrobić durny remaster, nie narobić się, a zarobić^^ Ja pierdzielę...
 
O co chodzi z tym Gamer Gate. Znowu jakaś analogia do afery w kontekście świata gier?

O co chodzi z tym Gamer Gate. Znowu jakaś analogia do afery w kontekście świata gier?
Tu dwa wpisy wraz dyskusją pod. Same wpisy dosyć jednostronne (potępiające), ale dyskusja pod także polemiczna, no i w samych tekstach są linki.
Nie warto rozmawiać. #GamerGate
Zrozumieć „gamera” czyli raz jeszcze o #gamergate
 
Last edited:
@ceadmil @Daniel Abatemarco
Tutaj cała sprawa GamersGate jest dosyć dobrze wyjaśniona http://wiki.gamergate.me/index.php?title=GamerGate
Tutaj filmik wyjaśniający sprawę w 60 sekund, ale jest trochę chaotyczny https://www.youtube.com/watch?v=ipcWm4B3EU4

Ogólnie rzecz biorąc sytuacja jest niewesoła, gdyż nasz Community Manager na Amerykę Północną opowiedział się po jednej ze stron (a właściwie skrytykował drugą stronę). Teraz na TT niektórzy publicznie deklarują anulowanie preorderów (chociaż większość pewnie blefuje :p) Niektórzy czekają również na oficjalne stanowisko firmy.
 
Last edited:
Oż korba! :eek:


Zwichnęło mi odbyt :blushing:

---------- Zaktualizowano 17:45 ----------

I jeszcze ciekawostka, powyższy zwiastun przygotowała dobrze nam znana ekipa z Platige Image. Info z ich facebooka :)
 
Ech, znowu człowieka żal ogarnia, że świat Warhammera w grach komputerowych otrzymywał i otrzymuje (prawie?) wyłącznie oblicze "bitewniaka". A tak by się chciało zagrać tam zwykłego, singlowego erpega... :(
 
No dobra, ale dzisiaj zostało to oficjalnie potwierdzone + dostaliśmy świetny zwiastun ;)
Ten zwiastun mnie nie wzrusza. Pewnie gdybym był młodszy o 20 lat, to bym sikał po nogach, a tak... ;( Sama gra może być fajna, bo fantasy jest mi jednak bliższe niż 40K, ale ten epic stuff jest oklepany aż do bólu. Swoją drogą ktoś chyba zbyt dosłownie potraktował zalecenie "Niech będzie monumentalnie!".

I jeszcze jedno: stracili jedną jedyną szansę, by nazwać tę grę Total WARhammer.
 
Pojawił się trailer growego Mad Maxa:


Jest trochę bezpośrednich nawiązań do filmów (jak kopuła) i czuć klimat pustkowia.
Może nie być tak źle.
 
Ehh moje szczęście, zamówiłem Wieśka 3 pod steama na instant-gaming i cieszyłem się jak głupi bo wyszło coś ~117zł a tu dzisiaj przychodzi info że jednak się pomylili i kod nie jest na steama tylko na GoGa xD
 
Top Bottom