Gwint - crash

+
Gwint - crash

Witam.
Mam problem z którym zwróciłem się do pomocy technicznej cd projektu, ale jako że moja cierpliwość co do tej gry zaczyna się powoli kończyć, postanowiłem napisać tutaj, może ktoś z Was ma/miał taki problem.
Zacznę od początku.
Od premiery, mojego Wieśka męczyły zwiechy, okazało się później że sterowniki ekranu Nvidia przestał działać blabla.., problem udało mi się rozwiązać zmniejszając trochę szybkość mojej karty przy pomocy MSI Afterburner i od tamtej pory grałem sobie bez problemu.

Niestety szybko okazało się że to nie koniec kłopotów, otóż przy prawie (bo 1 udało mi się rozegrać całą) każdej rozgrywce w gwinta gra mi się zawiesza, właściwie to cały komputer przestaje reagować na cokolwiek, crtl+alt+del nie działa, przycisk RESTART nie działa, rozwiązaniem jest całkowite wyłączenie komputera dusząc przycisk POWER.

Błąd pierwszy raz pojawił się przy wersji 1.3 ale to pewnie dlatego że do wyjścia tego patcha grałem może 2 razy w prologu czy tam akcie 1.
Aktualnie posiadam wersje 1.4 (cieszy fakt że gra chodzi mi jeszcze płynniej niż wcześniej <--dzięki Redzi), ale gra w gwinta jest niemożliwa.
Nie zauważyłem żadnych wspólnych cech tych zawieszeń, wydaje się że to zależy od kaprysu gry, a to na początku, a to pod koniec, nie ma reguły, poza tą że zwiecha nastąpi.
Proszę, jeżeli coś Wam przychodzi na myśl to napiszcie będę wdzięczny, szczególnie że idea tej karcianki strasznie mi się podoba.

Trochę szczegółów:
Wersja pudełkowa PC ver 1.4 raz reinstalowana
System - Windows 7 64bit
Płyta główna - Asus p7p55d-e
RAM - 8Ghz
Karta graficzna - Zotac GeForce GTX 770 amp!Edition <--- taktowanie zmniejszone o 100Hz
Procesor - Intel Core i5 760 4x2,8 Ghz
Zasilacz - Chieftec 650W

Hmm chyba tyle.
Z góry dziękuje za samo przebrnięcie przez tego posta.
 
Top Bottom