Gwint nie działa

+
Jak wyżej włączam gwinta i gra się loaduje w nieskończoność i nigdy nie wchodzi do menu. Co mogę zrobić bo na support cd red ne ma co liczyć bo zawsze sobie w kuki lecą i sam muszę szukać rozwiązań.

Ps wczoraj wszystko działało normalnie.
 
Potwierdzam, u mnie to samo... wczoraj wszystko było w porządku, a dziś po aktualizacji GOG-a gra ładuje się w nieskończoność bez żadnego komunikatu o błędzie.

P.S. Pogrzebałem w folderze: AppData\LocalFlow\CDProjectRED\Gwent i widzę, że w plikach GwentClient są następujące errory (ostatni jest critical):

"Init error Galaxy.Api.GalaxyInstance+RuntimeError: Failed to read path"

"Critical error while processing network update System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object."

Czyli tak jakby gra jakoś nie mogła się połączyć z GOG Galaxy. Nie wiem czy to w czymś pomoże, ale uznałem, że nie zaszkodzi wrzucić tu tej informacji.
 
Last edited:
Dokładnie mam to samo widzę tylko Radowida i wieczne wczytywanie chciałbym nakreślić że miałem wczoraj aktualizacje Windowsa wiec może to przez to ? próbowałem wszystkich rzeczy do naprawy reinstal,reset,usuwanie plików z %userprofile%\AppData\LocalLow\CDProjektRED\Gwent\ , uruchom win 7 jako administrator naprawa itp .
 

Lexor

Forum veteran
@Regnarson @MichalG666 @matej19927 - specjalnie dla Was przed chwilą sprawdziłem u siebie i Gwint działa.
Miałem aktualizację klienta Galaxy, obecna jego wersja u mnie to 1.2.63.

Po aktualizacji plik GalaxyUpdater.exe będący w katalogu "prefetch" zaczął domagać się uprawnień od mojego FW. W opcjach FW widzę, że wcześniej już ustawiałem uprawnienia dla tego pliku, ale działającego z katalogu "temp". Ja mu owe uprawnienia ponownie ustawiłem, może Wasz FW go blokuje i o to chodzi.
 
Last edited:
U mnie zadziałało Uruchomienie jako administrator tylko trzeba pamiętać ze trzeba to zrobić w głównym folderze gry i laucher goga a nie skróty na pulpicie troszke przemieli i powinno odpalic ale też dodałem goga i gwenta do FW
 
U mnie dodanie GOG-a i GWINT-a do FW nic nie dawało, wyłaczyłem nawet FW i nadal nic, natomiast po przeinstalowaniu gry udało mi się wejść po kliknięciu w skrót (uruchamiając grę jako administrator) :D tzn. gdy próbuję odpalić GWINT-a z widoku GOG-a, to nadal się mieli na ekranie Radowida... a gdy wejdę do gry bezpośrednio przez skrót to wchodzi, ciekawe... ;)

Tak czy inaczej cieszę się, że się udało, choć tak do końca nie wiem co w tej sytuacji akurat pomogło.
 
Lexor ty chyba nie rozumiesz. Oni mają to naprawić szybciutko i dobrze a nie że użytkownik ma odtańczyć taniec deszczu trzy razy obrócić się przed kompem usiąść wstać i usiać i dopiero odpalić grę by działała. Po aktualizacji mój fr zapytał czy pozwalam na adostęp dla gg i gwinta i dwa razy wybrałem tak a mimo to wciąż gra pokazuje mi wielki środkowy palec i ma wywalone tak jak i cały zespół supportu Redów.
 
Last edited by a moderator:

Lexor

Forum veteran
@Regnarson: to Ty nie rozumiesz. Gdybym wierzył w to, że na tym forum otrzymasz jakąś profesjonalną pomoc od CDPR to bym nawet nie odpisywał. Niestety CDPR obecnie traktuje Gwinta jedynie jak pole treningowe i wyżymaczkę do pieniędzy, a jedyne na czym im zależy to to, żebyś coś kupił w sklepie. To, że gra ma błędy zupełnie ich nie obchodzi - świadczą o tym przykłady błędów, które istniały przez wiele miesięcy lub istnieją od wielu miesięcy. Smutna prawda.
 
Co to jest to FW? To co mam zrobić żeby zadziałało, bo nie wiele z tego co napisaliście potrafię odszyfrować.
 

Lexor

Forum veteran
A to już zależy od FW, jak masz taki jak ja (Jetico Personal Firewall) to Ci napiszę, na innych się nie znam.
 
ja nawet nie wiem czy jakiś mam...kiedyś miałem jakąś ikonke na dole po prawej, ale teraz nic nie widzę. Ostatnio resetowałem system, więc jeśli coś się nie nagrało z urzędu to chyba nie mam żadnego FW.
 
Ciekawe od czego to zależy bo u mnie aktualizacja przebiegła bez najmniejszych zgrzytów. Nic nie musiałem robić. Nie mam dodatkowego FW, tylko Defender.
 
Mam zaznaczone, że Gwint ma zezwolenie ...czyli to raczej nie to. OK..poszukam może jakoś się uda, a jak nie to poczekam aż naprawią.
 

Lexor

Forum veteran
Mam zaznaczone, że Gwint ma zezwolenie ...czyli to raczej nie to. OK..poszukam może jakoś się uda, a jak nie to poczekam aż naprawią.
Nie wiem jak to tam zaznaczasz, ale na początku na moim FW musiałem ponadawać więcej niż jedno zezwolenie, bo Gwint potrzebuje Galaxy by zadziałał, a Galaxy to u mnie siedem różnych plików, którym musiałem ponadawać uprawnienia. Teraz, po aktualizacji, jak napisałem wcześniej, musiałem uaktualnić jedno z nich.
 

Lexor

Forum veteran
Może więc FW nie wie co z nim zrobić, GOG się przez to nie łączy, a Gwint nie działa.
 
Top Bottom