Hotfix 1.05 — lista zmian

+
A postacie w barach dalej jedzą niewidzialne jedzenie. Jezu, jak mnie to wybija z immersji. No nic, poczekam na ten duży, styczniowy patch. W międzyczasie sobie pogram w Pillarsy i Vallhale. :shrug:
 
W trakcie jazdy u góry na krótko pokazuje się znaczek Autosave'a w 1.04 też to było tylko nie zwróciłeś na to uwagi.
Każdy jest teraz przewrażliwiony i szuka błędów :)
O spoko, ale wcześniej nie przycinalo jazdy, a teraz na krótko moment zawiesza rozgrywkę, jakby zapisywanie (jak mówisz że to ta ikonka) miało wyższy priorytet od rozrywki

Edit: oczywiście gierka jest super, trochę taki wiedźmin na sterydach 😁 ale ewidentnie zabrakło czasu na testy lub były one przeprowadzane na osobnych częściach gry, z mniejszym skupieniem się na integracji tych elementów.

Edit2: zastanawia mnie czy optymalizacja dla procesorów AMD nie miała złego wpływu na rozgrywkę na GeForce now która używają Nvidia Tesla T10 i cpu Intel CC150
 
Last edited:
"Usunięto plik memory_pool_budgets.csv, który nie był połączony z finalną wersją gry i nie miał na nią wpływu"

Serio? jakoś jak pozmieniałem wartości które tam były pod moje podzespoły to CP chodził mi stabilnie na 45FPS nawet podczas walki dynamicznej, dziś po aktualizacji mam tak jak przed MOIMI zmianami ledwo 32FPS, a ci twierdzą i mówią że mam PLACEBO????? No chyba kogoś tu powaliło
 
Właśnie znalazłem na cmentarzu tekst, jaki Rutger Hauer powiedział na końcu w oryginalnym Łowcy Androidów :)
 
"Usunięto plik memory_pool_budgets.csv, który nie był połączony z finalną wersją gry i nie miał na nią wpływu"

Serio? jakoś jak pozmieniałem wartości które tam były pod moje podzespoły to CP chodził mi stabilnie na 45FPS nawet podczas walki dynamicznej, dziś po aktualizacji mam tak jak przed MOIMI zmianami ledwo 32FPS, a ci twierdzą i mówią że mam PLACEBO????? No chyba kogoś tu powaliło
Masz może procesor Intela? Tak z ciekawości pytam, bo optymalizacja poszła na AMD więc ciekawi mnie czy rykoszetem nie dostał Intel.
 
Dziwi mnie, że pomyjowylewacze mają jeszcze chęć głośnego krzyczenia swoich zdań jeśli dostali możliwość zwrotu towaru i pieniędzy. Nie podoba się? Zwróć, odbierz kasę i do widzenia.

Jasne, gra ma pełno błędów, ale co z tego skoro widać ile pracy i serca zostało w nią włożone? Założę się, że dzięki współpracy REDów z graczami wspólnie wyszlifują to dzieło. Właśnie z tego powodu należy się poszanowanie czyjejś pracy poprzez zachowanie kultury. Coś jest źle? Powiedz, podziel się, ale nie napędzaj sztucznie nahajpowanego hejtu, który jest popularny bo się "klika" i ludzie łykają ten haczyk nakręcając się.

Ja osobiście chciałbym podziękować za stworzenie tak wciągającej i inspirującej gry, doceniam pracę ludzi, którzy przyczynili się do produkcji Cyberpunka.
Trzymam kciuki i wielkie dzięki!

Co mogę więcej napisać.....chyba tylko tyle że przyłączam się do życzeń :) Powodzenia redzi (y)
 
ten pach, dla mnie działa tragiczne z soft crash raz na 2-4h, zmieniło sie w hard crash co 20-30min, kompletnie restartuje mi system. tu macie dixdig, i confing.. mogę dodać save gry ale to jak zapytacie o niego.
Post automatically merged:


Post automatically merged:

oj cos *.jaon nie chce sie załączyć...
 

Attachments

  • DxDiag.txt
    136.6 KB · Views: 73
  • UserSettings.zip
    4.2 KB · Views: 39
Drodzy Państwo. Za dużo tych wątków. Z grubsza szukając nie znalazłem podobnego tematu... Dlatego piszę tutaj... Z góry przepraszam jeśli już ktoś zgłaszał ten problem a ja tego nie znalazłem.
Czy ktoś ma też tak, że przy zmienianiu broni scrollem czasami broń sama zaczyna strzelać? Przeglądam bronie jakie mam dodane do ekwipunku idąc ulicą i nagle przy przewijaniu broni któraś zaczyna sama strzelać chociaż nic się nie dzieje. Ludzie nagle uciekają, a ja czuję się jak jakiś psychol którego ktoś zhakował :) . Strasznie upierdliwa sprawa. Pozdrawiam.
 
ten pach, dla mnie działa tragiczne z soft crash raz na 2-4h, zmieniło sie w hard crash co 20-30min, kompletnie restartuje mi system. tu macie dixdig, i confing.. mogę dodać save gry ale to jak zapytacie o niego.
Post automatically merged:


Post automatically merged:

oj cos *.jaon nie chce sie załączyć...
Gorący apel do ciebie i wszystkich użytkowników forum.

Drodzy gracze, pomóżmy programistom w szybszym łataniu gry, aby grało nam się lepiej.
Jeśli gra wywali, to dołączcie do zgłoszenia pliki, które znajdziecie w:
C:\Użytkownicy\twoja_nazwa_użytkownika\AppData\Local\REDEngine\ReportQueue
Pliki można spakować do .zip i dodać do zgłoszeń.

Gra zawiesza się przy starcie / Błąd - Cyberpunk 2077 wypłaszczył się

Gra się zawiesza

Gra się nie uruchamia

Można też skorzystać z pliku CrashReporter.exe
który znajdziecie w: główny_folder_gry\bin\x64\CrashReporter
wystarczy dwukrotnie kliknąć na wspomnianym pliku
 
To jest niesamowite... już nawet nie liczę ile godzin aktualizacja wisi na 92%.. I po co nowy sprzęt, jak tyle to się kisi. Próbowałem chyba wszystkiego co znalazłem w necie. Czy jest tu ktoś kto, czekał tak samo długo jak ja?

Aktualizacja została pobrana w miarę szybko, ale od 6 godzin, jest dalej komunikat na GOG, że "dodawanie aktualizacji".. dysk SSD jbc. Mam ochotę oddać grę, tylko dlatego, że jestem wkurzony. Na steam/EGS nigdy nie miałem takich numerów z aktualizacjami - małymi czy dużymi. Nie dość, że CDR oberwało, gra oberwała, to teraz jeszcze GOG się ustawia w kolejce...
 
Gorący apel do ciebie i wszystkich użytkowników forum.

Drodzy gracze, pomóżmy programistom w szybszym łataniu gry, aby grało nam się lepiej.
Jeśli gra wywali, to dołączcie do zgłoszenia pliki, które znajdziecie w:
C:\Użytkownicy\twoja_nazwa_użytkownika\AppData\Local\REDEngine\ReportQueue
Pliki można spakować do .zip i dodać do zgłoszeń.

Gra zawiesza się przy starcie / Błąd - Cyberpunk 2077 wypłaszczył się

Gra się zawiesza

Gra się nie uruchamia

Można też skorzystać z pliku CrashReporter.exe
który znajdziecie w: główny_folder_gry\bin\x64\CrashReporter
wystarczy dwukrotnie kliknąć na wspomnianym pliku

ten link zadziała dla każdego.... "Windows + r" na klawiaturze" wklej poniższe i tam wylądujesz w folderze wskazanym przez _Patrol

%LOCALAPPDATA%\REDEngine\ReportQueue
 
Last edited:
Mi ani razu jeszcze nie wywaliło gry ale to może dlatego że mam najnowszą wersję windows 10 20H2 19042.685.

Jeśli chcesz sprawdzić wersję systemu to wyszukaj winver.exe i sprawdź wersję systemu.

Z tego co wiem CDR informował, że gra chodzi najlepiej na najnowszej wersji systemu.
 
ok jestem na 19041..sprawdzimy gdzie jest mój update :p (zanim odpowiesz wiem gdzie go znaleźć)
"Or select the Start button, and then go to Settings > Update & Security > Windows Update . "
Post automatically merged:

no nic czekam na 1.06
 
Last edited:
no nic czekam na 1.06
Aktualizacja nic nie dała czy nie widzisz aktualizacji?
edit
mam na myśli aktualizację systemu

(...)
Z tego co wiem CDR informował, że gra chodzi najlepiej na najnowszej wersji systemu.
Jakiś czas temu pomogłem jednemu z użytkowników między innymi podpowiadając aktualizację systemu do wersji 20H2.
Zauważył znaczną poprawę również w wydajności sprzętu do grania.
 
Hej mieliście tak ze grając na tym nowym Patchu 1.05 parę godzin i fpsy powoli spadały a po restarcie znowu fpsy były w normie tak pograłem około 3h i stopniowo klatki spadały ?
 
aktualizacja systemu systemu (windowa do 19042 ) wiem ze jestem wyjątkiem 3 monitory i raytracing(2080ti), ale jak wyżej ten pach zabił grę dla mnie
ja daje tylko info dxinfo tu nie działa.. miejmy nadzieje ze naprawią,
 
aktualizacja systemu systemu (windowa do 19042 ) wiem ze jestem wyjątkiem 3 monitory i raytracing(2080ti), ale jak wyżej ten pach zabił grę dla mnie
ja daje tylko info dxinfo tu nie działa.. miejmy nadzieje ze naprawią,

Hmm no to nie wiem, ja mam gtx 1080 i używam takich ustawień w grze jakie mi Nvidia Geforce Experience ustawia.


Hej mieliście tak ze grając na tym nowym Patchu 1.05 parę godzin i fpsy powoli spadały a po restarcie znowu fpsy były w normie tak pograłem około 3h i stopniowo klatki spadały ?

Tak, doświadczam takiego spadku ale mi się wydaje, że lokacja ma tutaj znaczenie, więcej/mniej ludności.
 
Naprawiono błąd, wskutek którego wizerunek Delamaina wyświetlał się ponad aktualnym rozmówcą w trakcie rozmów telefonicznych.

Nadal od misji pobocznej z Delamainem gdzie szuka się jego aut filtr psującej się kamery występuje u prawie wszystkich rozmówców podczas rozmów telefonicznych np.: Podczas rozmowy z Judy w tle widać Delamaina i cały obraz wygląda jak podczas rozmowy z jednym z samochodów do odszukania.
 
windows 7 64-bit gtx 1070 intel i5-4570 8gb ramu hdd sterowniki nvidia game ready 460.89
lustra crashuja gre prawie za kazdym razem, okazyjnie po usunieciu pliku UserSettings.json uda sie dotrwac do konca custcenki, niewazne na jakich ustawieniach w 90% podejsc gra crashuje za kazdym razem jak pojawi sie lustrzane odbicie na ekranie. od hotfixa 1.05 zaczelo tez freezowac caly pc, tak w skrocie fajnie by bylo moc zaczac k i e d y s grac na nowym savie
 
Top Bottom