Hotfix 1.05 — lista zmian

+
Nie wiem czy REDzi czytają tu komentarze, ani czy zgłaszany był ten błąd, ale chciałbym napisać, że na wersji PS5 (nie wiem jak na innych konsolach) po misji Pasażer do końca gry w prawym dolnym rogu wyświetla się sterowanie działka w samochodzie Panam, pozdrawiam.
Bardzo konstrutywna wypowiedź ;)
W tej chwili nie ma to już większego znaczenia(a biorąc pod uwagę mega profesjonalną politykę zwrotów, przynajmniej robi minimum tego co powinien zrobić). Jak już mówiłem - mleko się rozlało. Hejt na to jak gra została wydana całkowicie rozumiem, ale bulwersy na hotfixy już nie.
Zarząd robi co musi w sytuacji do której doprowadził tenże zarząd.
 
[PC] Moje spostrzeżenia:
Kiedy poprawicie/naprawicie bugi, model jazdy, zwalnianie pojazdów AI w zakrętach praktycznie do zera, zatrzymywanie pojazdów przy dojechaniu w pobliżu questa (np. misja w barze Lizzy, podjeżdżam od drugiej strony, na parking.. nawet na parking wjechać nie mogłem, bo pojazd się zatrzymał i nie chciał jechać dalej...) , napis przy wyjeździe z NC na kontroli na poprawny zamiast "NIGTH CITY", przy misji Czempion Animalsów, przy przegranej, freezuje gracza (działa tylko rozglądanie się i wejście do menu), bardzo opóźnioną zmianę kamery w pojeździe z 1 os. do 3 os. (czsami nawet po kilka razy trzeba wcisnąć klawisz, żeby zmienić kamere, co i tak nie pomaga, nieraz po 20 sekundach się zmieni...), ruch uliczny poza miastem praktycznie żaden, znikający lub zawieszający się hud (np podniosłem broń, ale okienko zostało i dopóki nie zapiszę i nie wczytam save, okienko będzie cały czas)
Nie krytykuje, bardzo popieram pracę Red'ów i mam nadzieję, że po kilku patch'ach będzie zdecydowanie lepiej :):sneaky:
 
Last edited:
po aktualizacji wraca problem z brakiem obsługi AVX
  • Usunięto wykorzystanie instrukcji AVX, dzięki czemu gra nie będzie się już zawieszała pod koniec prologu na procesorach nie posiadających obsługi AVX.
jakby to ująć... nie usunięto. wywala grę po wczytaniu save'a. Działa bez problemu po zmianie "55 48 81 ec a0 00 00 00 0f 29 70 e8" na "c3 48 81 ec a0 00 00 00 0f 29 70 e8". poprzez edycje pliku .exe(instrukcja na forum)
 
po aktualizacji wraca problem z brakiem obsługi AVX
  • Usunięto wykorzystanie instrukcji AVX, dzięki czemu gra nie będzie się już zawieszała pod koniec prologu na procesorach nie posiadających obsługi AVX.
jakby to ująć... nie usunięto. wywala grę po wczytaniu save'a. Działa bez problemu po zmianie "55 48 81 ec a0 00 00 00 0f 29 70 e8" na "c3 48 81 ec a0 00 00 00 0f 29 70 e8". poprzez edycje pliku .exe(instrukcja na forum)

Hmm..skąd takie info? Z tego co widzę, na GOG nie ma jeszcze do pobrania patcha dla PC.
 
Moi drodzy, Redzi zapowiedzieli tę grę 8,5(!) roku temu. Myślicie, że teraz w 9 dni wyeliminują wszystkie błędy i glitche? :)

Gram na GTX 1070/i9-9900K/32GB RAM, na razie poza drobiazgami, nie natknąłem się na większe problemy. Z premierą na PS4/XONE się pospieszyli (a może w ogóle nie powinno jej być), ale na PC wygląda to (jak na możliwości mojej karty) dobrze. Minie trochę czasu i wszystko dopracują i będzie GoTY.
 
A nie pamiętajcie jak z WIedźminem 3 były jeszcze problemy? Nawet 3-4 miesiące po premierze? Po tym czasie tytuł zyskał miano gry roku, najwięcej tytułów gier roku w historii gier i w konsekwencji, uważaną przez wielu, najlepszą grą wszechczasów? Rozumiem że zjebali bo tego nie da się ukryć, ale na spokojnie, po co ta cała szopka polaka cebulaka i te całe proźby o zwrot pieniędzy. Szkoda wam tych 200zł teraz? A za pół roku znowu kupicie tę samą grę, tylko że 50zł taniej, bo taniej, bo te 200zł AKURAT teraz mi się przyda. Wiem że teraz pominąłem część ludzi dla których 200zł za nową gre to dużo, ale robota jaką włożyli i dalej wkłada CDP jest warta dopłaty tych 5-6 dych.
 
Mi też właśnie 9 GB pobiera.
 

Attachments

  • Zrzut ekranu (116).png
    Zrzut ekranu (116).png
    350.8 KB · Views: 88
PS4PRO

Tak jak pisałem wcześniej, zainstalowałem, i pograłem. Napisaliście że poprawiono wiele rzeczy w zadaniach i chwała wam za to ale nic a nic się nie zmieniło w sandboxowej części gry. Policja się teleportuje za plecami nawet jak się stoi w jedynych drzwiach pokoju, pojazdy potrafią się zmaterializować przed nami kołami do góry, auta do kupienia są zabetonowane kołami pod ziemią, najprostsza optymalizacja grafiki to render 15 tak samo ubranych ludzi i 10 takich samych aut... Dzisiaj już po aktualizacji dwa razy wpadłem pod mapę. Dzwon jadąc szybko motorem... Jak czytam że ktoś zrobił 80 czy 100 godzin to podziwiam...
 
Coś czuję że crashy mi to nie naprawi i tak, ale propsy że w ogóle udało wam się to przed północą wypuścić.
 
Top Bottom