Hotfix 6.1.1

+
Dzisiaj zaliczałem w księdze nagród drzewko Aelirenn i na etapie zaliczania Ukończ rozgrywki (4) w dowolnym trybie online na jednym urządzeniu osiągnąłem 2 zaliczone rozgrywki. Pzesiadając się na inne urządzenie mam zgadnijcie ile ... całe 0 .... i dodatkowo zauważyłem z ten quest zalicza tylko w grze sezonowej.
Nie pozostaje nic innego tylko posłuchać Mikromusic - Niemiłość. CD ProjektRed liczę na Was i cierpliwie czekam na kolejny Hotfix. ;)
 

Lexor

Forum veteran
18/14 ???

 
@Alicja. Czy wiadomo może jak wygląda sprawa w kwestii kontraktów "nietypowa przyjaźń" oraz "kompan doskonały" w każdym jest po 72 zadania pakiet standardowy i premium ale z kalkulacji po 3 zadania na tydzień a event ma trwać 12 tygodni nie ma jak zrobić z tego 72 zadań chyba ze te zadania będą jeszcze po evencie o czym nie wiemy można prosić o stanowisko w tej sprawie ?
 
Po co wypuszczasz premierę gry, jak za tydzień znowu trzeba całą ściągać. Czekam teraz na żonę, mam czas pograć i tylko na darmo 6GB straciłem,bo po ściągnięciu gry nie następuje instalacja tylko kasuje się i znowu trzeba pobrać całą grę. A jeszcze hotfixa nie ma na Androida, to też całą grę trzeba ściągnąć jak wyjdzie ?


Pierwsze wrażenie było dobre, ale jak zwykle jak dom z kart się sypie przez takie błędy. Masa błędów jakie teraz natrafiłem i nie tyko ja z komentarzy widać jest samobojczym sabotażem =]
Najwyraźniej masz za mało miejsca na telefonie, spróbuj coś skasować i wtedy zacznij pobieranie. Ja też tak miałem i to nie tylko z gwintem.
 

Lexor

Forum veteran
Też tak wczoraj miałem, dziś jeszcze nie sprawdzałem. A w ogóle zresetowała ci się wcześniej ta liczba dziennych koron, bo mi nie?
W sumie to już nie wiem jak to działa, bo przed chwilą zalogowałem się ponownie do gry i teraz widzę 14/14, więc... :shrug:
 
Najwyraźniej masz za mało miejsca na telefonie, spróbuj coś skasować i wtedy zacznij pobieranie. Ja też tak miałem i to nie tylko z gwintem.
4GB wolne, poczekam jak będą już małe patche, bo teraz co patch trzeba ściągać całą grę =]
Post automatically merged:

A to jest błąd ? Czy ja gdzieś nie kliknąłem jeszcze ? Bo taki fajny awatar jest, a go nie mam w kolekcji widzę =]

Gwint1.jpg
Gwint2.jpg
 

Lexor

Forum veteran
O Aelirenn chodzi, wszystko mam zrobione 40/40, a 39 mam otworzyłem wszystkie skrzynie i nie mam jej Avatara
No to Ci tłumaczę, że nie masz zrobionego zadania (pucharu) - masz 39/40 (a nie 40/40) więc nie masz jej awatara.
 
Rzeczywiście :D 1 dziennie zadanie muszę ukończyć. Nigdy nie robię tych zadań, jedynie jak coś ciekawego jest do wygrania =]
 
W sumie to już nie wiem jak to działa, bo przed chwilą zalogowałem się ponownie do gry i teraz widzę 14/14, więc... :shrug:

Wydaje mi się, że po zagraniu jednego meczu klasycznego lub sezonowego, wyjściu z gry i ponownemu zalogowaniu, ten licznik się "prawidłowo" resetuje. Ktoś już chyba o tym wspominał gdzieś na forum, choć nie wiem czy to jest pewna reguła.

Może czasem się tak dzieje, a czasem nie... ;)
 
"Quests are not lost or removed until the end of the journey. This means if you join in the last week, you will have access free quest chain of 36 quests and an extended quest chain of 36 quests to progress but you will begin with the first quest. (total of 72 quests)."
 
4GB wolne, poczekam jak będą już małe patche, bo teraz co patch trzeba ściągać całą grę =]
Post automatically merged:

A to jest błąd ? Czy ja gdzieś nie kliknąłem jeszcze ? Bo taki fajny awatar jest, a go nie mam w kolekcji widzę =]

View attachment 11035541View attachment 11035544
Mam pytanie, jak zaliczyłeś Puchar w prawym górnym rogu tego drzewka? Wygrywając czy rozgrywając tylko 4 partie online? Pisałem o tym błędzie powyżej a widzę, że masz ten Puchar zaliczony?
 

Lexor

Forum veteran
Mam pytanie, jak zaliczyłeś Puchar w prawym górnym rogu tego drzewka? Wygrywając czy rozgrywając tylko 4 partie online? Pisałem o tym błędzie powyżej a widzę, że masz ten Puchar zaliczony?
Pewnie zrobił to rok temu, gdy błędu jeszcze nie było.
 

Lexor

Forum veteran
Zwoje w drzewku Idy powinny dawać złoto prawda ?
Po kupieniu jednego nie dostałem absolutnie nic.
No faktycznie - wcześniej nie zwróciłem na to uwagi, ale teraz popatrzyłem na screeny i złota też nie dostałem ze zwojów.
Ech, kolejna rzecz do napisania do supportu... no masakra ile jest tych błędów. :giveup:
 
Top Bottom