Ifrit przedstawia - Geralt się żeni!

+
Cóż...jak zdołałem przeczytać Ifrit już pracuje nad bugiem walki na pięści a dlaczego tak jest, że za pierwszym razem w rozmowie z którymś z krasnoludów nic się nie stało a po p[onownym przejściu tego momentu uaktywniła się cutscena z Driadą, Shani i Addą?
 
Czym można się zregenerować? Gram na hardzie, po "walce" z Lambertem nie mam 3/4 HP. Jak przychodzi do walki z Rybakiem to trzy hity i po mnie...
 
czesio2504 said:
Czym można się zregenerować? Gram na hardzie, po "walce" z Lambertem nie mam 3/4 HP. Jak przychodzi do walki z Rybakiem to trzy hity i po mnie...
Generalnie walka na pięści w ER jest nie do przejścia sposobem "na taran". Trzeba stosować taktykę "cios-unik"A zregenerować można przy palenisku.
 
Bardzo dobre cut-scenki, niezłe dialogi i ten lekki, pogodny klimat ! Jak na kilka tygodni pracy nad modem to jest mistrzostwo świata. Było parę bugów: - jeden z gości śpiący na łóżku na samej głowie, pewnie trzeba dostawić AP-ka przed łóżkiem zamiast użyć placeable'a, sam miałem niedawno z tym problem, - jadący przez całą salę w animacji T_Pose jeden z wiedźminów, - raz po medytacji gra zaczęła cały czas wchodzić w tryb cutscenek, tak mniej więcej co 2 sekundy, a jak z niego wyszła, wszystko było w tonacji zielonej. Pomimo tych drobnych błędów, bardzo sympatyczna przygoda i mam nadzieję, że ją rozbudujecie.Świetna robota.
 
mlody89 said:
A jesli idzie o Lamberta to za każdym razem z nim przegrywałem, a mimo to kończyłem moda więc wygrać trzeba tylko z Królem Rybakiem
Czyli jest tylko jedno podejście? Ja walczyłem z Rybakiem po walce z Lambertem, miałem bo ja wiem... 10% życia? A do tego w trybie trudnym grałem ;D. Pod koniec już mi zabrakło wytrzymałości, więc ledwo... ledwo...Mod na pewno przejdę kiedyś jeszcze raz, a jeżeli będzie z głosem - tym lepiej :).
 
Mod naprawdę zacny. Pomijając kilka ciekawych błędów(czesto jest tak, że rozpoczyna się dialog i kończy niemal w tej samej chwili(nie pada żadna kwestia)potem automatycznie się wznawia i rozmowa toczy się normalnie.)Poza tym jak już ktoś pisał przydałyby się wpisy w dzienniku.Aha, jeszcze jedno-czemu nie było zajazdu z podgrodzia?
 
Naprawde musze przyznac, ze bardzo sie ciesze - przygoda Ifrita jest po prostu swietnie ocenianaChoc wlasciwie czemu sie dziwic - dialogi same sie bronia ;DJeszcze raz GRATULUJE!!!
 
Aronix said:
ladny motyw z władcą pierścieni:D
Motywy z Władcą Pierścieni są boskie :D. Granfaf wymiata :p, a szczególnie jego tekst (,, W krainie Morda gdzie zaległy cienie" ) i odpowiedź Geralta (,, eee. mnie też miło cię poznać" ) PS: Mam nadzieję, że dobrze zacytowałem ;)
 
Ja tylko dodam, że cały team serdecznie dziękuje za wszystkie oceny - te mniej lub bardziej pochlebne. Jest to dla nas super prezent z waszej strony i po czymś takim naprawdę chce się dla was coś robić ;) W formie prezentu, już niedługo kolejne informacje na temat opiewanego "Project IFRIT". Już teraz mogę powiedzieć jedno - będzie się działo :D
 
WitamMam problem! Gdy ładuję przygodę (wesele czy sztywną atmosferę) po wyborze poziomu trudności i rodzaju sterowania wyskakuje mi błąd że nie znaleziono pliku zapisu bądź jest on uszkodzony ! Co mam robić wszystko działa tylko nie to. Załadowałem pliki do folderów tak jak w instrukcji dla informacji to z windows vista korzystam? Pomocy bardzo chcę pograć w nowe wątki!!!
 
bartorex1995 said:
heheheheheheheheheh nie moge uwierzyc geralt i ślub? komiczne :dead:
Po pierwsze - witamy na forum :)Po drugie - nie musisz pisać boldem, poza tym to Twój drugi post na tym forum i drugi niewnoszący nic do dyskusji...
 
Redzi,wielki szacunek dla was i tak dalej...przeszedłem na samym początku Wiedżmina a pużniej 2 dodatki...."WESELE" zaczołem ale bez głosu to nie jest to samo,to się tyczy innych przygód...czekam na ich poprawienie,wiem że to zrobicie...narazie nie gram w nie bo nie ma sensu..."Cena Neutralności" i "Efekt Uboczny" są OK...Szacunek wielki dla was za to co i tak zrobiliście...P.S:Mój Wiedżmin stoi na honorowym miejscu na biurku...
 
Zabor said:
Redzi,wielki szacunek dla was i tak dalej...przeszedłem na samym początku Wiedżmina a pużniej 2 dodatki...."WESELE" zaczołem ale bez głosu to nie jest to samo,to się tyczy innych przygód...czekam na ich poprawienie,wiem że to zrobicie...narazie nie gram w nie bo nie ma sensu..."Cena Neutralności" i "Efekt Uboczny" są OK...Szacunek wielki dla was za to co i tak zrobiliście...P.S:Mój Wiedżmin stoi na honorowym miejscu na biurku...
Gwoli ścisłości, Wesele to mod stworzony przez IFRIT team nie CDPR (ale przy ich wielkiej i nieocenionej pomocy :p). Na głosy nie mogliśmy sobie pozwolić z prostych względów - nie mamy profesjonalnego studia nagrań, cała grupa zajmuje się tym hobbystycznie. Ale może już niedługo... ;) Kto wie, co przyniesie poprawiona wersja Wesela ;)
Zabor said:
Gdzie dokładnie wklejic 1 plik wkleijłem go do wiedźmin/data i nic
Wszystko jest w instrukcji, w pierwszym poście tego tematu. Pozdrawiam ;)
 
Top Bottom