Informacja o zamówieniach przedpremierowych złożonych u CDP Sp. z o.o.

+
Co więcej, CDP wydaje się nic nie wiedzieć na temat przejęcia odpowiedzialności przez inna firmę i odsyła do syndyka w razie dalszych pytań. GG.

Pięknie CDPR zarządza zasobami i bazą fanów którzy w dobrej wierze kupili od nich bezpośrednio:
Capture.PNG
 
Ech, znając moje szczęście to moja edycja kolekcjonerska pójdzie się szczekać. A cieszyłem się jak głupi, że jeszcze w Polsce udało mi się jedna zamówić.
Zamówienia na edycje kolekcjonerską złożone za pośrednictwem cdp.pl ma zrealizować CD PROJEKT RED, to samo tyczy się zamówień na edycje standardową - wszystkie zamówienia złożone przed rozpoczęciem przez firmę współpracy z Cenegą przejęli REDzi.
 
Zamówienia na edycje kolekcjonerską złożone za pośrednictwem cdp.pl ma zrealizować CD PROJEKT RED, to samo tyczy się zamówień na edycje standardową - wszystkie zamówienia złożone przed rozpoczęciem przez firmę współpracy z Cenegą przejęli REDzi.

A więc kiedy REDzi łaskawie odezwą się do klienta z jakimkolwiek potwierdzeniem, że to ma miejsce i ich imienna kopia jest bezpieczna, w ramach czego oto nowe potwierdzenie? Jak na razie sądownictwo i poczta papierowa ich wyprzedza, a nie są to instytucje słynące z obsługi klienta.
 
Zamówienia na edycje kolekcjonerską złożone za pośrednictwem cdp.pl ma zrealizować CD PROJEKT RED, to samo tyczy się zamówień na edycje standardową - wszystkie zamówienia złożone przed rozpoczęciem przez firmę współpracy z Cenegą przejęli REDzi.
No ale jak to się ma do pism od syndyka CDP, które ludzie otrzymują?
 
A więc kiedy REDzi łaskawie odezwą się do klienta z jakimkolwiek potwierdzeniem, że to ma miejsce i ich imienna kopia jest bezpieczna, w ramach czego oto nowe potwierdzenie? Jak na razie sądownictwo i poczta papierowa ich wyprzedza, a nie są to instytucje słynące z obsługi klienta.
No ale jak to się ma do pism od syndyka CDP, które ludzie otrzymują?
Nie wiem, więc nie odpowiem.
Wiem natomiast, że przedstawiciele studia wypowiadali się na ten temat między innymi w tym temacie, więc pytania można kierować do ich supportu, albo bezpośrednio do liderów działu community.
 
Ja tam odpisuje na to pismo. Odzyskam kasę będzie fajnie. A jak nie to szkoda.
a masz może wzór jak takie zgłoszenie ma być wypełnione ?

Dzwoniłem do syndyka i powiedzieli że wypełnione zgłoszenie z potwierdzeniem zapłaty ma byc wysłane do 'Masy upadłościowej" do sądu ...
 
a masz może wzór jak takie zgłoszenie ma być wypełnione ?

Dzwoniłem do syndyka i powiedzieli że wypełnione zgłoszenie z potwierdzeniem zapłaty ma byc wysłane do 'Masy upadłościowej" do sądu ...

Jutro mam jakiegoś prawnika/radce rawnego za dormo wmieście, jak wyełnie wnosek wkleje tu. ;0
 
Zamówienia na edycje kolekcjonerską złożone za pośrednictwem cdp.pl ma zrealizować CD PROJEKT RED, to samo tyczy się zamówień na edycje standardową - wszystkie zamówienia złożone przed rozpoczęciem przez firmę współpracy z Cenegą przejęli REDzi.

Czy ja już nie mogę spokojnie, jak prawdziwy Polak-Cebulak, pomarudzić i pouprawiać czarnowidztwo, żeby zaraz jakaś pomocna dusza nie przyleciała rozwiewać moich wątpliwości? Ech, co za ludzie... :D

A poważnie: wiem, że taką informację podał CDPR. Mimo wszystko odczuwam lekki niepokój co do przyszłości tego zamówienia, bo zawsze CDPR może powiedzieć, ze sorry, może mi najwyżej oddać pieniądze. A co mi po pieniądzach, skoro kolekcjonerki nigdzie już nie kupię?
 
Jutro mam jakiegoś prawnika/radce rawnego za dormo wmieście, jak wyełnie wnosek wkleje tu. ;0
Daj znać, czego się dowiedziałeś, bo coś czuję, że CDPR ma w poważaniu temat skoro nikt związany bezpośrednio z tematem się do nas nie odezwał ani tu, ani na maila.
 
Wiem natomiast, że przedstawiciele studia wypowiadali się na ten temat między innymi w tym temacie, więc pytania można kierować do ich supportu, albo bezpośrednio do liderów działu community.
Tak też zrobiłam, co nie zmienia faktu, że niepoważnie jest taką informację wrzucić tylko i wyłącznie na forum, zamiast poinformować WSZYSTKICH klientów drogą mailową. Bo nie każdy chce, ani nie powinien musieć, obserwować to forum.
 
Lepiej późno niż później, ja nadal naciskam na jakieś nowe potwierdzenie z numerem/fakturą cokolwiek. W końcu nikt nie wysłałby mi gry gdybym napisał im maila, że "na bank zapłacę tylko dajcie grę"
 
Drodzy Gracze,

Gwarantujemy, że wszyscy, którzy zamówili grę Cyberpunk 2077 (Edycja Kolekcjonerska oraz Standardowa) za pośrednictwem sklepu https://cyberpunk.sklep.pl/ należącego do naszego poprzedniego dystrybutora w Polsce, CDP sp. z o.o. w upadłości, otrzymają swoje zamówienia bez dodatkowych opłat i formalności. Jako CD PROJEKT RED przejęliśmy odpowiedzialność za dostarczenie gry.

Osoby, które zamówiły Grę otrzymają od nas dziś maile w tej sprawie. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub zmian dotyczących zamówienia prosimy o kontakt na adres zamowienia_pl@cyberpunk.net.

Zespół CD PROJEKT RED
 
Drodzy Gracze,

Gwarantujemy, że wszyscy, którzy zamówili grę Cyberpunk 2077 (Edycja Kolekcjonerska oraz Standardowa) za pośrednictwem sklepu https://cyberpunk.sklep.pl/ należącego do naszego poprzedniego dystrybutora w Polsce, CDP sp. z o.o., otrzymają swoje zamówienia bez dodatkowych opłat i formalności. Jako CD PROJEKT RED przejęliśmy odpowiedzialność za dostarczenie gry.

Osoby, które zamówiły Grę otrzymają od nas dziś maile w tej sprawie. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub zmian dotyczących zamówienia prosimy o kontakt na adres zamowienia_pl@cyberpunk.net.

Zespół CD PROJEKT RED

Uff, troszkę żeśmy się podenerwowali tak z rana w poniedziałek, ale teraz jestem spokojny. Pozostaje czekać do listopada :D
 
Szkoda, że to pismo nie mówi co mamy robić dalej... Wysyłać pismo do sądu, czy nie?
 
Top Bottom