Itemki bez bonusów? Bug czy efekt po pachu?

+
Itemki bez bonusów? Bug czy efekt po pachu?

Witam! Pograłem sobie w wiedźmina 2, miałem zimportowany Sihill z 3 slotami i szansą na zabicie natychmiastowe 2%, później pachowała mi się gra i efektem tego był sihil z nie obrażeniami 10-12 tylko 24 i 5% szansy na blok z 1 slotem. Po pachu również spodnie maga, rękawice zielarza, zbroja kruka i niebieskich pasów straciły bonusy, księżycowe ostrze sloty tak samo straciło wraz z +5 do obrażeń od znaków... Zbroja kruka jest teraz słabsza od tej niebieskich pasów z kapturem, a itemy które nie dodawały nic niż np. obrazeń od znaków dają tylko +1 do obrony np. Jak to naprawić?

Tak powinno być po pachu czy to jakiś bład? :/

Dodam że gram i grałem na mrocznym. Edycja rozszerzona, pach 3.4 to ostatni który wgrałem, bez zmian więc pobrałem 3.4.1 również bez zmian.
 
Może zaimportuj save'a PO zainstalowaniu wszystkich aktualizacji - ja nową grę odpalałem 2 tygodnie temu, moja żona też wtedy (swojego save'a) i ja ponownie w piątek z tego samego zapisu i we wszystkich trzech przypadkach bonusy są prawidłowe. Jeżeli po zainstalowaniu wszystkich patchy i rozpoczęciu nowej gry na zapisie z W1 masz wciąż ten problem to nie mam pojęcia czym może być spowodowany. U mnie hula.
 
Top Bottom